eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 20. HAFTA Çaykur Rizespor- Eskişehirspor'umuz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 60616263>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Online Durum: Offline
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 10:40
Murat abi haklısın .Evimizde şu kritık dönemde basketbol taraftarı gibi davranmamiz şart.Milleti uyutan besteleri bir süre rafa kaldirlmali.Top rakıpteyken islaklamak yuhalamak zor olmasa gerek.
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 10:45
rakiplermi çok güçlü,biz mi top yapamıyoruz anlamadım.sivas ve rize maçlarında resmen korku filmi izledik.diğer maçlarıda izliyorum bizden başka böyle korkunç baskı yiyen takım yok.bir tünele girdik bakalım ışığı görene kadar savaşalım,sonuna kadar.
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
esescanba Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esescanba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 11:04
Alıntı yapılan MuratHoca

2000 kişilik rize taraftarı bile bu kutu gibi stadda maça etki etmeye çalışıyor. hakemin düdüklerine ciddi tepkiler verebiliyorlar. Antalya maçında en güzel besteyi hangi tribün söyler havasından çıkıp tamamen maça odaklı eylemlere geçilmeli.
**Hakemi her aleyhte düdükte eleştirmeli,
**futbolcumuz güzel bir hareket yaptığında, ikili mücadeleyi kazandığında alkışlamalı,
**top rakipteyken ıslıklamalı...
Artık bunları 2000 kişilik rize taraftarı bile öğrenmişse biz neyin kafasını yaşıyoruz da grup bestelerini bu zor günlerde bile MAÇ ESNASINDA söylüyoruz.
Bu yukarıda yazdıklarım gerçek bir taraftar refleksidir, tribüne gelen herkesin sahip olduğunu varsayıyorum. Bu bilinç yoksa da lütfen bu vakitten sonra bu bilince ulaşsın.

aynen katılıyorum çok çok önemli bir konu top rakipte iken ıslıklamak yuhlamak gerçekten rakibi bozuyor , hakemide aynı yolla etki altına almamız gerekiyor, iki farkla öne geçersek beste söylenebilir
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 11:08
Alıntı yapılan ermanbey26

rakiplermi çok güçlü,biz mi top yapamıyoruz anlamadım.sivas ve rize maçlarında resmen korku filmi izledik.diğer maçlarıda izliyorum bizden başka böyle korkunç baskı yiyen takım yok.bir tünele girdik bakalım ışığı görene kadar savaşalım,sonuna kadar.

Bence rakipler bize karşı aslan kesiliyor, ben de diğer maçları izliyorum bu kadar mücadele etmiyorlar.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
safter26 Liste gör
Yazar

Şenol V
Yer: Turkey
  Alıntı safter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 11:32
Neyleyim güzel futbolu, neyleyim ofansif oyunu puan alamadıktan sonra. 2 deplasman maçında 7 puan (Sivas maçı 6 puan) eldeki imkanlara göre harika bir sonuç...Antalya maçını alırsak ki alacağız, birbirine alışan takım ve iç sahada taraftar desteğiyle kümede kalırız evelallah. 3 puanlık ligte şu an 25 hatta 26 puanı olan takımlarda düşme korkusunu enselerinde hissedecekler, elleri ayakları dolaşacak işte o zaman taraftar faktörü devreye girecek ve her ne kadar kabus dolu günler geçirsekte sonuçta
taraftarımız sayesinde   kümede kalacağız.
Ne onulmaz sevdaymış bre...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 13:04
Alıntı yapılan MuratHoca

2000 kişilik rize taraftarı bile bu kutu gibi stadda maça etki etmeye çalışıyor. hakemin düdüklerine ciddi tepkiler verebiliyorlar. Antalya maçında en güzel besteyi hangi tribün söyler havasından çıkıp tamamen maça odaklı eylemlere geçilmeli.
**futbolcumuz güzel bir hareket yaptığında, ikili mücadeleyi kazandığında alkışlamalı,
Artık bunları 2000 kişilik rize taraftarı bile öğrenmişse biz neyin kafasını yaşıyoruz da grup bestelerini bu zor günlerde bile MAÇ ESNASINDA söylüyoruz.
Bu yukarıda yazdıklarım gerçek bir taraftar refleksidir, tribüne gelen herkesin sahip olduğunu varsayıyorum. Bu bilinç yoksa da lütfen bu vakitten sonra bu bilince ulaşsın.

Antalya maçında hatta öyle bir uğultu olsun ki rahatsız edici olsun. Her düdüğe ayağa kalkalım tepki gösterelim(sınırlar dahilinde). Açık tribün eskiden bunu çok iyi yapıyordu. Tezahurata katılmayan ama anlık tepkileri çok kuvvetli bir tribündü. Sevinelim mi bilmiyorum ama zamanla kızılcıklı ayder veya nefer tribünlerinden geçen arkadaşların da etkisiyle belkide kolay kolay bulunmayacak sanki ateşli taraftar tribünü gibi hareket eden bir tribünümüz oldu. Bu maçta bir dikkatli olayda hakeme ve karşı takıma tepki göstermek. Kendi futbolcumuz hata yaptığında olabildiğince hiç bir çatlak ses vermeyip görmemezlikten gelmek hatayı. Bol stresli haftalardan geçiyoruz. Eskişehirspor taraftarı farkını ortaya koyacak inşallah. Bu arada açık tribünde cezalı olmayanlarla doldurulmalı bir şekilde. bu sene hiç maça gitmeyen bende gitmeyi düşünüyorum. staddan nasıl olacak bilmiyorum televizyondan izlemesi çok zor. Başka Eses yok. Futboldan Esesi çıkardığımızda futbol benim için hiçbirşeydir. Saldir Eses!
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 14:21
Alıntı yapılan MuratHoca

Abi bilmiyorum Rize Stadı na gitme fırsatın oldu mu ama stadyum çok güzel.. Hele akustik açısından.. 10-20 kişi toplan bağır bizim açık turubunden daha çok ses çıkıyor.. Kapasitesi 15 bin kişi sanırım.. Bizede boyle bir stadyum lazım aslına bakılırsa.. Ben 35 bin kişilik stadın dolacagini düşünmüyorum.. 20-25 bin kişilik daha kompakt bir stadyum ile çok daha etkili oluruz.. Yeni stadyuma gecisimiz ile Kayseri Kadir Has gibi bir görüntü oluşacak ve buda bizim taraftar olarak karizmamizi çizecek kanısındayım inşallah yaniliyorumdur ama bizim stadyumumuzun gişe sayisina bakinca pekte yanilmiyormusum gibi geliyor..

Bu arada söylediklerine tamamen katiliyorum karşılıklı söylenen tezahüratlar haricinde turubunlerimiz bitme noktasında..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 15:16
Alıntı yapılan MuratHoca

Tribünlerde dikilenler var tribünleri yönettiğini zannedenler eğer siteye giriyorsanız bu yazıyı iyi okuyun Murat abimiz çok güzel yazmış Antalya maçında ve bundan sonraki iç saha maçlarında tribünleri nasıl yönetmeniz gerektiğini ve nasıl destek vermeniz gerektiğini söylemiş .
AnTiBiZaNs
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 16:11
Biz mevcut stadyumda rakibi baskı altına a-l-a-m-a-y-ı-z
nedeni ise maç atmosferi yaşanmıyor o stadyumda her tarafı açık istediğin kadar bağır rakip takım o kadar hissetmiyor o uğultuyu dün rize 2 bin kişi ile itiraz ediyor nasıl ses çıkıyor düşün yani stadyum ufak ve kutu gibi biz stadyumda 10 bin kişi bağırsak o kadar ses çıkıyor anca biz yeni stadyumda rakibi baskı altına alıp rakibi bozabiliriz.
Birde allah aşkına şu top rakipteyken saçma sapan saldır eses diye bağırmayalım ıslıklayalım adamlar pas yapıyor bizim alanda biz kalkıp saldırsana eses diye bağırıyoruz komik oluyor açıkçası
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2016 saat 17:20
Eskişehirsporumuz Rizespor karşısında 121.97 km koşarak SSTL tarihine 'en çok koşan takım' geçmiş.

Defans yapmak yorulmak anlamına gelir dememişler boşuna.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 60616263>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır