eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2009 saat 20:45
ÇAĞRI...

Değerli Gönüldaşlar, başta Trabzon, Bursa, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Karşıyaka olmak üzere Anadolu'da taraftarıyla ayakta durma mücadelesi veren taraftarlara yavaş yavaş 11 Ocak çağrısında bulunmak adına üzerimize düşeni yapmaya başlayalım. Sitelerine üye olarak girip, eylemimizi anlatalım. ES ESlerin bu konuda refleks gösterdiğini kendilerinin de bu konuda yalnız olmadıklarını paylaşalım...

gibi... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2009 saat 20:49
Bence tam anlamıyla organizasyon olacaksa tribün büyüklerimiz ilgili yerleri arayıp bilgilendirmeli bu şekilde olabileceğini düşünüyorum.Net ortamında havada kalacaktır diye düşünüyorum.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2009 saat 20:53
Valla olur, canavar gibi olur hem de...ClapClap

Şu link Anadolu sevdalılarına bir fikir verecektir.
ES ESler boş durmuyor çakmaya başladı...
Haydi kendiniz ve Anadolu için hakkınızı arayın çağrısıdır...

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2009 saat 21:03
Alıntı yapılan esesli_asik

Bence tam anlamıyla organizasyon olacaksa tribün büyüklerimiz ilgili yerleri arayıp bilgilendirmeli bu şekilde olabileceğini düşünüyorum.Net ortamında havada kalacaktır diye düşünüyorum.
Aynen Katılıyorum
Arasınlar Ozaman Ne Duruyolar
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2009 saat 21:14
http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=46187&st=0&sk=t&sd=a
bu da bir çok anadolu takım taraftarının en yoğun takip ettiği site ''TRİBÜNDERGİ'' deki konu başlığı
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 12:50
Anadoludaki Tüm Takımlar Duyarsız Olmayacakdır Takımlarınada Memleketlerinede Sahip Cıkacaklardır Taraftarı Olan Takımlar Yani Anadoludaki Taraftarı Cok Olan Takımlar Bu Eyleme Katılırlar Hepsinden Allah Razı Olsun Anadoluda Bizde Varız Diyenlerden
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
humby Liste gör
Yazar

erman
  Alıntı humby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 16:33
Alıntı yapılan Baba

Sevgili Uğur, o eylemi gerçekleştiren BKŞlilerin uykusu bir tek nedenle kaçtı. Bu protesto için Körfez'den, Bursa'dan, Tekirdağ'dan ağabeylerimiz, dostlarımız, PAŞALI kardeşlerimiz bir tek şey için geldi...
"Anadolu için ESkişehirli futbolsever ayağa kalkar... Düzen değişse de değişmese de biz 70lerin öncü ve farklı sesinin devamı olarak bugün olduğu gibi yarın da olacağız."
Mesaj buydu ve verdik. 11 Ocak için de Anadolu kulüplerine çağrıda bulunanın ES ES taraftarı olması, anlamlıdır. Biz refleks gösterdik siz de uyamayın sevdanıza sahip çıkın, ezdirmeyin kendinizi demek her taraftara nasip olmaz.
Öncüyüz, önderiz bu topraklarda...
EStanbul'dan sevgilerle

Ya Yaparsak !
açık dikkat
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:23
Basın açıklamamızda da yer aldığı gibi organizasyon için çalışmalara "her ne olursa olsun" devam edeceğiz. Çağrımıza katılırlar ya da katılmazlar, 30000 kişi olmayız da 40 kişi kalırız; ama yine kendine yakışanı yapar bu büyük taraftar. Herkesi davet etmeye devam edelim. Süper Lig'den Amatör Küme'ye ulaşabildiğimiz her takıma çağrımızı hatırlatalım.      
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 17:26

'Hatalar baskıdan'

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, NTV Spor'da Ercan Taner ve Güntekin Onay'ın sunduğu Spor Aktüel programına konuk oldu. Türk futboluyla ilgili merak edilen soruları yanıtlayan Özgener, hakemlerin ilk yarıdaki performanslarının beklentilerinin altında kaldığını kabul ederek, bunun baskıdan kaynaklandığını savundu.

NTVSPOR
Güncelleme: 16:28 TSİ 2 Ocak 2009 Cuma

Turkcell Süper Lig'de son haftalardaki hakem hataları, Mahmut Özgener'in de gündemindeydi.

NTV Spor'da yayınlanan Spor Aktüel programına katılan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı, hakemlerin ilk yarıda çok kötü olduğuna dair yapılan eleştirilere katılmadığını belirterek, "Beklediğim performansın altında kaldıklarını kabul ediyorum. Ama çok kötü olduklarını düşünmüyorum. Son haftalarda hatalara üst üste gelince göze battı" ifadesini kullandı.

Hakem hatalarının futbolun doğasında olduğunu vurgulayan Mahmut Özgener, "Anlık kararlarda hatalar olabilir. Ama art niyet olduğunu kabul etmiyorum. Hakemlerin üzerine fazla geliniyor ve yapılan hatalarda bunun da çok büyük etkisi var" dedi.

Özgener, gözlemcilik görevinde bulunan 3 eski hakemin, Haluk Ulusoy'la yemek yemelerinin ardından görevlerine son verilmesiyle ilgili olarak, "Herkesin istediği kişiyle biraraya gelme hakkı vardır" yorumunda bulundu.

EN ÇOK ÜZÜLDÜĞÜ OLAY
Özgener, Trabzonspor taraftarının, federasyona yönelik protesto yürüyüşünde açtığı pankartın, ilk yarı boyunca kendisini en fazla rahatsız eden olay olduğunu söyleyerek, "Bunlar futbolun içinde olmaması gereken şeyler. Konuyu sayın bakanla da görüştüm ve kaygılarımı aktardım. Sporda şiddet yasasının işlerlik kazanması gerekiyor. Çünkü bu tarz hadiseler Türk futbolunun marka değerine zarar verir" diye konuştu.

"GELİRLERİ ARTIRDIK"
Ekonomik krizle ilgili açıklamalarda bulunan federasyon başkanı, kulüplerin günü kurtarma telaşı içinde olduğunu ve bu yüzden sıkıntı yaşadıklarını savundu.

Kocaelispor örneğini veren Özgener, kulüp yöneticilerinin sorumlu davranması gerektiğini ve kendilerinden sonra gelecek yönetime güvenmemeleri uyarısını yaptı.

Federasyonun denetimlerini sürdürdüğünü belirten Özgener, buna karşın Türk futbolunda Sivasspor'un kulüp yönetim anlayışının diğer takımlara örnek olması gerektiğini belirtti.

Federasyon olarak, sponsorluk gelirlerinde büyük bir artış sağladıklarını anlatan özgener, 2010 ocak ayında gerçekleştirmeyi planladıkları naklen yayın ihalesi anlaşmasında, değişikliklere gidebileceklerini de açıkladı.

Son olarak milli takımla ilgili soruları cevaplayan federasyon başkanı, Fatih Terim'in milli takım haricinde bir kulüp takımını çalıştırmasına prensip olarak karşı olduklarının bir kez daha altını çizdi.

Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2009 saat 22:16
Özgener şu anda CNN TÜRK'te..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır