eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 10:43
Muhteşem bir galibiyet, Olağanüstü İnanç..
Tüm futbolcu kardeşlerimizi kutluyor, gözlerinden öpüyorum..
TV karşısında 3 lü çekmek de bir başkaa.. :) 
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 10:48
helal olsun
www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 10:57
ALLAHA  çok şükür yendik.

Ama hale bakın ilk yarıdaki pozisyon ofside değil, batuha nın düşürülmesi penaltı, nadareviçin ilk hareketi faul bile değil,

Arkadaşlar bu sefer hakeme rağmen yendik.....,,,,

Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:01
Maçtan önce hakemlerden korktuğumuzu söylemiştik nitekim Bünyamin BOŞTAGEZER biz yanıltmadı ama hesba Eskişehirspor'un inançlı futbolcularını hesaba katamadı dün futbolun gereklerini yerine getiren takımımız hakli bir galibiyet aldı.
Yayıncı kuruluş hahhkında bir şey söylemden geçmek olmaz adamlar alışmış artık İstanbul takımlarına başka bir takım ile ilgili görüntü vermek hiç akıllarına gelmiyor. Dürüst olmakta akıllarına gelmiyor sahalarımızda ender görülen taraftar şovlarını biran göstermek  bilr onlara göre zor bir iş.
önce eses sonra eses
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:03
allahın izliyle yendik sırada fener var kadı köye onlara mezar yapcaz
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:14
Dün hayatımın en zevkli deplasmanlarından birini yaşadım.Tribünde muhteşemdik.Saat 17:30 da tezahüratlara başladığımızda yine maçtan önce bağırıyoruz maça ses kalmıyacak endişesi taşıyoduk. Ancak bu sefer taraftarında kondüsyonu çok iyiydi.Saat 17:30'dan staddan çıkış saatimiz 21:50'ye kadar Ali Sami Yeni inlettik.İdda ediyorum o stada giden en iyi deplasman tribünü bizdik. 

Bu arada gerçekleştirdiğimiz kareografide emeği olana herkeze çok teşekkür ediyorum.Ön taraftaki tellere çıkıp yukarıdan videosonu çektim aralardan ufak tefek kafa çıkaranlar olsada muhteşm bir gösteri oldu.Videoyu yükleyip linkini en kısa zamanda koyucam foruma.

Maça gelince Bursa maçından beri maçı konuştuğum herkeze G.S maçını kesinlikle kazanacağımızı söyledim bir kaç da iddaya girip kazanarak Bursa maçında kaybettiklerimi telafi ettim.

Bu güzel geceyi bize yaşatan tüm teknik kadro ve futbolcularımıza tribünde yerini alan taraftarımıza teşekkür ediyorum.Darısı FB'nin başına inşallah.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:15
ben o kadar inanmıştım ki puan alcağımıza beni yanıltmadılar.
Allah bin kere razı olsun ama daha lig bitmedi ilk yarı da galatasarayı yenip uzun bir süre çöküş yaşamıştık.
Artık hataların telafisi yok ben en çok ankaraspor ve daha sonra tüm eskişehirin ankaraya akacağını düşündüğüm ankaragücü maçlarını düşünüyorum.

İnşallah bu maçlarla rahatlar son maçları zevkine seyrederiz..
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:21
akşam bütün spor programlarında gese maçından bahsettiler gese yorgundu moralsizdi falan filan,  ESES maçından bahsederler diye baktım ama nafile bizi hala yok olarak görüyolar bu sene bu şekilde geçti seneye asıl bizi görecekler...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:41
CİM BOM'UN KARA BELASI YOULA!!! TAKIMIMI TEBRIK EDIYORUM 10 KISIYLE COK IYI MUCADELE EDEREK 3 PUANI ALDIK
You will never walk alone!!!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2009 saat 11:46
Alıntı yapılan mask26

Akşam bütün spor programlarında gese maçından bahsettiler gese yorgundu moralsizdi falan filan,  ESES maçından bahsederler diye baktım ama nafile bizi hala yok olarak görüyolar bu sene bu şekilde geçti seneye asıl bizi görecekler...

Evet basın çok yanlı gerçekten. Ama Maraton programında hakkımızı verdiler. Şansal Büyüka Erman'a zorla söyletti.
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır