eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:32
kaşar futbolcularla başarı gelmez. reklam olur belki ama başarı olmadıktan sonra her şey gelip geçici olur. başarıyı yakalarsak zaten reklamımızı yaparız. başarı için de iyi bir takım olmak lazım. bu yılki sivassporun performansı iyi bir örnek.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:53
Alıntı yapılan eskan

Alıntı yapılan eskan

oftaştan giray, ilhan ve eren
boludan seydihan ve görkem
elazığdan müslüm
kartaldan iskender
malatyadan serdar samatyalı
altaydan adem büyük.

bolusporlu görkemi beşiktaş istemiş..rizespor olmaz bize lazım demiş..

oftaşlı giray beşiktaşa hayır deyip trabzona imza atmış..

samatyalı rizesporda

bakalım diğerleri nereye gidecek?bize böyle topçular lazım..keşke alabilseydik..kesinlikle aldığımızın 3-5 katına satardık..hani bazı arkadaşlar diyor ya gs den şunu alalım fb den bunu alalım..tam tersine biz onlara topçu verelim.napıcaz gs den bjk dan aldığımız topçuyu??ileride bir görkem'e ,bir giray'a fiyat biçilemiyecek belkide..bir mehmet ereni düşünün bir kaptan zaferi..beylerbeyispordan transfer ettiğimizde mehmet eren ve zafer için vay efendim 3 ligten topçumu alınırmışta vay efendim bizim forma bunlara 3 gömlek küçük gelirmişte demediğimizi bırakmamıştık değilmi..
yukarıda saydığımız isimlerede çok karşı çıkan olmuştu..bunlar alt ligin topçusu süper ligi kaldıramaz denmişti..ne kaldıramazmış beşiktaşı trabzonu bilmemnesi dört dönüyo adamların peşinde..bizde rivaldo mivaldo hayalindeyiz..süper ligi de aştık uzay ligindeyiz sanki..nereden geldiğimizi unutmayalım.ayaklarımız biraz yere bassın..
çok dikkatli olmalıyız kesinlikle hataya yer yok alınacak tranferler yerinde olmalı bizim on futbolcuya ihtiyacımız var kadromuzda oynatmak için bunun altısı yabancı olacak
geriye kalırmı 4   2 tane alabiliriz en fazla direk oynatmak için iyi seçim yapmalıyız daha fazlasını kaldırmaz takım 2 oyuncuyu süper liğin hesaplı ve kaliteli isimleri arasından seçmeliyiz mümkün olduğunca pahalı transfere kaçmamalıyız kesinlikle 15 trilyon rakamı aşılmamalı ama sponsor bulnursa kulüpten beş kuruş çıkmadan farklı o zaman iş degişir tehsis yatırımı
için ayrılacak paradan buda kesin 10  triyon tahmin edilmekte bunlar alt yapı tehsisler kulüplere gelir getirecek yatırımlara kullanılmalı aslında kulübün gelecegi olacagı düşünülen futbolcular burdan ayrıcak 2 triyon civarındaki parayla yetenekli isim 2 yada üç gelecek vadeden futbolcu alına bilir yetiştirilebilir kulübe kazandırılabilir sonuçta buda kulübe bir yatırım olacaktır kalan 8 triyon alt yapıya  tehsise yatırım olarak kullanılabilir
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 23:02
Alıntı yapılan yasinolcay26

Alıntı yapılan ermanka26

Fotogol gazetesi yarım sayfa esesden bahsetmiş  wiltordla ilgileniomuşuz  fransız yıldız

başı "foto" ile başlayan hiç bir gazeteye inanmayın derim ben.fotogol,fotospor,fotomaç.bunların alayı yalan haber yapıyo.hem ayrıca biz wiltordla anca ilgileniriz,zannetmiyorum ki alalım hem ayrıca tartışmaya bile gerek yok çünkü yalan haber.
 ilkez yapmıyorlar bunu haber eski ama bir şeyler anlatacaktır sadece bizimle uğraşmıyorlar yalan haberlerden bazı kulüplarde rahatsız olmuş çıkan haberlerden dolayı basın açıklaması yayınlamışlar inğilene gidip okuyabilirler linki tıklayın                http://www.internetspor.com/news_detail.php?id=55568

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 04:18
bugün doğanın yanında eski fenerbahçeli şuan trabzonsporda oynayan serkan balcı vardı eskişehirde aklıma bir an serkan balcı eskişehirsporumuzamı transfer olacak diye soru ulaştı eğer olursa güzel bir transfer olur
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 09:32
Dün Hürriyet gazetesinin spor sayfasında yazıyodu.Es Es Rivaldoyu alıyo diye fiyatı ise 4 milyon Euro ...hemen üstünde Emre BELEZOĞLU nun ingiliz kulübü Emrenin bonservis fiyatını açıklamış 5 milyon Euro  madem o kadar paran var veya o parayı kıyabileceksin 37 yaşındaki adama ozaman bir milyon daha ver emreyi al derim veya daha genç kaliteli ismler bulunabilir o kadarparayı çıktıktan sonra....Çok akıllı olmaları lazım ...
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 10:35
Alıntı yapılan sümeres

Dün Hürriyet gazetesinin spor sayfasında yazıyodu.Es Es Rivaldoyu alıyo diye fiyatı ise 4 milyon Euro ...hemen üstünde Emre BELEZOĞLU nun ingiliz kulübü Emrenin bonservis fiyatını açıklamış 5 milyon Euro  madem o kadar paran var veya o parayı kıyabileceksin 37 yaşındaki adama ozaman bir milyon daha ver emreyi al derim veya daha genç kaliteli ismler bulunabilir o kadarparayı çıktıktan sonra....Çok akıllı olmaları lazım ...

Emre'nin fenerbahçe ile anlaştığı söyleniyor . Ve fenerbahçeden alacağı para 3.5 milyon € deniliyor. Lütfen artık kendimizin bile inanmadığı fikirleri yazmayalım. Rivaldo gelirse ligde kesin kalırız. Bu seneki hedefimiz ligde kalmak ise Rivaldo bunun için en iyi adamdır.Frikik atan, çalım yapan, şutları güçlü, dünya yıldızı bir adam. Es-Es'e gelecek ve biz istemiyoruz. Enterasan. Biz derken ben istiyorum. Rivaldo benim çocukluk kahramanımdır. Onu Eskişehirspor formasıyla görmek benim için en büyük hayallerden biridir.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:16
Alıntı yapılan tmac26

[QUOTE=sümeres]Dün Hürriyet gazetesinin spor sayfasında yazıyodu.Es Es Rivaldoyu alıyo diye fiyatı ise 4 milyon Euro ...hemen üstünde Emre BELEZOĞLU nun ingiliz kulübü Emrenin bonservis fiyatını açıklamış 5 milyon Euro  madem o kadar paran var veya o parayı kıyabileceksin 37 yaşındaki adama ozaman bir milyon daha ver emreyi al derim veya daha genç kaliteli ismler bulunabilir o kadarparayı çıktıktan sonra....Çok akıllı olmaları lazım ...

Emre'nin fenerbahçe ile anlaştığı söyleniyor . Ve fenerbahçeden alacağı para 3.5 milyon € deniliyor. Lütfen artık kendimizin bile inanmadığı fikirleri yazmayalım. Rivaldo gelirse ligde kesin kalırız. Bu seneki hedefimiz ligde kalmak ise Rivaldo bunun için en iyi adamdır.Frikik atan, çalım yapan, şutları güçlü, dünya yıldızı bir adam. Es-Es'e gelecek ve biz istemiyoruz. Enterasan. Biz derken ben istiyorum. Rivaldo benim çocukluk kahramanımdır. Onu Eskişehirspor formasıyla görmek benim için en büyük hayallerden biridir.

Rivaldo'nun yaşı belki bizi tedirgin etsede yabancı futbolcu kendine bakar Turkcell Süper Ligi'nde 12 yıl sonra ilk senemiz ve ligde kalabilmemiz adına RİVALDO gibi oyunu yönetecek bir kaç tane futbolcu veya futbolculara ihtiyacımız var...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:22
Rivaldo süper transfer olur ama kulübün mali dengelerini bozacak bir transfer olur.
Yukarı
h.yalciner Liste gör
Yazar

hasan yalçıner
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:32

az önce  NTV  de eses rıza çalımnbayla anlaştığını söyledi önümüzdeki hafta sözleşme yapacaklarmış

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:39
Alıntı yapılan h.yalciner

az önce  NTV  de eses rıza çalımnbayla anlaştığını söyledi önümüzdeki hafta sözleşme yapacaklarmış

Allah Allah.Doğru mu ki ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6667686970 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır