eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 223>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:56
ufuk206

İyi,güzel söylüyorsunuzda o bileti bu arkadaş almasa başka birileri mutlaka alacak.Mesela Eti'nin her sezon kulüpten satın alıpta dağıttığı kombine biletlerin haddi hesabı yok

Ozaman sende al ufuk kaçırma bedava biletiWink
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ufuk206 Liste gör
Yazar

Ufuk
Yer: Eskişehir
  Alıntı ufuk206 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 00:59
Alıntı yapılan inadına_eses

ufuk206

İyi,güzel söylüyorsunuzda o bileti bu arkadaş almasa başka birileri mutlaka alacak.Mesela Eti'nin her sezon kulüpten satın alıpta dağıttığı kombine biletlerin haddi hesabı yok

Ozaman sende al ufuk kaçırma bedava biletiWink
Ben kombinemi kendi paramla alıyorum arkadaşım sadece bedavacılığı kınadığımdan yazıyorum bunları.
Ne zaman gelecek o büyük gece..
Yukarı
emrullah26 Liste gör
Yazar

EMRULLAH
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı emrullah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 01:20
kombinemi 02/07/2009 tarihinde aldım.numaram:0416 inşallah 5000 üzerinde kombine satışına ulaşırız...
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 03:52

Ya herkes burda ahkam kesiyor da kaç kişi almış kombinesini , daha 500 tane satılmamış lafa geldi mi laf çok ama icraata gelince katılımlar düşüyor malesef bu milletimizin kötü bir özelliği , aynı maçlardaki küfür gibi kim ne derse desin hatta burda yazan birçok kişi toplu küfürlere iştirak ediyor ama lafa gelince küfüre herkes karşı Wink
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 08:28
Alıntı yapılan es_emre26

Eti sanki ''Bedava'' mı dağıtıyor ? Normal şekilde çalışanların maaşlarından aylık kesintiler yaparak satıyor.

Çok doğru söylüyorsun ETİ çalışanllarına bedava dağıtmıyor klübe peşin para verip çalışanlarının maaşından taksitle kesiyor bu neden birilerine batıyor anlamıyorum ana sponsor
o zaman eti çeksin sponsorluğunu madem bu kadar çok dert oluyor ozaman arkadaşlar rahatlar kendileri kombine almadıkları gibi alanlarada bilmeden çamur atmasınlar

BEDAVA KOMBİNE VERMİYOR ETİAngry
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
  Alıntı CÜNEYT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 08:46
Arkadaşlar olayı net açıklayayım size, ben ETİ çalışanıyım. bunun yanında Kombine kart almak isteyen arkadaşlar var ise fabrikamızda isim topluyorum. Sendikaya ait sandık çekleri var bu sandık çekleriyle kombine kart alıyoruz. dışarıda 10 taksit 300 TL iken sandık peşin fiyatına 280 TL' ye 6 taksik veya 4 taksit olayını  kullanacak buda daha netlik kazanmış değil, bekliyoruz. Yani ETİ çalışanları bedava alıyormuş laflarını kullanmayalım, üst yönetim ayrıcalıklı oralarını bilemem, ama normal işçisi basıyor parasını alıyor bundan emin olun... 
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 09:44

kimse birbirine laf söylememeli.alabilecek durumdaki arkadaslarımız zaten kombinelerini rahatlıkla alabilirler. zaten herkes bilet fiyatları pahalı olacagından herkes maaşını aldığı zaman kombine almaya yönelecektir. lütfen bu konuda tartışmadan herkes görevini yapmaya calıssın. 

Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 18:12
Kulübün sponsoru olarak yıllık 2 trilyona yakın para veren ETİ'ye kombine verilmesi kadar doğal birşey olamaz. ETİ de bunları istediği gibi dağıtmakta özgürdür. Tartışılanın ya da tartışılmaya çalışılanın ne olduğunu anlamadım. Keşke ETİ gibi 5 sponsor daha olsa da onlara da bedava kombine verilse. Tüm dünyada bu böyledir. Sponsor firmalara belli miktarda bilet, kombine verilir yaptığı maddi katkıya jest olarak.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
loading Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: argentina
  Alıntı loading Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2009 saat 19:24
Arçelik'te de kombine biletler maaşlardan kesilmek suretiyle dağıtılmaktadır. Peşin alımda 280 tl olmasına rağmen, taksitle alımlarda 300-340 tl'ye kadar fiyatı yükseliyor.
Yukarı
buran26 Liste gör
Yazar

SAVAŞ
  Alıntı buran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 22:39
2 taksitte ne kadar olur acaba kombineler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 223>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır