eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inhisarlı Liste gör
Yazar

Barış İnce
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı inhisarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:50
Hem sahada hem tribünde muhteşemdik. Gecen seneki playofflari saymazsak Istanbul'da en zevkli macimizdi. Koreogrofi icinde Mujdat ve Guclu'ye, iyi tribun yapmamizi saglayanlarin basinda gelen Tatar Mustafa'ya da sonsuz tesekkurler.

Macin sonunda Batuhan'in tellere tirmanip ESES cekmesi de gorulesi bir olaydi. 
Bu arada maclarda ilk defa Yavuz Orhan'i gulerken gordum
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:50
Alıntı yapılan burjuva2626

Alıntı yapılan es_ssa

iddacı arkadaşlar esesmize 9 vermişlerdi galiba yok mu zengin olan kardeşimiz....?

eses tuttuda alkmar yatırdı:(

k.paşa-sakarya-eskişehirspor-getafe 10 lira bastım 569.40 tl aldım
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:56
en güzel yorumu Mehmet Demirkol yaptı :) Gs yalakası spiker adını bilmiyorum bir avuç taraftarına koştu dedi,Mehmet Demirkol'da bir avuç tarfatar dediğin 3 bin kişi dedi,geçiştirmeye çalıştı spiker,aradan bir ses Ömer Üründül yada Mehmet Demirkol Sami yeni komple verseler Eskişehir taraftarı full çakardı dediler,sonradan nadir taraftar falan dediler ...Yanlı basına Fener maçında da kapak yapmak dileğiyle,Saraçoğlununda daha fazla yer verecekler,Deplasman nasıl yapılırmış görsünler bir daha
Yukarı
MSF Liste gör
Yazar

Serkan Topal
  Alıntı MSF Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:59
Youla' nın golü ile gelen 3 puan; yaklaşık 2 saat boyunca ıslanmamızı ve yorgunluğumuzu unutturdu.Yağmur ve yorgunluk dışında maça gelemeyenler çok şey kaçırdı çok. :))
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 12:01
Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan mask26

Akşam bütün spor programlarında gese maçından bahsettiler gese yorgundu moralsizdi falan filan,  ESES maçından bahsederler diye baktım ama nafile bizi hala yok olarak görüyolar bu sene bu şekilde geçti seneye asıl bizi görecekler...

Evet basın çok yanlı gerçekten. Ama Maraton programında hakkımızı verdiler. Şansal Büyüka Erman'a zorla söyletti.

Bu ülkede emekm bu kadar ucuz işte.Eğer patron takımı değilseniz.Dün iki progrma baktım belki bir görüntü görebilirim diye.Özetleri kaçırdım çünkü.O iki programda da bir tek görüntü yok ve gese şöyle böyle(Hocası,futbolcusu vs.) Kardeşim bu takım 10 kişi kalıyor.Bir de üstüne üstlük gol buluyor.Goolu bulduğunda sahada 9 kişi.Yazıklar olsun emek hırsızı basın.Bakalım bizim yerel basın ne kadar gerçekçi.

Bu takımın emeğine biz sahip çıkacağız....
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 12:09
hepimiz inanıyorduk,kenetlendik başardık ve şen döndük.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 12:11
gakkos26 yazdı:
futbolda top yuvarlaktır lafı çok anlamlı bir laf. adı üstünde bu top Very%20Happy ne yapacağı belli olmuyor. mesela bu sezon bursaspor-FB 4 maç yapmışlar, hepsini fb almış. 5. maçta istatistikler doğal olarak fb yi gösteriyordu ama görüldü ki maçı bursa aldı. mutlaka ama mutlaka bu istatistiklerin kırılma noktası olacaktır. 27 yıldır orada onları yenemiyor olabiliriz ama bu istatistiğinde alaşağı edilmesi için en uygun zaman ve şartlar oluşmuş durumdadır. o yüzden bu maçtan en az beraberlik bekliyor ve istatistikleri yanıltan bir takımında biz olacağımızı düşünüyorum.

ne demiştim her istatistik bir gün kırılmaya mahkumdur Exclamation ve biz bir istatistiği daha inancımız sayesinde yıktık, darmadağan ettik. eses, sadece istatistiği değil cinconu da darmadağan etti. tüm oyuncuları ve taraftarlarımızı canı gönülden kutluyorum.

not: bir daha meteorolojinin tahminlerine sonuna kadar güveneceğim. yağmur var derse yanımda yedek iç çamaşırları getireceğim LOL
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 12:23
Alıntı yapılan StS

Alıntı yapılan mask26

Akşam bütün spor programlarında gese maçından bahsettiler gese yorgundu moralsizdi falan filan,  ESES maçından bahsederler diye baktım ama nafile bizi hala yok olarak görüyolar bu sene bu şekilde geçti seneye asıl bizi görecekler...

Evet basın çok yanlı gerçekten. Ama Maraton programında hakkımızı verdiler. Şansal Büyüka Erman'a zorla söyletti.
Şansal Büyüka Maraton programında yeri geldiğinde sık sık ESES'ten (oynadığı güzel futboldan,mücadelesinden,yenilse bile kolay teslim olmadan yenildiğini) bahsediyor.Erman Toroğlu'da sık sık ESES'in (zorlansa bile) kesinlikle küme düşmeyeceğini ifade ediyor.

Dün akşamki Maraton programında da;
-Eskişehirspor'un maçı hakkıyla aldığını,sahanın her yerine yayıldıklarını,devamlı pres yaparak 10 kişi kalmalarına rağmen devamlı üstün oynadığını üstüne basa basa dile getirdiler.
-Maçın başlarında Emre Aşık'ın Batuhan'a yaptığı hareketin penaltı olduğunu E.Toroğlu'da dile getirdi.
-Naderaviç'in ilk gördüğü sarı kartın haksız olduğu,bu posizyonda faul bile olmadığı,Naderaviç'in hatalı olarak oyundan atıldığı ifade edildi.
-Maçın 11'e 11 oynanması halinde,ESES'in fark yapabileceği de söylendi.
-Maçın oyuncusu seçiminde kimin seçileceğini bende merak ediyordum.Nitekim onlarda aynı tereddütü yaşamışlar,şu ifadeyi kullandılar:"Maçın oyuncusu olarak Doğa'yı seçsek Engin'e ayıp olur,Engin'i seçsek Youla'ya ayıp olur,Youla'yı seçsek Sezgin'e ayıp olur,Sezgin'i seçsek Koray'a ayıp olur,hepsi takım olarak güzel oynadılar,o nedenle bu takımın teknik direktörü olan Rıza Çalımbay'ı seçtik."
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan es_ali

tribün show u lig tv göstermedi.inşallaf fotoğrafını çeken olmuştur.merakla bekliyoruz...

Hakikaten fotoğraflar nerede? Linkini versenize bulamadım...
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 14:05

SAMİ YEN DE Kİ BİZİM TARAFTARA DA SONSUZ TEŞEKKÜRLER..

GS TARAFTARININ YAZISI;

katılıorum arkadasım Galatasaray taraftarı hakıkaten enteresan yaa trıbundekı allah askına bu kadar kotu besteler mı olur yaa eskısehır trıbunlerının sesını o kadar net duydum kı sankı deplasmandayız hakıkaten yazık yanı bıterse o stadyum nasıl dolacak cok merak edıorum yıne 16000 ortalmaya oynarız
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır