eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Forma Tedarikçisi Adidas

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Online Durum: Offline
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 12:22
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan husss

arkadaşlar tam olarak tarih bilmiyorum ama esstore dan aldığım bilgiye göre bu ay sonu eylül başında formalar belli olacak bi kaç gün sonrada esstore'a gelecek,umarım bu beklemeyişin ardında taraftarın tepkisi ve istekleri nedeniyle düzgün bi forma tasarlama çabası vardır

Hocam zaten eylül başında kesinlikle çıkması gerekiyor.Ligler başlayacak...Wink
walla hocam bunların sağı solu belli olmaz lig başlar 1 hafta sonra çıkarır bizimkiler ilk maça atletle çıkarırlar bizi
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 15:08
ben bu hazırlık maçlarında oynanan formaları hiç beğenmedim bizim şöyle heh bu oldu diyecek formamız olmıyacakmı sadece çubuklu formalarımız güzel inşallah adidas daha iyilerini tasarlar artık
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2011 saat 15:37
Alıntı yapılan husss

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan husss

arkadaşlar tam olarak tarih bilmiyorum ama esstore dan aldığım bilgiye göre bu ay sonu eylül başında formalar belli olacak bi kaç gün sonrada esstore'a gelecek,umarım bu beklemeyişin ardında taraftarın tepkisi ve istekleri nedeniyle düzgün bi forma tasarlama çabası vardır

Hocam zaten eylül başında kesinlikle çıkması gerekiyor.Ligler başlayacak...Wink
walla hocam bunların sağı solu belli olmaz lig başlar 1 hafta sonra çıkarır bizimkiler ilk maça atletle çıkarırlar bizi
Hehe yaparlar vallaha.LOL
Ligler eylül de başlayacağına eğer ilk maçta Eskişehir'de olursa soğuk olma ihtimali dışında bir sorun olmaz.LOL
Yukarı
tavsamaz Liste gör
Yazar

Recep TAVSAMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı tavsamaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 00:27
http://boutique.olweb.fr/categorie/3000-domicile.aspx

OLYMPIQUE LYONNAIS Takımının bu sezonki formaları da Adidas. Bizim formalarımız onlarınkinin lacivert yerine siyah, Borda yerine Kırmızı koyarak kopyalamak çok mu zor
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 00:36
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 00:43
Anadolu gazetesinin yayimladigi formalarin aynilari ama galiba onlar numuneydi ve bu kadar kaliteli durmuyodu...
Sari ve beyaz formadaki ince kirmizi rötuslar çok güzel...
Rakamlarin yazi tipide çok iyi; çift kullanilamasi çok güzel olmus.
Bu arada beyaz formanin altina siyah seritli kirmizi sort giyerlerse süper olur.
Bence bekledigimize degdi; ben begendim formalari; hayirli olsun

"Formaların kalitesine söz söyleyenin ağzına acı biber sürerler diyor ve henüz fiyatı belirlenmeyen yeni formalarımızın Orduspor maçı öncesinde (yani bugün) %90 ihtimalle satışa çıkacağını sizlere duyuruyorum." E.A.

Bütün fotograflar için tek link: http://imageshack.us/g/685/beyazarka.jpg/

Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 00:44
siyah kırmızı forma uyduruk gözüküyor umarım fotodan kaynaklanıyordur görecez ordu maçı öncesi
Yukarı
Beaman Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan ÖZ
Yer: ESK
  Alıntı Beaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:05
sarı forma çok orjinal olmuş bence, bundan sonraki sezonlarda da sarı renk kullanılmaya devam edilmeli çünkü sarı renk armamızda da agırlıkla var
Yukarı
sirtach Liste gör
Deneyimli Yazar

Sertaç
Yer: İzmir
  Alıntı sirtach Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:05
Siyah - kırmızı formamız sandığım kadar basit olmamış. Beyaz formayı da beğendim. Ama o sarı forma ne kadar kötü bir renk seçimidir. Belki de sarıyı pek sevmediğimden beğenmemişimdir. İşin ilginci de en iyi tasarım sarı formanın.Smile
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2011 saat 01:07
Bende aksine sariyi çok begendim; turkuazdan iyidir
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır