eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıSpor Programlarında Es Es

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 233>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 23:30
Alıntı yapılan matador

Sayın Necmi Aktuna'nın yorumuna katılmadığunız bir tek cümleyi yazın da onu konuşalım.

Lütfen oturduğunuz yerden ahkam kesmeyin, hele hele kişiliklere kesinlikle laf etmeyin. Önce bir fikrinizi söyleyin, ondan sonra başkalarını eleştirme hakkını kendinizde görün.

El insaf...

ben geçtiğimiz programdaki bir yorumunu eleştireyim o zaman.Başkanımızın uğradığı saldırıyı "olur öyle şeyler diyarbakırda başkanların arabalarını yaktılar falan nolmuş yani" diyerek geçiştirdi.illa birşeylerin önlemini almak için bikaç kişinin ölmesi mi gerek?yani anlamıyorum ben bizim milletimizi herkesde bi"nolmuş canım olduysa" havası var.
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 23:43
Alıntı yapılan ayder26

Alıntı yapılan toka43

sokaktan rastgele iki adam çevirseniz ersen-necmi ikilisinden iyi program yapar.ne öyle ciddiyetsiz kahve söyleşisi gibi.devrik cümleler,her şeyi ben bilirim havaları,türkçenin ve dil bilgisinin içine etmeler, argo usluplar vs vs .bir an önce yayından kaldırılmalı.şehir dışından bir misafirim olduğunda korkuyorum adamlar programı zaplarken görecekler diye.bula bula bunları mı buldunuz es tv yöneticileri.karizmatik diksiyonu düzgün bir spor programı sunucusu çıkmayacak mı eskişehirden

+26
birde dışarıdan gelen teknik direktör veya eski sporcu yorumculara çok acaip sorular soruyorlar zavallılar şehre nezaketten cevap veriyorlar.hele necmi mesleğin ustalarına bile akıl dağıtmıyor mu.önce türkçeyi öğrenin.hakikaten bir programda kendisini erman toroğluyla eş tutmadı mı yuh dedim. biri necmiye stop desin be kardeşim. tabi es tv de yerine koyacak biri varsa.

Bu forumdan o kadar cok kişi tanıyorumki bunlardan kat kat daha iyi program yapar..Wink
www.esesim.org
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 23:43
ben geçtiğimiz programdaki bir yorumunu eleştireyim o zaman.Başkanımızın uğradığı saldırıyı "olur öyle şeyler diyarbakırda başkanların arabalarını yaktılar falan nolmuş yani" diyerek geçiştirdi.illa birşeylerin önlemini almak için bikaç kişinin ölmesi mi gerek?yani anlamıyorum ben bizim milletimizi herkesde bi"nolmuş canım olduysa" havası var.

....................................................................................................................................

Ben bu yorumu kaçırmış olmalıyım. Çünkü bu kısmı duymadım. Ancak eğer tüm düşüncelerden bir satır alarak buraya konulmuş ise bu da yanlıştır. Bütün cümlenin özüne bakmak gereklidir.

Hiçbir zaman bütünü kaçırmamak lazım. Fotoğrafın tümüne bakabilirsek doğru resmi görebiliriz. Ben Necmi Hoca'nın kimseden korkmadan ve çekinmeden, dobra dobra kendi bilgi ve tecrübelerini yansıtmasını beğeniyorum. Pozisyonlara en doğru neşteri vurabiliyor ve çıkarılması gereken dersleri de ortaya koyarak, alternatifleri sunabiliyor.

Ayrıca, altyapıya, amatörlere, yönetime, genç oyuncularımıza sahip çıkmasını da olumlu buluyorum.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:12

+26
birde dışarıdan gelen teknik direktör veya eski sporcu yorumculara çok acaip sorular soruyorlar zavallılar şehre nezaketten cevap veriyorlar.hele necmi mesleğin ustalarına bile akıl dağıtmıyor mu.önce türkçeyi öğrenin.hakikaten bir programda kendisini erman toroğluyla eş tutmadı mı yuh dedim. biri necmiye stop desin be kardeşim. tabi es tv de yerine koyacak biri varsa.
[/QUOTE]

birde arada bir eline kumandayı alıp vcd den ileri geri oynatması yokmu yerlere yatıyorum vallahi ...
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:33
KosKoca 2Tane ünversitemiz var ve ordan 1tane mezun olan Spor programı suna bilcek bulamıyorlarsa pöhhhhhhhhhhhhhhhhTongue
I LOVE YOU ESES
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:38
ya  bu  şükrü oytan we necmi aktuna  zewkine  yapıyolar  bu  iş  oda  2  bıra  parasına  cıkıyolar  konusuyoşar  bide  eleştiri yapıyolar   yazık  bu  şehire  iki beceriksiz  adam  yüzünden  güldürüyoz  bütün  türkiyeye  kendimizi yokmu  gercekten spor  yorumcusu werin  parayı  2  üniwersite war elbet  ateş  gibi  çocuklar  wardır  inanıyorum  kurtulallım şunlardan  yaaaaaaaaaaaaaaaaa
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:45
malesef eskisehir kanalları cok asırı derecede aotor yayın yapıyorlar.
yanı ınsan utanıyo ıste bak bu bizim kalaımız demeye..
hele o spor programları...berbat...
sonucta ozel kanal bunlar...al oraya cakı gıbı delıkanlı ,okumus , spor yapmıs,kulturlu,cumle kurmasını bilen adamları...
ama yok .malesef ulkemızde cogu işi haketmeyenler yapıyor
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:52
Alıntı yapılan ibo26

malesef eskisehir kanalları cok asırı derecede aotor yayın yapıyorlar.
yanı ınsan utanıyo ıste bak bu bizim kalaımız demeye..
hele o spor programları...berbat...
sonucta ozel kanal bunlar...al oraya cakı gıbı delıkanlı ,okumus , spor yapmıs,kulturlu,cumle kurmasını bilen adamları...
ama yok .malesef ulkemızde cogu işi haketmeyenler yapıyor

Abi İzmittesin herhalde.İzmitteki televizyonları görseler kanalları kapatırlar herhalde bizimkiler.Devre aralarında bile canlı yayına giriyorlar stad cevresinden,canlı yayınıda internet ve uydu üzerinden tüm dünya izleyebiliyor,ulusal kanallarda kullanılan kameraları kullanıyorlar,bizimkiler isi Mediamarkette,Esnaf sarayında falan satılan amatör 600-700 milyona satılan el kameralarını kullanıyorlar bircok programda.Sbahtan akşama kadar "SAİMLE DÖNE DÖNE" yi koyuyorlar.Geçen gördüm amatör el kamerası var, neden bu kadar kalitesiz kamera kullanıyorsunuz abi dedim,görüntüler pek iyi gelmiyor dedim,bu işimizi görüyor dedi.Canın saolsun ne diyeyim dedim..
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:54
   Yerel kanallarımızın amatörce yayınlar yaptığını kabul ediyorum.Ancak ben özellikle Necmi Hoca'mızın yaptığı programda herhangi bir eksiklik bulmuyorum.Necmi Hoca'nın yorumlarına çoğu zaman katılıyorum.Mesela,Kocaeli maçında penaltı atışı sırasında Sergen'in sahadışında olduğunu acaba hangimiz biliyorduk?Yani yok devrik cümle kuruluyormuş da,ona bakarsanız radyoses yayın yaptığı zamanlarda merkezde bulunan arkadaş,düz cümleler kuruyor da ne oluyor.Hep bilindik cümleler,aynı şeyleri zırvalıyor.

Bence bazılarımızın Necmi Hoca'yı sevmediğinin nedeni ezberi bozan yorumlarının olmasından  kaynaklanıyor olabilir.Sonuçta;her olaya yaklaşımı belirli bir ezber kuramından geçmiyor.İnsanın düşünce ufkunu açıyor,kısaca ben programında bir vahimlik veya bir eksiklik sezinleyemedim.
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 00:55
YA  BU  BİZİM YEREL KANALLAR  KINA  GECESİNİ  BİLE  ÇEKEMEZLER yazık  bize  yazıkk  bunlara    katlanıyoz....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 233>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır