eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 00:27
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Anadolu birliği değilde ilk önce Eskişehirspor Taraftarları Birliğini kursak daha iyi olmaz mı sizce ?

Taraftar profilimiz geçen seneki gibi bu senede devam ederse bütün Anadolu Klüpleriyle birbirimize gireriz..Anadolu'da kaç tane takım taraftarı Eskişehirspor'u seviyor acaba ? En son Kocaeli maçından sonra bile Kocaelilerde büyük çoğunluk bize karşı soğumaya başladı..Türkiye'nin her bölgesinde Eskişehirspor'u düşman olarak gören bir çok takım var. Aynı şekilde bir çok Eskişehirsporluda bu takımları kendine düşman olarak görüyor...Bu böylede devam edecektir..Ben Karşıyaka'nın İzmirdeki bir çok maçına gittim. Bir çoğuda EsESLi olduğumu biliyorlardı ama ben orada EsES'i temsil etmedim edememde zaten etmemde..İsteyen istediği takımın maçına gitsin..Orada Eskişehirspor'u temsil edemez..

Yukarıdaki yazıma dikkat ederseniz "önce kendi tribünümüzde birliği sağlayalım sonra anadolu birliği sağlayalım " yazıyor.Bu birlik sağlandığı zaman diğer takımlarla aramız daha iyi olacaktır.Maça giriyosun bakıyosun Altes ayrı takılıyor.Kızılcıklı ayrı takılıyor.Nefer farklı takılıyor.Bu gruplardan birisi küfür ediyor sonra ne oluyor  Eskişehirspor düşman takım oluyor.

Ayrıca hepsiyle kardeşlik ilişkisi kurcak halimiz yok.Şu takımlar arası düşman kelimesini kaldıralım yeter.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 00:29
Alıntı yapılan Baba

Sevgili Özer(KralEsEs), yaklaşımın beni inan bitirdiBig%20smile
"Deplasmanda taraftarımız karşıdaki takımın taraftarıyla dostsa, tribünde birbirini yiyor; birbirimizi yemektense karşıdakıni yiyelim" nasıl bir bakıştır Özer, nemli bir EStanbul gecesinde buharlaşırken, beni titreterek hayata döndürdün, sağol-varol...Wink

Sen saol Alper abi...Big%20smile
Ama sende eminim bu söylediklerimde az da olsa doğruluk payı olduğunu düşünüyosundur...
Deplasmana kavga etmek küfür etmek için gelen adamların sayısı hiç az değil.. 

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 00:51
Ona bayıldım zaten... Big%20smile Bizimki bize verilmiş diyorsun, haksız da değilsin. İyi güldürdün beni, Allah da seni güldürsün, sağlıcakla...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 01:41
Her zaman dediğim gibi dostluk ve kardeşlikten hiçbirimize zarar gelmez.Birlikten dirlik doğar.ClapClapClap
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 02:11
Yalnız taşdan duvar olmaz
bir elin nesi var 2 elin sesi var
birlikten kuvvet doğar.. :Pp
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 13:52
Alıntı yapılan Sessiz

Yalnız taşdan duvar olmaz
bir elin nesi var 2 elin sesi var
birlikten kuvvet doğar.. :Pp

oNa bakarsan şöylede bir söz var

Kimseyi istemeyiz ; Biz Bize Yeteriz ! Big%20smile

Yani yanlıs anlasılmasın ölesine yazdım Big%20smile
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 14:54
Futbol'da kardeşlik , Anadolu Birliği gibi düşüncelere son derece karşıyım. Herhangi bir takım ile dosthane ilişkiler kuramadık diye onlar ile düşman olmamızda gerekmez. Diyelim ki Anadolu takımları kendi aralarında bir birlik kurdu ? Kime karşı kurulacak bu birlik ? İstanbul takımlarına karşı mı ?

Sadece taraftar adına kurulacak bir birlikte Bursa, Kafkaf, Sakarya, Ankaragücü, Kocaeli gibi Anadolu'nun sayılı taraftarları ile kuracağımız bir birlikle kime karşı geleceğiz.. İstanbul takımlarının bize karşı üstünlüğü sadece futbolda değilmi ? Olaya taraftar yönünden baktığımızda Galatasaray taraftarı ile Amatör Ligde oynayan Göztepe taraftarının arasında ben hiçbir fark göremiyorum..Eee o zaman Anadolu Birliği olduğunda sahadaki futbolada mı etkide bulunacağız..Yoksa bu Anadolu Birliği sadece taraftarlar arasında değilde yönetimler arasında da mı olacak...Sonra git maç izle izleyebilirsin..Bir hafta bu takıma maç sat , öteki hafta diğer takıma maç sat..Futbol'un güzelliği bence sahadan çok tribünde geçerli.. Benim düşüncem Rakip takım taraftarlarıyla ufak atışmaların olması futbolu daha güzel kılıyor. Bu demek değil ki gelene ana avrat küfür edelim..

Türkiyede kurulmuş dostluklara bakıldığında zaten genellikle bir takıma düşman iki takım taraftarlarının birleşmesi şeklinde. Öyle olmasa bile iki takım taraftarları dost olduğunda aralarında ki bir takımın başka takıma karşı düşman olması diğer takımada etki ediyor.

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 17:26
1970'lerde Anadolu'nun her kentinde ES ES'e karşı bir ilgi ve sempatinin oluştuğunu bunun, bugüne bile yansıdığını bilmeyen var mı? Sanırım, yok. Bugünkü durum ne? 
Anadolu'da Ordu'dan Sakarya'ya biraz doğusunda Zonguldak'a, Karşıyaka'dan Afyon'a, geçen sezonun sonuna doğru Antalya'dan Kocaeli'ne, Eskişehir'deki çirkin saldırının akabinde Göztepe'ye unuttuklarım varsa tamamlayın gönüldaşlar. Anadolu'da artık bizim kadar çevresiyle kavgalı bir taraftar kitlesi neredeyse yok. Şu foruma düşülmedi mi "Ankaragüçlüler içinde bizle dost olmak istemeyen büyük bir kesim" var. Listeye ucundan Ankaragücü'nü de koyabilirsiniz. Her hafta içerde ya da dışarda bizim taraftarımız olay mı çıkaracak olayla mı anılacak? Böyle giderse bizim yanımızda kimse kalmayacak gönüldaşlar. "Biz bize yeteriz" diye düşünen varsa; biz bize yettikçe başkalarının düşmanlığını daha fazla kazanırız.
((Kim gibi çarşı gibi... Bir tek dostu kalmadı Anadolu'da neden, şiddet... O şiddet en sonunda onları bile vurdu. Siyaset miyasetle kendini feshetti.))
Anadolu'da birlik; dostane ilişkiler her şeyi bir yana koyun bizim taraftarımızın her hafta basına malzeme olmasını, stada kapama cezası gelmesini ve belki şu satırları okuyan gencecik bir taraftarımızın olası şiddete mağruz kalmasını önleyecektir. Sakaryayla da Karşıyakayla da Ankarayla da Bursayla da Kocaeliyle de Göztepeyle de Afyonla da herkesle dostluk. Bu ülke bilmelidir ki Anadolu'nun en büyük taraftarı gücünü şiddetten değil; toprağından, şehrinden, ES ES'inden alıyor. Şiddetle marka olanların aksine biz 1965'teki cefakâr ruhla olan varlığımızı bir kez daha gösterebiliriz. Kimler gibi? Bu kulübü kuran ve bizlere miras bırakanlar gibi...
EStanbul'dan sevgiler
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
trk Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 17:42
Alıntı yapılan emr26e

bursalılar fenerin şampiyon olup beşiktaşın 2. olduğu zaman beraber fenerin şampiyonlupunu kutladılar hatta inönü'deki bjk-fb maçını fenerlilerle izleyen BURSA FORMALI insanlar vardı
öyle bir şey oldumu bilmiyorum gerçekten?? Birazda kenmizde kusur aramalıyız gibime geliyor. Bjklilerin bu sitede olması,inönüde onlarla beraber bağırılması, bursa gibi(öyle bir şey varsa) bizim de anti istanbulculuğumuzda problerimiz olduğunu gösteriyor.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2008 saat 17:51
Alıntı yapılan trk

öyle bir şey oldumu bilmiyorum gerçekten?? Birazda kenmizde kusur aramalıyız gibime geliyor. Bjklilerin bu sitede olması,inönüde onlarla beraber bağırılması, bursa gibi(öyle bir şey varsa) bizim de anti istanbulculuğumuzda problerimiz olduğunu gösteriyor.

Bütün Anadolu takımlarını toplayın bizdeki Anti-İstanbuL olayına yetişemezler Asla...
Bursayla fenerin arasında var bişeyler bunu bilmemenize şaşırdım...
Ayrıca inönü stadı bjk'nin stadı..Adamlar kendi stadlarına girdiler bunda şaşılıcak bişey yok...
Orda onlara bişey denseydi adamlarda it kopuk çıksa bizden birilerini orda bıçaklasalar dahamı iyi olurdu ? Konuşmakla olmuyo bu işler maalesef...
O adamlar gelsinler bizim stadımıza girsinler o zaman görürüz...Herkezin kendi mekânı var sonuçta..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır