eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LioneL Liste gör
Yazar

Bahadır.
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı LioneL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:06
arkadaslar herkes siyah kırmızı gelsin yönetimde bi akıllı iş yapsında kaşkol dağıtsın her kapılarda olsun ve üzerinde olmayanlara verilsin.yönetim allah rızası için helal olsun o para dedirtecek bi şeyler yap.yapmıcaksanızda defolun gidin artık.
bu kalpler sana tutsak taraftarın yanında bak korkmadan saldır eses kral kimmiş görsün herkes
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:08
Alıntı yapılan sivrihisarlı2626

yavuz bey mac biletlerinin pazar günü ES ES dogumlu olan kişilere satılmasını saglayın.basın acıklaması yapın bütün taraftarı kaşkolu formalı gelsin diye uyarın. birde deyin ki  eskişehir sokakları bizimdir  başkaları sevinmesin  şimdiden teşekkürler

Bu doğum yeri konusunu önceden defalarca konuştuk. Bana göre saçmalıktan ibarettir. Benim kombinem var ama olmadığını düşünelim. Nüfüs cüzdanımda kocaman Doğum Yeri Karabük yazıyor. Ben şimdi Karabük de doğdum diye maça giremeyecekmiyim. Atkı, forma konusunda size katılıyorum. Ana sayfaya bununla ilgili bir ibare de konulabilir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:09
Son yıllarda süper ligte olmamış şov olacak .Bu hafta birde 3 puan alırsak hafta boyu herkez bizden bahsedecek.
İşte gerçek efsane bu kez kesin döndü diyecekler.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:15
bu gece fener maçı var caddede biraz gezintiye çıkmak lazım
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
  Alıntı ByBossu-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:25

:D süper olucagını dusunuyorum.......

Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:26
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:31
ya 50 ytl bilet yapıorlar bari showlarımz için yöteim biraz yardımcı olsun kaşkol forma fln daıtsınlar geçen bi maçta dağıtılmıstı kalitesiz tek yüzlü kaşkollardan onun gibi bişey yapsınlar acıga 9  10 bintane dağıtsınalr İNŞALLAH AKIL ETMİŞTİR pancar başkan
Yukarı
sivrihisarlı2626 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı sivrihisarlı2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 19:39
Altes'in geçmiş yıllarda bir pankartı vardı.
"İstanbul Takımlarını Tutanlar Birazda Bizim Takımlarımızı Tutsunlar"
Bence tam sırası.Wink
Altes muhakkak bir yerlere asmalı bu pankartı.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 20:10
Yıllarca Eksişehirspor'umuzun peşinde koşan birçok arkadaşım 50 lira olan fiyatlar yüzünden maça gelemeyeceklerini söyledi . Açık tribünün yüzde kaçı EsEsli olacak sizce çevre illerde ve şehrimizde yaşayan bizans sempatizanları azımsanmayacak sayıda olacak . Bu şartlar altında bu şov istenilen düzeyde olabilir mi ? Parası olmadığı için kahvelerde maç izleyecek olan insanlar olacak o insanları düşünmekten ne maçı ne şovu düşünebiliyorum çok sinirli ve üzgünüm . Grupların ve derneklerin tutumları moralimi 2 kat daha fazla bozuyor Cry
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2008 saat 20:23
Bilet fiyatları aşağıya çekildikçe, daha çok güzel tribün showları yapılacağına eminim.. Heyecanlandım okuyunca.. Merakla pazarı bekliyorum..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6465666768 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır