eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İmza Töreni ( Ümit Karan )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 84>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:43
Bu arada resimlerde vs. çıkmamış olsa da,dün törenden saatler önce toplanarak pankart yaptık.Törenin son kısmında açtığımız pankart ;

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
Yer: Turkey
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 12:47
Hayatimda cok reklamci gordum politikaci gordum ama bizim baskan gibisini gormedim pes dogrusu
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:00
@es_emre26,
Ellerinize sağlık kardeşim.
KKŞ
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:03
tebrikler emre güzel iş yapmışsınız gene...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:03

Yorum Sayısı 5 / 213
28.06.2009 - 11.56
başkan transfer deil şov yapıyo. görende ümit karanı değilde real madridin elinden kaka yı aldı sanar. bu neyin havası anlamadım
Yorum Sayısı 5 / 18
28.06.2009 - 11.03
maşallah başkanları amigo gibi:d:d ümit içinde eskişehirspor içinde umarım hayırlısı olur..

Yorum Sayısı 5 / 212
28.06.2009 - 09.57
tamma ümit karan büyük futbolcu ama başkan ne biçim havalara girmiş ha puauhahuaha acayip koptum adamı izlerken :d

28.06.2009 - 02.12
eskişehir kulübünü gerçekten tebrik ediyorum. çünkü bana göre türk futbolunun son 10 yılına damgasını vuran en iyi forvet oyuncusunu aldı. ve bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir imza töreni gerçekleştirdikleri için de kutluyorum. stadyumda imza töreni yapan diğer kulüpler örnek alsınlar. yalnız es-es'e tek birşeyi yakıştıramadım. kulüp başkanını ilk defa gördüm. tam bir şovmen. es-es'e yakışan başkan ağır başlı, oturaklı ve karizmatik olmalı bence.

Yorum Sayısı 5 / 213
28.06.2009 - 10.20
anadolu futbolunun öncüsü eskişehirspor'u yürekten kutluyorum. ümit mutlaka başarılı olacaktır. beşiktaş'a gönül vermiş bir taraftar da olsam eskişehirspor'a her zaman özel bir sevgim vardır. hatta beşiktaş şampiyon olmayacaksa eskişehir olsun. ender, fethi, vahap, kamuran, mümin, ismail o efsanevi kadroyu unutmak mümkün mü? 47 yaşındayım ve eskişehirspor'u en az bir eskişehirli kadar seviyorum. amigo orhan hala belleğimde canlılığını koruyor.

Başkanımız hakkında yazılan bazı eleştiriler ve hoşuma giden bir yorumu sizlerle paylaştım...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:10
youla ve ümit karan hangi takımın defansı durdurucak!
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:17
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan huso_26

Bazı arkadaşlar,tv yayınında ve taraftarın yanında otobüs istemeyi doğru bulmuşlar.Nedenleri ise de zaten bu kişilerin vermek istememesi,Halil Ağa'nın ziyaret gerçekleştirse bile uzak duracağını söylemişler.Haklılar.Peki şimdi onlara soruyorum siz olsanız Halil Ağa gibi fırsatçı,verilen paraların nerelerde harcandığını bilmediğiniz bir kişiye kurumsallaşmamış şeffaf olmayan bir kulübe neye güvenerek verirsiniz?O makamlarda duran kişilerde güvenmedikleri için uzak duruyorlar.
Genç kardeşim Eğer Halil Ünala güvenmiyorlarsa para olarak vermezler Otobüsü alarak külübe hediye ederler.Mesele Halil Ünal meselesi değil bu şehrin zenginlerinin ve ileri gelenlerinin futbola ilgi duymayışıdır.
Şahin abi şehrin zenginleri ve ileri gelenleri futbolu sevmeyebilir, sevseler bile bu takımı tutmayabilirler. Temennilerimiz tabi ki Eskişehirspor'u tutmaları yönünde olur fakat bundan başka hiçbir şey diyemeyiz. Futbolu severler, sevmezler, bu takımı tutarlar, tutmazlar. Bence asıl meselemiz dünkü imza törenindeki tavırlarıyla, yaptıklarıyla Halil Ünal'ın bu kulübün başkanı sıfatını hala taşımasıdır. Dünkü imza törenini bir uzman psikoloğa izletelim, Halil Ünal'ın konuşma tarzını, hal ve hareketlerini, tavırlarını, el kol hareketlerini bir yorumlatalım, bakalım ne sonuçlar çıkacak ortaya. Ne demek insanlardan destek isteyip bir şeyler isteyip "yoksa sizi taraftarın önüne atarım" tehditleriyle sözler almak? Eskişehirspor kulüp başkanına yakışır mı bu? Halil Ünal'ın kendisine yakışır belki ancak ben Eskişehirspor kulüp başkanına bunu yakıştıramam ve bundan da hicap duyarım.

Bazı arkadaşlar Harun Karacan'a söz vermedi, diye kızmışlar. ETO'nun trilyonluk bütçesinden bahsetmişler. Peki bende şunu soruyorum, Halil Ünal'ın kişisel sermayesi bir otobüs almaya yetmiyor mu? Ya da yönetim kurulundan bir kaç yönetici bir araya bir otobüs alamazlar mı? Bence çok çok rahat alırlar. Çoğu iş adamı zaten. Hatta çoğu tek başına bile bir otobüs alabilir. Peki Harun Karacan'a yapılan baskı başkana ve yöneticilere de yapılsa ya. Aynı şey. İki tarafında imkanları var. Ayrıca Halil Ünal ve yöneticiler bu konuda Harun Karacan'dan daha sorumlular. Hadi Harun Karacan'a yüklenenler Halil Ünal ve yöneticilere de aynı konuda yüklenseler ya! İnsanlardan, şehirden destek istersiniz ancak böyle imza törenini gövde gösterisine ya da bazı kişilerle pazarlığa, söz verdirme törenine dönüştürürseniz, gelebilecek desteği de kendi elinizle kesersiniz.

Halil Ünal bu kulübün başkanı olduğu sürece biz bir arpa boyu yol alamayız!
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ultras Liste gör
Yazar

şahin
Yer: Yıldıztepe
  Alıntı ultras Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:18
her ne kadar halil ünalı sevmesemde otobüs konusunda Eskişehir deki işadamları suçlu hatalı neden: herşeyi bagıra bagıra istemek zorundamıyız. ne zaman görücez acaba
işadamları toplandı futbolcu aldı otobüs aldı stada tribün yaptırdı diye
onlar bu memleketin çocugu degilmi? bu memleketten ekmek yemiyormı?
kusura bakmayın ama seve seve yapmıyolarsa zorla yaptırmak lazım
tv ler ve basın varken protokole gelip yarım saat oturup takım tutulmaz ....
dostmu dedin sen:@:@
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:24
Alıntı yapılan wolfalone39

tamam ayrılsın ama istifa etmelerini isteyen taraftarlarımızdan 20 trilyonu olanlar bagırsın istifa diye. yoksa yanındakinden sigara isteyen veya biletler 5 tl oldugunda bile para dilenenler istifa diye bagırmasın.
Hadi ya, 20 trilyonumuz olacak öyle mi? Milleti küçümsemeyi, parayla söz hakkı sahibi olunur düşüncesini, paradan yana olmayı bırakınız. Halil Ünal'ın 20 trilyonu varsa, hiç 5 kuruş vermiş mi kulübe? Ya da başkan ve hangi yönetici ne kadar para vermiş, yazar mısınız? Otobüsü, açığın üstünü başkasından dilenen bir başkanın isterse 200 trilyonu olsun, ne fark eder? Zaten paralı başkan da lazım değil. Bize parayı yönetecek, yeni gelirler yaratacak, kurumsallaşma yanlısı bir zihniyeti olan şeffaf bir başkan gerekli. Yoksa bu kulübe paralı başkan isterseniz, paralı başkan gittiğinde kulüp de gider.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Haz/2009 saat 13:45
Hayırlı uğurlu olsun.
Sakatlıklardan uzak  bol gollü bir sezon geçirsin inşallah...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 84>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır