eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 07:50
Alıntı yapılan tayfun26

Selahattin abicim Bursaspor,Ankaragücü,Konyaspor,Trabzonspor,Sivasspor,Kayserispor,Antalyaspor taraftar forumlarına basın bülteni ve basın açıklamasının video linki konulmuştur.Herkes üye oldukları diğer takım forumalarına basın açıklamasını ve video linkini göndersin yorumlarını eksik etmesin ve eylemimiz amacına ulaşsın

Tayfun kardeşim sağolasın... Bahsettiğin forumlardaki gelişmeleri de arada bir buraya aktarırsan seviniriz...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 07:51
Alıntı yapılan Irfan-new york

Basta bu protestoyu gerceklestiren, ORADAYDIM diyebilen, ORADA OLMAK isterdim diyenlere, herkese tesekkurler.

Simdi sira Anadoluda.  Bizimle beraber haklarini aramalari icin bir kapi acildi, aralanan bu kapiyi onlarda iyicene acma vakti geldi.
Tum Anadolu takimlari yayin haklarini dile getirmesini isterim ben, cunku zaten buradan kazaniyorlar diger sehirlerin yeni kanlarini daha cocukken. Mecburen bu takimlara yoneliyorlar cunku o yaslarda bu cocuklarimizin beyinlerine kaziyorlar belirli takimlari. Anadoluyu yikmanin en basta gelen yontemi bu.
TFF, LigTV nin yayinlayamadigi maclari baska bir yayin kurulusuna vermesi lazim, ulusal olmasa bile yerel kanallar her maci sehirinin vatandaslarina sunabilir, boylelikle yeni yetisen cocuklarimiz sehirlerinin takimini izleyerek hic maclarina gidemedikleri takimlarin mecburiyetten taraftarlari olmaktan kurtulacaklardir.
TFFye bu hususta baya bir yuklenmek gerektigini dusunuyorum. Bu husus beni en cok rahatsiz edenidir.

Keske bende ORADA OLABILSEYDIM diyenlerdenim.

İrfan bey siz zaten buradaydınız yahu Wink

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 11:22
Alıntı yapılan tayfun26

Selahattin abicim Bursaspor,Ankaragücü,Konyaspor,Trabzonspor,Sivasspor,Kayserispor,Antalyaspor taraftar forumlarına basın bülteni ve basın açıklamasının video linki konulmuştur.Herkes üye oldukları diğer takım forumalarına basın açıklamasını ve video linkini göndersin yorumlarını eksik etmesin ve eylemimiz amacına ulaşsın
Haklısın Kardeşim Sadece Süperligde Olan Takımlar Degil Her Takım Olsun Yani Tüm Anadolu Takımları
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 12:06
Evet bu tür çalışmaları hepimiz devam ettirelim... Hepinizin emeklerine yüreklerine sağlık kardesim...

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 13:32
Sakaryaspor ve Orduspor Önde Gelenlerinle Konuşdum Kendi Aralarında Konuşup Durum Degerlendirmesi Yapacaklarını Dile Getirdiler Söledikleri Şuydu Bu Dava Sadece Eskişehirsporun Degil Tüm Anadolu Takımlarınındır Kendilerini Şimdiden Kutluyorum Çok Güzel Yaklaşımlarından Dolayı
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 14:38
Muhalif olmak gibi olmasın ama Anadolu genelinde yapılması planlanan 2. organizasyon için birkaç ifadeye yer vermek istiyorum.
Sanmıyorum ki birçok taraftar grubu böyle bir işe girişsin, toplansın, anlaşsın, yürüsünler.
Sanmıyorum ki birçok taraftar grubu takımı için mesai ayırsın, uzun yollar katetsin.
Övünmek gibi olmasın ama bunu yapsa yapsa taraftarıyla ünlü Eskişehirspor taraftarı yapar, ki yaptıda.
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 15:28
olayın özü şudur;

En başında bu protestonun amacı Trabzon maçında yapılan hakem hatasıyla bardağın taşması sonucu hedef tff ve mhk yı protesto etmekti.Ama Trabzon taraftar grubunun yaptığı açıklama sonucunda onlarında isteğinin bu olmadığını onlarında isteğinin adalet olduğu görüşü hakim olunca  hedef Trabzon'dan ziyade Anadolu takımlarını birbirine kırdırıp istanbul takımlarının önünü açan bozuk düzene,istanbul takımlarının federasyonu olan tff ye karşı bir başkaldırı bir isyandır bu protesto.

Ve artık önümüzdeki iki hafta boyunca geçebildiğimiz kadar fazla takım tarftarlarıyla irtibata geçip Anadolunun sesini gerekli mercilere ulaştırmamız gerekmekte.Bunu yaptığımız vakit protesto asıl amacına ulaşacak.

Saygılarımla..
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 15:34
Alıntı yapılan taffyes

olayın özü şudur;

En başında bu protestonun amacı Trabzon maçında yapılan hakem hatasıyla bardağın taşması sonucu hedef tff ve mhk yı protesto etmekti.Ama Trabzon taraftar grubunun yaptığı açıklama sonucunda onlarında isteğinin bu olmadığını onlarında isteğinin adalet olduğu görüşü hakim olunca  hedef Trabzon'dan ziyade Anadolu takımlarını birbirine kırdırıp istanbul takımlarının önünü açan bozuk düzene,istanbul takımlarının federasyonu olan tff ye karşı bir başkaldırı bir isyandır bu protesto.

Ve artık önümüzdeki iki hafta boyunca geçebildiğimiz kadar fazla takım tarftarlarıyla irtibata geçip Anadolunun sesini gerekli mercilere ulaştırmamız gerekmekte.Bunu yaptığımız vakit protesto asıl amacına ulaşacak.

Saygılarımla..

Evet, sevgili Tayfun'un da belirttiği gibi, eylemimizin birinci aşaması başarıya ulaşmış şimdi sıra ikinci aşamada...

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 15:34
Alıntı yapılan esesyucel

Sakaryaspor ve Orduspor Önde Gelenlerinle Konuşdum Kendi Aralarında Konuşup Durum Degerlendirmesi Yapacaklarını Dile Getirdiler Söledikleri Şuydu Bu Dava Sadece Eskişehirsporun Degil Tüm Anadolu Takımlarınındır Kendilerini Şimdiden Kutluyorum Çok Güzel Yaklaşımlarından Dolayı

Yücel kardeşim çabaların için çok teşekkürler...

Yukarı
yakupeses Liste gör
Yeni Yazar

Yakup
Yer: anti-istanbul
  Alıntı yakupeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 15:37
Alıntı yapılan tayfun26

Bursaya evlerimize sağ salim ulaştık,resimleri hazırlıyorum
Öncelikle bu organizasyonu gerçekleşmesini sağlayan tüm gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim.Estanbula ilk geldiğim andan beri bizlere yardım eden Tolga'ya,mekanında sıcak çayla içimizi ısıtan Selehattin abiye,medya ayağını muhteşem organiye eden Alper abiye,her yere koşturan Ömer'e ve tüm BKŞ'ye,eskişehir sevdası için yollara düşen ve tff önünde bir hindi çektiren Tekirdağ'dan Ayhan abiye,KKŞ'ye,dönüşte terminale gelmemizde lojistik destek sağlayan Mehmet abiye ve her zaman yanımızda olan kanı deli metroda yürüyen merdivenleri tersten çıkan Kasımpaşalı kardeşlerimize BursaESES adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım
hacım eminmisiin sağ saliiiim vardığınaaaLOLLOL
HERŞEY BİRAZ DEĞİŞTİ AMA SANA OLAN SEVGİMİZ ASLA!(ESESİM)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6162636465 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır