eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 1.Hafta Fenerbahçe - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 73>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Online Durum: Offline
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2015 saat 23:19
Gekas bu kadroyla ancak Türkiye Kupası maçlarında 2B den yada 3.ligden takım lara gol atar oda kıçına başına çarparda tesadüf e gol olursa
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2015 saat 23:23
bence o kadar kotu oynamadık bu maçı artılardaa yediğimiz goller olmasa berabere bıtırebılırdık takımın kondisyonu ıyı bence kırmızıdan sonra fener daha çok yoruldu
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2015 saat 23:24
Bugün başkanın yaptığı icraatların ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk. Fb bizi resmen balına yendi.

Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2015 saat 23:34
Resmen utandim.bu eski takim olsa bu feneri mahvederdi..canerle gökhan gönül oynamadi şükürler olsun ki
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2015 saat 23:44
rezilininki bu böyle olmazz
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
Yer: Turkey
  Alıntı 34mck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 00:00
Allahtan bu sene isteğim bizden daha kotü 3 takım olsun.
mck
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 00:02
Alıntı yapılan Sürgünn

Almanya dan alman kurdu getirip takımın başın geçirsek ''oo alman hoca geldi alman disiplini iyidir güvenin'' diyecek adamlar var forumda
ClapClap
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 00:22
Alıntı yapılan Sürgünn

Almanya dan alman kurdu getirip takımın başın geçirsek ''oo alman hoca geldi alman disiplini iyidir güvenin'' diyecek adamlar var forumda

>Gozumuz yollarda kaldı , ne zaman gelecek ne zaman Skıbbeyı tutrsızca elestırecek derkenn.. AAA bır baktık BERK PARDON PARDON ONUR NAM-I DEGER SURGUN KARDES gelmıs foruma ve ıs bası yapmıs
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 02:32

Ben takimi Fener karsisinda begendim: Cok endiseliydim, daha kotu bir sonuc ve oyun endiselerim vardi.

Acilis macinda, Tiklim tiklim dolu Saracaoglu'da, deplasmana cikmak kolay degil.

Fener bu sezon onceki sezonlara gore daha iddiali girdi.

Gecen sezonun Gol krali, belalimiz ,Fernandao ile Sow cift santrafor basladi maca.

Hazirlik maclarinda defansimizin hal-i perisani hepimizi endiseye sevketmisti haliyle

Oysa Takimda herkes kostu ve didindi, biraz sansli olabilsek galip bile gelebilirdik.

0-0 ken ,Ben Halifa'nin sutu veya Onur'un sutu (Gekas'a pas vermek zordu) gol olsa takimin direnci daha da artardi

Kalabalik orta saha ve ofsayt taktigi ile macin ilk yarim saatinde pozisyon bile vermedik.

Alpaslan ve Anil'in takima adaptosyonu mukemmeldi, hic siritmadi.Ben Halifa'den daha cok seyler bekliyordum acikcasi.

Gekas' a ince paslar atabilecek kimse olmadigi icin etkili degildi.Ilerideki maclarda iyi toplar alacagini dusunuyorum.

Toko ve Onur'a gereginden fazla yukleniliyor."Arabin yalellisi gibi" her macta hakaret etmeyi marifet sayan bir grup var.

Takimdaki oyuncular ne kadar hata yaptilarsa onlar da o kadar yaptilar, ne eksik ne de fazla.. Ikisi de calisti,kostu,didindi.Ikisinin de bu gayretlerini begendim.

Firat Aydinus ,Fernandao'ya kirmizi kart gostermeli idi arkadan baldira basti:Meirelessin Onur'a girisi kesin kartlikti ikisini de es gecti.Oysa macin hemen baslari idi.

Causic , sakin bir oyuncu. O hatayi dunyanin her yerinde yap , Saracoglu'nda yapma! Turk hakemleri Saracoglu'nda Fener lehine duduk calmak icin aportta bekliyor zaten.

Takimi 10 kisi birakmaya hakki yoktu.

Fener deplasmanindan puansiz donecek pek cok takim, kayip sayilmaz.

Kritik 2 ic saha macimiz var pespese, ikisini de almaliyiz.

Hazirlik maclarindan sonraki karamsarligim dagildi.

Umitliyim.

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
esskisehir26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı esskisehir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 06:15
Çok dağınık bir takım görüntüsü kimin ne yaptığı belli değil ALLAH sonumuzu hayır etsin
Kalsada son nefes yinede eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 73>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,687 saniyede hazırlanmıştır