eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 18:09
yazık çok yazık esesliğimden utandım doğrusu duyunca daha neler görecegiz duyacagız bunlar hiç yakışmıyor yakışmazda bize bunlar ersin zafere yapılan vefasızlıkların üzeri
 daha küllenmeden bu olay patlak verdi daha neler görecegiz bakalım bu yönetim bu şekilde devam ederse taraftar içindeki destegini kaybedecek  g g olayındaki
eksi bir puan aldı zaten yönetim böyle olmaz sayın yönetim biz eses camiasına bu yaptıklarınız hiç yakışmıyor bir an önce yanlışınız dan döner gerekli vefa yı gösterirsiniz inşallah saygılar
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 18:16
Eskişehirspor'da başarıyla görev yapan;teknik adam,futbolcu ve yöneticileri;bozuk para gibi harcayan/haklarını vermeyen/onurlandırmayan/küçük kelime oyunlara sığınmaya çalışan/bu kulübü tüm Ulus karşısında küçük düşüren zihniyeti KINIYORUM...
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 18:32
para para para herşey çıkar menfaat olan bu şerefli taraftarın itibarına oluyor SN başkan şurada geleli bikaç ay oldu bunlar içinmi yönetimi devraldın bizim yönetimimizde sanki krallık gibi ben az dolaşım sen geç kendine vizyon oluştur sonrada ben tekrar geçim.. ne güzel yayla ya başkan bizim boynumuzu böle olaylarla bükme ne oldum deme ne olacam de..
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
mayq Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

MST
  Alıntı mayq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 18:37
sığ görüşlü yöneticilerle buraya geldiğimize de şükretmek lazım galiba.
nejat hoca değerinden birşey kaybetmez ama bizim sözde yönetici tayfası,
 camiayı rencide edecek durumları göremeyecek kadar kör.
KIRMIZI ŞİMŞEKLER
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 19:07
bu kulübü yönetenler sürekli ah alıyorlar,kul hakkı yiyorlar sonra o ahlar kulübümüzden çıkıyor olan biz gariban taraftara oluyor.halil ünal şu köylü kurnazlıklarından kasaba siyasetçisi görünümünden kurtulamayacak anlaşılan yazık.
Yukarı
Hakikat Liste gör
Yazar

Hakan Vurdu
Yer: Eskişehir
  Alıntı Hakikat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 19:39
Alıntı yapılan FairPlay

Eskişehirspor'da başarıyla görev yapan;teknik adam,futbolcu ve yöneticileri;bozuk para gibi harcayan/haklarını vermeyen/onurlandırmayan/küçük kelime oyunlara sığınmaya çalışan/bu kulübü tüm Ulus karşısında küçük düşüren zihniyeti KINIYORUM...

Olay budurWink
Yukarı
Hakikat Liste gör
Yazar

Hakan Vurdu
Yer: Eskişehir
  Alıntı Hakikat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 19:42
  Şuraya bir şey yazmıyayım dedim ama yazmadan da içim rahat olmayacak.Yazacağım şey çok mu uzun?? Hayır,kısa ve net...Yazıklar olsun bizi bu hallere düşürenlere...
Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
  Alıntı escem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 20:21
Biz büyük transfer görünce mutlu olan bi taraftar değiliz,bugüne kadar yusuflarla,mehmet erenlerle ,serdarlarla mutlu olmuşuz,1 bonservis bedeli ödemede milletin kul hakkına girme,ama bizimkilerin siyasetçi olduğu belli,hepsi cingöz,ama böyle saf bi insanın hakkına giripde onunda ah etmesi,bi yerlerden çıkar gibime geliyo bana.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 20:28
bir insanın alnındaki ter kurumadan hakkını vermek gerekirmiş .

şimdi ben bu durumdan utanıyorum acaba yönetimden kaç kişi utanıyor .

hocam biz taraftar olarak seni çok sevdik halada seviyoruz sen bizim kusurumuza bakma hakkını helal et .
Yukarı
mehmet26010 Liste gör
Yazar

MEHMET
  Alıntı mehmet26010 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2008 saat 21:07
bunlar bırseymı korpecık genclerı profesyonel yapıp maaslarını vermeyen yonetım bunlar sonra takıma almayıncada bonservısıne 80 mılyar ısteyen yonetıcı bunlar genclerıde harcıyorlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır