eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 14:23
çok güzel bir gün yahu LOL
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 14:32
Hem Galatasaray A takımına hemde Galatasaray Paf takımına, evlerinde ki 2.mağlubiyetlerini yaşatık.Bizi unutmazlar artıkLOL
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 14:55
Dün akşam herşey çok güzeldi. Yağmurdan dolayı iliklerimize kadar ıslandık. Ama değdi. Futbolcularımız 90+5 dakika müthiş bir mücadele örneği verdiler. Bu arada bir olumsuz bir de gereksiz davranışa değinmeden geçemiyeceğim. Taraftarımızın maç bitiminden sonra stadyumdan çıkışa kadar olan sürede yaptığı bazı küfürlü tezahüratlar rahatsız ediciydi. Üstelik tribünümüzde pek çok bayan taraftarımız varken bunun yapılması son derece olumsuz bir davranış tarzıdır. Bir kaç kez uyarmama rağmen genç arkadaşlarımzın küfürlü tezahüratlara devam etmesine üzüldüm. Küfür eden arkadaşlarımızı buradan kınıyorum. Kimsenin Eskişehirsporumuzu bu şekilde temsil etmeye hakkı yok. Gereksiz olan davranışımız ise "Kasımpaşa" tezahüratı olmuştur. Bununda takımımıza bir yarar sağlamadığını düşünüyorum.    
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 15:06
Gittik,yendik ve döndük.Daha nice zaferlere,hep birlikte.Hug
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 15:09
Şu başlığın güzelliğine bakınSmile

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 15:18
Şu an LigTv'de maçın tekrarı başladı...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 15:22
Sazlar çalınır Ali samiyenin çimlerinde.... Bir başka huzur var bu Youlanın gamzelerinde.... Altın 3 puan almaya geldik EStanbuldan ah EStanbuldan...

Msn ve Facebook daki yazım :))
Belki Bir Gün!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 15:55
işte bu inancın zaferi bizler inandık sonra futbolculara yansıttık sonrası galibiyet geldi. Bundan sonra çatlak ses çıkmasın  TAM DESTEK TEK DESTEK... Başta takımı İstanbulda yanlız bırakmayan büyük taraftarımızı kutluyorum sonra futbolcu kardeşlerimizi vede yönetim teknik heyeti kutluyorum HER ŞEY ESES İÇİN...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
angelica Liste gör
Deneyimli Yazar

faruk
Yer: istanbul
  Alıntı angelica Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 16:11
22 mart herkesin ajandasına not alması gereken bi gün.tek kelimeyle mükemmel bir maçtı..
Taraftar olmak; Hiçbir menfaat beklemeksizin, gücünün yettiği kadar maddi ve manevi bağlı olduğun renklere destek olmak, yer ve zaman farketmeden takımına sahip çıkmaktır.
Yukarı
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
  Alıntı tango26tr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 20:11
18 martta oğlum Efe dünyaya geldi. bu maçtan aldığımız galibiyeti ona hediye ediyorum. bugünde yeğenim Rüzgar dünyaya geldi. Fener maçından alacağımız galibiyette ona hediye olsun işallah.
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6768697071 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır