eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
Online Durum: Offline
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 16:42
havuç ali  çok deyil 5 mesaj önceye bakarsın saten mesajı görürsün abicim.

Siz hiç kendi kalenize gol attınız mı?

Tıpkı Nasrettin Hoca'nın ağaçtan düştüğünde hissettiklerine benzer kendi kalenize gol atmanın acısı.

Nasıl ki yüzyıllara damgasını vuran büyük mizah ustası 'Bana ağaçtan düşen birini bulun, getirin; halimden ancak o anlar.' demişse, Eskişehirspor'lu Emre Toraman'ın ızdırabını da yalnızca meşin yuvarlağı kendi filelerine göndermiş olanlar anlayabilir.

...

...

Yaptıkları hatanın hemen ardından o anın üzüntüsüyle direğe kafa atanlara, tekmeleyenlere, ağlayanlara rastlamış ve sanki o hataları kendimiz yapmışçasına kederlenmiştik. Hatırlarsanız klas kaleci Rogerio Ceni, yakın geçmişte maçın hemen başında yaptığı hatayı tolere edememiş ve döktüğü gözyaşlarının ardından kendinde oyuna devam edecek gücü bulamamıştı. O sebeple Emre Toraman'ın oyundan çıkmayı istemesi gayet normaldi; çünkü hem moralini kaybetmişti hem de oynama arzusunu; dahası anlamıştı ki sahada kalacak olursa vereceği zarar artacak eksilmeyecek. Takım arkadaşlarını ve Eskişehir seyircisini ise alkışlıyoruz; kaybedildiğinde ateş hattına düşülecek bir maçta öylesine içten hoşgörü saygıyı hak ediyor.

Emre çok şanslı, çünkü kimse hesabı ona kesmeye çalışmadı; oysa biz henüz 18 yaşında kenardan yapılan ortaya uçarak yaptığı kafa vuruşuyla topu altı pastan kendi kalesinin alt köşesine gönderen oyuncunun saha içinde 'Bu nasıl kaleci; o topu bile tutamadı!' deyişine şahit olmuştuk. Şükürler olsun eskinin kaşarlanmış, zeytinyağı gibi sürekli üste çıkmaya çalışan, kendi çıkarlarına odaklanmış kramponları futbol sahnesinden çekildi.

Yazının devamı  http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=826352    FATİH URAZ
DSİ Es Es
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 16:47
Türk futbolunda benim gibisini yapan yoktur
Eskişehirspor'un, ligde Bursaspor'a 2-1 yenildiği karşılaşmada kendi kalesine iki gol atarak takımının mağlubiyetine sebep olan Emre Toraman, büyük üzüntü içinde olduğunu söyledi.

Aynı maçta kendi kalesine iki gol atmasını bir futbolcunun başına nadir gelebilecek bir olay olarak değerlendiren Toraman, "Maça çok iyi hazırlanmıştık. Volkan'ın gönderdiği ortayı dışarı atmak istedim. Ama ters bir vuruşla topun kaleye gittiğini gördüm." dedi. Eskişehirspor adına bazı güzel pozisyonlar geliştirdiklerini ancak bunu değerlendiremediklerini ifade eden Toraman, "Şanssız gole rağmen güzel oynuyorduk. Hakem de lehimize olan bazı pozisyonları vermedi. Bu yaşananlar moralimi daha da bozdu. Bu sırada ne yaptığımın farkında değildim ve ikinci golü de kendi kaleme atmışım. Tam bir aksilik yaşadım. Bu hadise bir futbolcunun başına gelebilecek nadir bir olaydır. Bildiğim kadarıyla böyle bir olay, Türk futbolunda ilk kez benim başıma geldi. İki, üç hafta üst üste kendi kalesine birer gol atan futbolcu var ama benim gibisini yapan yok." şeklinde konuştu. Bu arada Eskişehirspor PAF takımı ile Bursaspor PAF takımı arasında oynanan maçta da Kırmızı-Siyahlı futbolcuların kendi kalelerine 2 gol birden attığı öğrenildi.

Mehmet Kuru
DSİ Es Es
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 17:11
Alıntı yapılan cresadur

Türk futbolunda benim gibisini yapan yoktur
Eskişehirspor'un, ligde Bursaspor'a 2-1 yenildiği karşılaşmada kendi kalesine iki gol atarak takımının mağlubiyetine sebep olan Emre Toraman, büyük üzüntü içinde olduğunu söyledi.

Aynı maçta kendi kalesine iki gol atmasını bir futbolcunun başına nadir gelebilecek bir olay olarak değerlendiren Toraman, "Maça çok iyi hazırlanmıştık. Volkan'ın gönderdiği ortayı dışarı atmak istedim. Ama ters bir vuruşla topun kaleye gittiğini gördüm." dedi. Eskişehirspor adına bazı güzel pozisyonlar geliştirdiklerini ancak bunu değerlendiremediklerini ifade eden Toraman, "Şanssız gole rağmen güzel oynuyorduk. Hakem de lehimize olan bazı pozisyonları vermedi. Bu yaşananlar moralimi daha da bozdu. Bu sırada ne yaptığımın farkında değildim ve ikinci golü de kendi kaleme atmışım. Tam bir aksilik yaşadım. Bu hadise bir futbolcunun başına gelebilecek nadir bir olaydır. Bildiğim kadarıyla böyle bir olay, Türk futbolunda ilk kez benim başıma geldi. İki, üç hafta üst üste kendi kalesine birer gol atan futbolcu var ama benim gibisini yapan yok." şeklinde konuştu. Bu arada Eskişehirspor PAF takımı ile Bursaspor PAF takımı arasında oynanan maçta da Kırmızı-Siyahlı futbolcuların kendi kalelerine 2 gol birden attığı öğrenildi.

Mehmet Kuru
paf lardamı 2 sinide kendi kalesine atmış vay be nazar deydi takımımıza
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 17:25
Bu adam maç mı sattı?
Bu adam formayı yeremi attı?
Bu adam bu camia için ağza alınmayacak şeyler mi söyledi?
Bu adam oynadığı takımı mı küçümsedi?
Bu adam futbol hayatı boyunca kaç kere kendi kalesine gol attı?Alışkanlığımı var?
Hiçbirine HAYIR.
Ama yukarıdaki saydıklarımı türkiyede yapan ne oyuncular var ve bunları yapsa bile el üstünde bile tutuldu.Yaşandı bunlar,gördük gözlerimizle.
Toraman attığı 2 gol kadar kaç tane top çıkaracaktır ben ona inanıyorum.Bu adama bu kadar yüklenmeyin.
Ben adama ''kazanılabilecek bir futbolcumu'' gözüyle bakarım.Evet toraman kazanılabilecek ve kazanmayada ruhunun açık olduğuna inanıyorum.
Eleştirin,kızın ama hakir görüp,onurunu kırmayın.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 17:38
bence ankaraspor maçında emre için özel bir şeyler yapmalıyız. o bizi çok seviyor. 
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 18:02
Ankaraspor maçında bence El Saka'yı Emre Toraman'ı tutmakla görevlendirelim. Adım attırmasın ona.LOL

Bu işin esprisi tabii.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 18:10
Alıntı yapılan Malikan

Ankaraspor maçında bence El Saka'yı Emre Toraman'ı tutmakla görevlendirelim. Adım attırmasın ona.LOL

Bu işin esprisi tabii.
esprisi bile hoş değil,emre kardeşimize destek zamanı...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 18:25
Aslanım Emre bu herşeyin sonu değil düşsek bile sen bize lazımsın inanıyorum ki bu hatanı GS maçında fazlasıyla telafi edeceksin üzülme.Kendimi senin yerine koyduğumda neler hissettiğini anlayabiliyorum kolay değil 2 gol birden kendi kalesine atması bir futbolcunun kariyerindeki en kötü şey.Olmuşla ölmüşün çaresi yok.Bu olay seni kamçılasın ve bizi ligte tutacak insan sen ol bu taraftar seni baş tacı etsin
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 19:46

Emre Toraman gibi bir savaşçı bile böyle anında dar ağacına çekilebiliyorsa futboldan anladığına inandığım taraftarımız hayal kırıklığına uğratmıştır beni.

Yıllarca skor olmasa da olur yeter ki ruh olsun,mücadele ve azim olsun diye kendimizi yırtan bizler değil miydik ?

Emre Toraman  yıllarca özlemini duyduğumuz o futbolcu profilinin ta kendisi değildir de kimdir ?

Topu ayağına aldığı anda onu yuhalayan taraftarlarımız cok büyük hata yapmışlardır, bunu da taraftarın üzüntüsüne vermek lazım diyorum.

Önümüzdeki GS maçında oynamayacak olması bizim açımızdan çok büyük bir eksik olacak.

Uzun yıllar bu formaya hizmet edecek Emre Toraman ve umarım bu maç da hafızalarda garip bir anı olarak kalacak.

Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Mar/2009 saat 20:18
Alıntı yapılan Es es

Aslanım Emre bu herşeyin sonu değil düşsek bile sen bize lazımsın inanıyorum ki bu hatanı GS maçında fazlasıyla telafi edeceksin üzülme.Kendimi senin yerine koyduğumda neler hissettiğini anlayabiliyorum kolay değil 2 gol birden kendi kalesine atması bir futbolcunun kariyerindeki en kötü şey.Olmuşla ölmüşün çaresi yok.Bu olay seni kamçılasın ve bizi ligte tutacak insan sen ol bu taraftar seni baş tacı etsin

Emre toraman sarı kart cezalısı olduğundan gs maçında oynayamayacak..
__oldcity__
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır