eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıPFDK Kararları.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:11

Gökhan'ın cezası indi ama adam valizini toplayıp gitmiş, o günden beri ne atreman yapıyor, ne kamp havasını solumuş.. bu saatten sonra ne faydası olacakki gökhanın...zaten kiralıktı, tamamen gitti sanırım

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan yemre

Gökhan'ın cezası indi ama adam valizini toplayıp gitmiş, o günden beri ne atreman yapıyor, ne kamp havasını solumuş.. bu saatten sonra ne faydası olacakki gökhanın...zaten kiralıktı, tamamen gitti sanırım

Gökhan takımla birlikte kampta, bir yere gitmedi.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 22:25
Ooo süper o zaman.. sitede öyle okumuştuk, özürr
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 21:13
PFDK Kararları - 27.05.2008   
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 27.05.2008 tarih ve 84 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

BOLUSPOR Kulübünün 18.05.2008 tarihinde oynanan BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BOLUSPOR Kulübü hakkında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle isnad olunan eylemin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

BOLUSPOR Kulübü sporcusu ERHAN YILMAZ'ın 18.05.2008 tarihinde oynanan BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; rakip takım oyuncusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına

ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün 18.05.2008 tarihinde oynanan BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

ESKİŞEHİRSPOR Kulübü teknik sorumlusu NEJAT BİYEDİÇ'in 18.05.2008 tarihinde oynanan BOLUSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; rakip takım taraftarlarına yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün 16.05.2008 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-DİYARBAKIRSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü hakkında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle isnad olunan eylemin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

DİYARBAKIRSPOR Kulübünün 16.05.2008 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-DİYARBAKIRSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 5.000.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada DİYARBAKIRSPOR Kulübü hakkında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle isnad olunan eylemin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

BOLUSPOR Kulübünün 16.05.2008 tarihinde oynanan BOLUSPOR - SAKARYASPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 3.000.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada BOLUSPOR Kulübü hakkında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle isnad olunan eylemin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

SAKARYASPOR Kulübünün 16.05.2008 tarihinde oynanan SAKARYASPOR -BOLUSPOR Bank Asya Play-off futbol müsabakasında; taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 1.000.- YTL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada SAKARYASPOR Kulübü hakkında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle isnad olunan eylemin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=4186
son cezayıda almışız.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 21:24
Nejat Biyediç'e meyva attılar...Onun karşılık verdiğine inanmıyorum...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 21:30

Ya Serkan'ın her tarafına su şişeleri atıldı , keza Nejat Biyediç'e de öyle ama çokta taşkınlık yapmayan Eskişehirspor taraftarına verilen ceza da Bolulu taraftarlarla aynı , inanılmaz bir durum!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 22:42
Alıntı yapılan es_emre26

Nejat Biyediç'e meyva attılar...Onun karşılık verdiğine inanmıyorum...!!!
Karşılık verdi ben gördüm de üzerine birşey geldi aldı ona attı...Ama inanılmaz derecede yabancı madde geldi üzeirne onun ve diğer futbocluların...Federasyon Boluyu kayırmış çıkamadılar diye...Dead
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 23:56
Diyarbakır taraftarı kaçkez sahaya patlayıcı madde attı nasıl bunu görmemişler de 5bin bize 10 bin lira ceza variyolar inanılır gibi değil.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 08:50
Nejat biyedic naptıda 1 maç men cezası aldı anlamadım valla...
Biyedice birsürü şişe bozuk para atıldı adam haklı olarak sinirlendi ama ben sportmenliğe aykırı bir davranışını göremedim...ayrıca aldığımız 20bin ytl cezada çok adaletsiz..bolulular ve diyarbakırlılar bizden çok daha fazla saha olaylarına karıştılar maçın gidişatını bile sahaya attıkları maddelerle etkilediler...sonuçta onlar bizden çok daha az ceza aldı..
federasyon heralde dediki bunlar şimdi şampiyonluk havasında nasıl olsa katlanırlar direk bize geçirdiler...
FEDERASYONU KINIYORUM!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 08:56
Uçmuş Bunlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 66>