eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 32.Hafta Denizlispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
essukru26 Liste gör
Yazar

şükrü gültekin
Online Durum: Offline
  Alıntı essukru26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 10:28
En cokta şu sivas malatya bozuntularinin bi tarafinin kalkmasina üzüluyorum bizim futbolcularada yaziklar olsun şu taraftara yakişir bir takim olamadilar kimseyi susturamadilar Altinorduya yenilseydik bu kadar üzülmezdim en azindan adamlar bileginin hakkiyla top oynuyor denizli gibi satilarak degil
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 10:48
Güzel başlayan bir ctsi kotu geçecek olan bir hafta tribun olarak görevimizi en iyi şekilde yaptık ya futbolcular herhalde dün birçok futbolcudan daha çok yorulduk fiziksel yorgunluk neyse ya kalbimzdeki yorgunluk
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 11:06
dün skor hariç herşey mükemmeldi...düşünsenize takım 2-0 yenilmiş ve 3000 kişi ağlamaklı birşekilde takımı trübünlere çağırarak bağrına basıyor ve adeta tüm Denizli inim inim inliyor...yanımızdaki polisler bile şaşırdılar biz daha böyle bir seyirci görmedik diye...

futbolda "kahpe" dediğimiz yada "kalleşçe" yada "kancıkca" dediğmiz bir oyun var...bunu Türkiye de en iyi Gençlerbirliği oynar vede ençok bize karşı oynamıştır çoğundada başarılı olmuştur...hani deriz ya bu Gençlerbirliği ne hiç şansımız tutmuyor diye...
dün bu futbolun aynısının tıpkısını Denizlispor yaptı ilk devre burda yaptığı gibi...vede başarılı oldu...işte bu kahpe futbola karşı başarılı olmanın tek yolu bence ilk golü sen atacaksın...Allah ı var tüm takım ilk gole kadar gayet iyiydi...3 tane net pozisyonumuz var...ama olmayınca olmuyor...ne hikmetse futbol şansı denilen faktörde hep kahpe futbolun yanında oluyor...

büyük ihtimal playoff lara kalacağız...ağlamanın sızlamanın karalar bağlamanın yada maçlara gitmeyimde akılları başlarına gelsin gibi tepkilerin zamanı değil...gün birlik olma günü...ilk 2 olmazsa playoff olur...ilk 2 den çıkanda aynı yere gidiyor playoff dan çıkanda...önemli olan birşekilde çıkmak...ayrıca şimdi ağır eleştiri zamanı değil kenetlenme zamanı...ne yapalım yani Malatya seyircisi gibi bizdemi kıralım dökelimde elaleme rezil olalım...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 11:07
RAHAT OLUN BUGÜN SİVAS YARIN MALATYA PUAN KAYBEDECEK
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
AnkaES Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun
Yer: Ankara
  Alıntı AnkaES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 11:40
Tam destek zamanı, kenetlenme zamanı bunlara kesinlikle katılıyorum. Ama bu büyük taraftarın desteklediği kadar protesto etme, sitem etme hakkı da var diye düşünüyorum. Nasıl olur derseniz, ilk antrenmanda tesislere gidilip "Bu futbol size, siz de bize yakışmadınız" yazan bir pankart asılabilir. Kısa ve net, kırıp dökmeden bir sitem olabilir. En abartılısı da ilk maçta 5 dk susmak olur herhalde. Ama en uygunu tesislere gitmek. Dediğim gibi destek kadar sitem etmekte bu efsane taraftarın hakkıdır. Önemli olan ölçü. Ben herşeye rağmen çıkacaz diyorum.
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 12:11
Alıntı yapılan AnkaES

Tam destek zamanı, kenetlenme zamanı bunlara kesinlikle katılıyorum. Ama bu büyük taraftarın desteklediği kadar protesto etme, sitem etme hakkı da var diye düşünüyorum. Nasıl olur derseniz, ilk antrenmanda tesislere gidilip "Bu futbol size, siz de bize yakışmadınız" yazan bir pankart asılabilir. Kısa ve net, kırıp dökmeden bir sitem olabilir. En abartılısı da ilk maçta 5 dk susmak olur herhalde. Ama en uygunu tesislere gitmek. Dediğim gibi destek kadar sitem etmekte bu efsane taraftarın hakkıdır. Önemli olan ölçü. Ben herşeye rağmen çıkacaz diyorum.

Bence Antep amçında ilk 5 dk susarak küçük bir tepki vermeliyiz. Taraftar bu kadar inanmışken bu kadar ezik futbol bize reva değil. Zaten desteği hep veriyoruz.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 12:26
Alıntı yapılan müfitkabal

dün skor hariç herşey mükemmeldi...düşünsenize takım 2-0 yenilmiş ve 3000 kişi ağlamaklı birşekilde takımı trübünlere çağırarak bağrına basıyor ve adeta tüm Denizli inim inim inliyor...yanımızdaki polisler bile şaşırdılar biz daha böyle bir seyirci görmedik diye...

futbolda "kahpe" dediğimiz yada "kalleşçe" yada "kancıkca" dediğmiz bir oyun var...bunu Türkiye de en iyi Gençlerbirliği oynar vede ençok bize karşı oynamıştır çoğundada başarılı olmuştur...hani deriz ya bu Gençlerbirliği ne hiç şansımız tutmuyor diye...
dün bu futbolun aynısının tıpkısını Denizlispor yaptı ilk devre burda yaptığı gibi...vede başarılı oldu...işte bu kahpe futbola karşı başarılı olmanın tek yolu bence ilk golü sen atacaksın...Allah ı var tüm takım ilk gole kadar gayet iyiydi...3 tane net pozisyonumuz var...ama olmayınca olmuyor...ne hikmetse futbol şansı denilen faktörde hep kahpe futbolun yanında oluyor...

büyük ihtimal playoff lara kalacağız...ağlamanın sızlamanın karalar bağlamanın yada maçlara gitmeyimde akılları başlarına gelsin gibi tepkilerin zamanı değil...gün birlik olma günü...ilk 2 olmazsa playoff olur...ilk 2 den çıkanda aynı yere gidiyor playoff dan çıkanda...önemli olan birşekilde çıkmak...ayrıca şimdi ağır eleştiri zamanı değil kenetlenme zamanı...ne yapalım yani Malatya seyircisi gibi bizdemi kıralım dökelimde elaleme rezil olalım...

Abi sonuna kadar haklısın fakat bu büyüktaraftar artık çok yoruldu insanlar psikolojik olarak o kadar etkilendi ki geçen seneden beri çektiğimizi bi ALLAH bilir işte onun için maça gitmeyeyim deniliyor..
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 12:29
Alıntı yapılan EAL

RAHAT OLUN BUGÜN SİVAS YARIN MALATYA PUAN KAYBEDECEK

Keşke öyle olsa en azından tesellimiz olur biraz rahatlarız fakat hem Sivas hemde Malatya önlerine sunulan bu altın tepsiyi geri çevirmeyeceklerdir...Çünkü ne hikmetse bizim rakiplerimiz bize karşı oynarken öyle konsantre olup öyle hırslı oynuyorlarki ama aynı konsantre ve hırsı malesef sivas ve malatyaya göstermiyorlar onun için benim hiç umudum yok..
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 12:31
Bu mağlubiyetler biz tarftarlar la ilgili değil.

dün ugur hasan meye bruno erkan berbattı. Semih birşey yapmadi tarik neden çıktı. anlamadım.

siyahi oyuncu erkan i nas kitledi ve çıldırtti hepimiz gördük. erkani bu kadar aciz görmemiştim.

M denizli hoca dün hatali değişimler ve zamansız olarakta yaptı.
tek moral sivas Malatya kaybedecek eğer bu da olmazsa süper lige veda
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2017 saat 12:41
Çok büyük hayal kırıklığı oldu . Artık ilk 2 mucizelere kaldı . Play offa uygun kadromuz yok gibi ama umarım çıkabiliriz Süper denilen o lige yoksa bu borçla dağılabiliriz önümüzdeki senelerde . Dünkü maçta Denizli şampiyonlar ligi maçı motiveydi sert oynadılar pislik yaptılar diğer maçlarda hiç yapmadıkları hareketleri yaptılar bence temiz değillerdi ama herşeye rağmen asıl suçlu biziz . Bizim kadromuz onlardan daha iyi , taraftarımız onları kendi stadlarında ezdi geçti . Çıkıp yeneceksin kardeşim . Taraftarda bir kırgınlık oluştu ama çabuk atlatırız umarım ne yapıp edip üst lige çıkmamız gerekiyor .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır