eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Süper Lig Fikstürü Çekiliyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:06
Alıntı yapılan M.Hakan

kasımpaşayla kardeşliğimiz nerden başlamıştır bilen varsa yazabilirmi?.
bu kardeşlik 34. dk da açık kapalı karşılıklı besteyi bozucak kadar büyükmüdür?. 
bu konuyu habire açıp bulandırmanın alemi yok diye düşünüyorum.
zaten Kasımpaşa topiğinde neredeyse her 5 sayfada bir sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.
Ben Kasımpaşa ile aramızda geçenleri tekrar tekrar yazmayacağım.6 senedir istanbulda yaşıyorum,son 3 senedir Kasımpaşalılardan  iyilikten başka birşey  görmedim.
Tartışma açmak için birazda olayların içinde olmak gerekir diye düşünüyorum.
Özer kardeşimin yazdıklarına katılmakla beraber, ilave edecek daha birsürü konu olduğunu bilmeme rağmen,bunları sürekli yazmaya bıktığım için takdiri sizlere bırakıyorum
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:17
kardeşliğin nerden geldiğini neden kardeş olduğumuzu bilmek için biraz deplasmana gitmk gerekir!!! hangi ist.deplasmanında veya bi başka deplasmanda yanımızda değildiler! kasımpaşa ya tüm eses düşman olsa bile!ben kasımpaşa yı v taraftarlarına sempati duyuyorum... paşaeses...
gökmeydanlı sarı
Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı M.Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:37
Alıntı yapılan esessev

kardeşliğin nerden geldiğini neden kardeş olduğumuzu bilmek için biraz deplasmana gitmk gerekir!!! hangi ist.deplasmanında veya bi başka deplasmanda yanımızda değildiler! kasımpaşa ya tüm eses düşman olsa bile!ben kasımpaşa yı v taraftarlarına sempati duyuyorum... paşaeses...

Valla şükür gidebildiğimiz deplasmanlara gittik,gidiyoruzda!.Benim garibime giden şey!.Bu sene kaç kere 34 de açık olduğu gibi ayakta zart beste kesiliyo!.Kardeşlikse olur çok takımlada olundu şimdiye kadar,hakları varsa sağolsunlar bizimde vardır ama bence hiç bi kardeş takım için açık-kapalı beste kesilmemeli!.
Yukarı
eseskolik Liste gör
Yazar

Ferdi
Yer: eskişehir
  Alıntı eseskolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:39
Alıntı yapılan MOD Siyah

1. Hafta Manisa-ESES 8-9 Ağustos 2009
2. Hafta ESES-Bursa 15-16 Ağustos 2009
3. Hafta İBB-ESES 22-23 Ağustos 2009
4. Hafta ESES-Antalya 29-30 Ağustos 2009
Milli Maç Arası
5. Hafta Gençlerbirliği-ESES 12-13 Eylül 2009
6. Hafta ESES-Gaziantep 19-20 Eylül 2009
7. Hafta Galatasaray-ESES 26-27 Eylül 2009
8. Hafta ESES-Kayseri 3-4 Ekim 2009
Milli Maç Arası
9. Hafta Ankaraspor-ESES 17-18 Ekim 2009
10. Hafta ESES-Beşiktaş 24-25 Ekim 2009
11. Hafta Kasımpaşa-ESES 31 Ekim 1 Kasım 2009
12. Hafta ESES-Denizli 7-8 Kasım 2009
Milli Maç Arası
13. Hafta ESES-Ankaragücü 21-22 Kasım 2009
14. Hafta Trabzon-ESES 28-29 Kasım 2009
15. Hafta ESES-Fener 5-6 Aralık 2009
16. Hafta Sivas-ESES 12-13 Aralık 2009
17. Hafta ESES-Diyarbakır 19-20 Aralık 2009

Fikstür bence çok iyi değil , neden derseniz kolay maçlar arka arkaya ilk haftalara gelmiş ve bu maçlardan puan alamazsak bunalıma girebiliriz, ve de son haftalarda panikleyip zor maçlarda düşmeme mücedelesi verebiliriz hayırlı olsun yine de
 Bu arada fener-eses maçı hangi hafta Big%20smile
biz eski-şehirliyiz oleyyy
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:51
Her milli maç arasının ardından bir Ankara takımıyla oynayacağız. İlginç bir tesadüf olmuş.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kesser Liste gör
Yazar

Halim
  Alıntı kesser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:51
Alıntı yapılan ESkisigibiES

Alıntı yapılan ESkisigibiES

İlk maç dışarda Manisa ile.Skor 3:0
İki gol Ümit Karan,birisi kafa ile.
Bir gol Youla.
Maçın adamı verdiği paslar ile Ragıp...
Ayrıntılar ve detaylar az sonraLOL

3Temmuzda böyle yazmışım.LOL

Tamamı tutarsa ne ısmarlayacaksınız?

Tutarsa ben iddia kuponu ismarlarim yanina da cay sigara o da tutarsa paris de kahvalti LOL
Alıntı yapılan Irfan-new york

Fiksturun iyisine kotusune inananlardan degilim.
Sonucta her takimla icerde ve disarda karsilasacagiz.
O na bakarsak gecen sezonda ilk 4-5 mac kolay gozukuyordu ama hemen hemen en cok puan kaybettigimiz haftalar oldu.  Insallah gecen sezondan ders alinmistirda bu sezon ilk haftalarda cebe indiririz puanlari.

Hepimize hayirli olsun sezonumuz.

fikstürün iyisine kötüsüne inanmak icin birinci neden...

Alıntı yapılan omerbihlar

Geçen sezon fikstürde Bursaspor'u takip etmenin epey bir yararı olmuştu. Rıza hoca Bursa yakın olduğu için bir çok rakibi bir hafta önce canlı izlemişti. Kasımpaşa da Bursa kadar olmasada avantajlı. En azından maçları bizden bir gün sonra filan olursa gidip izleyebilir Rıza hoca. Fikstürde Trabzon'u, Sivas'ı, Gaziantep'i, Diyarbakır'ı takip etmekten iyidir.
hic böyle düsünmemistim acayip bi yaklasim kutlarim....

bu fikstürde olurmu olmazmi bilmem ama uc örneklerle fikstürün iyisini kötüsünü söyliyeyim cehennem sicaklarinda ligin ilk haftalarinda cok sicak bi memlekette maca cikmak kis sogugunda en soguk memlekette maca cikmak yerine iLiman bahar aylarinda havalarda bu takimlarla karsilasmak fikstürün iyiligidir bence zira sicak memleketin futbolculari sicaga soguk memleketin futbolculari soguga o sehirde yasadigi icin daha aliskin olurlar diye düsünüyorum...

Alıntı yapılan besyo26

Alıntı yapılan onuronat

Alıntı yapılan LeeSuger

Alıntı yapılan ZEFEX

<font style="">Son hafta Diyarbakır düşme potasında yer alırsa Diyarbakırda ki maç bizim için sıkıntılı geçer.
Buna bende katılıyorum.

bence son maça kalmaz haftalar öncesinden düşmeyi garantiler.. son haftalarıda formalite icabı çıkarlar sahaya. bu seneki hacettepe gibi

Düşmesi garanti olan h.tepe bitime üç hafta kala gese yi yendi..Bizde h.tepeyi 2 maçtada yenemedik...Bencede çok kötü olmuş son maçın orada olması...Diyarbakırda futbol sadece sahada oynanmıyor...

kalan 33 hafta da sahada FUTBOL  oynarsak 34. hafta da nerde ne oynadigimizin bi önemi kalmaz  düsmemek icin gectigimz sezon oynadik ve hakkimizi doldurduk bu sene yeni cikan takimlar onun icin oynasinlar ben ilk 8 e oynayacagimizi düsünüyorum...

Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 03:53
İlk haftalarda zirveye oynayarak herkesin dikkatini cekebiliriz.Bu hazırlık kampını cok iyi değerlendirip ilk maçları kazanmalıyız yoksa stress altındayız!Allah utandırmasın
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
sky Liste gör
Yeni Yazar

erdinçtopal
Yer: eskişehir/merke
  Alıntı sky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:45
hadi inşallah takımımıza vede camiamıza hayırlı olsun kardeşlerim
Yukarı
sky Liste gör
Yeni Yazar

erdinçtopal
Yer: eskişehir/merke
  Alıntı sky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:45
ya hazırlık maçı ne zamandı  ?
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2009 saat 19:51
Maç 1 - 2 malubiyetimizle bitti.Sana,nasıl hitap etsem yaş yazmıyor sende hocam.Zahmet olmaz ise yazarmısın yaşınıda.
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6364656667 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır