eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yenilsen de Yensen de ESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 18:09
Alıntı yapılan Volkan

Ersöz bilmiyorum konusu geçer mi ama şu bilyoner'in yaptığı anket konusu açılırsa güzel olacaktır diye düşünüyorum

Yok kardeşim, başta reklam amaçlı yapılmış olması olmak üzere farklı bir çok sebepten dolayı konunun geçmesi mümkün değil, hem zaten böyle bir reklama ihtiyacımız olduğunu da düşünmüyorum. Zaten şampiyonluk yaşamış takımlar dışında en istikrarlı takip edilen camiaya sahibiz.

Bu programda ilk defa bir İBB taraftarı da bulunacak bu arada, eğer sözlük ahalisinden biriyse ilginçlikler yaşayabiliriz, izlerken hazırlıklı olun
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Oca/2011 saat 18:34
Abi bu programi kaydeden yok mu?
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2011 saat 11:15
Alıntı yapılan ASTARCI

Abi bu programi kaydeden yok mu?

Bildiğim kadarıyla kaydeden olmadı bugüne kadar programı, geçen sezon ntvmsnbc video arşivine atılıyordu programlar ama artık onu da yapmıyorlar maalesef.

Bu arada hatırlatma, 13.15 itibariyle yayındayız...
siyahına kırmızına

Yukarı
hickmath Liste gör
Deneyimli Yazar

Hikmet
Yer: İstanbul
  Alıntı hickmath Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2011 saat 14:21
Program şimdi bitti. Bizi başarı ile temsil eden Ersöz'e tebriklerimi sunuyorum
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2011 saat 14:37

özgürrrr ersözzz ClapClap,renklerimizi ,armamızı her defasında layıkıyla taşıdığın için.Clap.formanın hakkını yine verdinBig%20smileClap

SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2011 saat 15:03
Programa en yakışan isim :) tebrikler...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2011 saat 20:04
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, okuyunca mutlu oldum. Çünkü ben istediğim bazı şeylere değinemedim. Ama bunun sebebi, normal şartlarda 90dk civarında süren programın, Ali Sami Yen'den TT Arena'ya geçiş günü olması sebebiyle bir saatle kısıtlı tutulmasıydı.

Gündem dolayısıyla galatarasaylı arkadaşların ağırlıklı konuşması doğal olandı, ama ben de içimde kalan 84 Beykoz maçındaki koreografi ve 87 gs - Eskişehirspor maçı (ASY tarihinin en kalabalık maçı ama net rakam yok 35-50 bin arasında değişen rivayetler var yalnızca) dışında fırsat buldukça yorumlarımı yaptım. Tam Beykoz maçına giriş yapıyordum ki, reklama gidildi ve dönüşünde konu değişti...

Ancak, Eskişehirspor Taraftarı'nın programa yoğun ilgisinin farkında olduklarını düşünürsek, ilerleyen zamanlarda fırsat bulabileceğime inanıyorum.
siyahına kırmızına

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 15:17
Bugünde güzel bir program oldu.Özellikle trt nin konya maçında bize çok çok az yer ayırmasını ulusal bir platformadan anlattığın çok güzel oldu.Belki birilerinin dikkatini çeker.

Bundan sonraki haftalar yılbaşı özel programında başlatılan anketin sonuçlarının tartışılacağı , konuşulacağı programlar yapılacakmış.

Bizi en güzel şekilde temsil eden Özgür kardeşimizi tebrik ederim.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 16:39
Erkan Abi, teşekkür ederim.

Programa çıkacağım konusu geç netleşince duyurusunu yapamadım. Şimdiye kadar en verimli konuştuğum programdı desem yeridir. Zira aklımdaki her konuya değindim.

İzleyemeyenler için özet geçmek gerekirse,

- Ligin zirveyi hedefleyen takımları sadece kendi aralarındaki maçlara baksa da, Eskişehir'de oynayacakları maçların ligin kaderine direk etki edeceğini,

- Milli Takım Kadrosuna hazırlık maçı olmasına rağmen Sezer Öztürk'ün, daha doğrusu hiç bir Esesli futbolcunun çağırılmamasını,

- TRT'nin malum 57 saniyelik saçmalamasını, tüm detaylarıyla söyledim.

En güzeli de benim yayın öncesinde hiç bir talebim olmamasına rağmen Banu Yelkovan'ın "Özgür'ün deyişiyle, matematiksel olarak şampiyonluk şansı süren Eskişehirspor'u konuşalım" demesiydi... Az da olsa bize karşı bakış açısının değiştiğini görmek gerçekten mutluluk verici.
siyahına kırmızına

Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 16:53
Bence de program gayet güzeldi.Ama Trt mevzusunda bjklinin olayı başka tarafından anlayıp konuyu saptırması çok sinirimi bozdu.
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır