eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ANADOLU TFF Protesto Org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 74>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 17:45
Yüreğinize  sağlık,ayaklarınıza  sağlık.Bu  soğukta  ESES  aşkına  yollara  düşen  BKŞ  ve  K.paşa  taraftarlarını  kutlarım.Umarım  duyması  gerekenler  duyar  ve  bu  ateş  anadoluda  yanmaya  devam  eder.Teşekkürler. ClapClap
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 17:50
Arkadaşlar Amacımız Güzel Futboldur Amacımız Türk Futbolun Kalkınmasıdır Amacımız Eşit Şartlarda Olmakdır Amacımız Sadece Eskişehirspor Degil Tüm Anadolu Kulüplerin Takımlarına Memleketlerine Sahip Çıkmalarıdır Pek Çok Destek Gelmekdedir Bu Anadoluda Yayılmasıdır  Bunuda Yaparken Kimsenin Kalbini Kırmamakdır Destek Veren Anadolu Kulüplerinse Bu Sadece Eskişehirspor Olarak Düşünmemelidir Destek Veren Takımlar Bilsinki Yarının Genclerini Daha Kaliteli Gelcegedir Günümüz Şartlarında Sadece 3 Takımdan İbatet Olmadıgıdır Tvlerde Anadolu Takımlarına Yer Verilmesken 3 Takımın Onlarla Yatıp Onlarla Kalkan Bu Zihniyetide Kınıyorum Herkes Memleketine Sahip Cıkmalı Bugün Memleketine Sahip Cıkmasan FENERYUMGİBİ vs Şeyler Gelecekdir Havuzdan Sana Bir Şey Kalmayacakdır Benzin İstasyonlarda Bile 3 Takımın Hediyelerini Dagıtan Zihniyet Kolalarda Dagıtılan 3 Takımın Bardak Gibi Hediyeleri Mevcutur Öyle Bir Hal Almışızki Sanki Türkiyede Başka Takım Yokmuş Gibi Bu Olaylar Oldugu Sürecde 4 Takımdan Başka Hiç Şampiyon Olmamışdır Bu TÜRK insanın Bence Ayıbıdır Görüldügü Gibi Hakem Hatalarıda Meydana Gelmekdedir Biz Sadece Eşit Adalet İstiyoruz O Takımların Alt Yapısı Var Ya Anadolu Takımların Nesi Var Son Olarakda Şunu Sölüyorum Memleketine Sahip Cıkmayan Aiglesinede Faydası Olmaz Tüm Annadolu Takımlarına Cagrıda Bulunuyorum Gelin Sahip Cıkın Memleketinize
yucel.....
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:00
Alıntı yapılan esesyucel

Arkadaşlar Amacımız Güzel Futboldur Amacımız Türk Futbolun Kalkınmasıdır Amacımız Eşit Şartlarda Olmakdır Amacımız Sadece Eskişehirspor Degil Tüm Annadolu Kulüplerin Takımlarına Memleketlerine Sahip Çıkmalarıdır Pek Çok Destek Gelmekdedir Bu Annadoluda Yayılmasıdır  Bunuda Yaparken Kimsenin Kalbini Kırmamakdır Destek Veren Annadolu Kulüplerinse Bu Sadece Eskişehirspor Olarak Düşünmemelidir Destek Veren Takımlar Bilsinki Yarının Genclerini Daha Kaliteli Gelcegedir Günümüz Şartlarında Sadece 3 Takımdan İbatet Olmadıgıdır Tvlerde Annadolu Takımlarına Yer Verilmesken 3 Takımın Onlarla Yatıp Onlarla Kalkan Bu Zihniyetide Kınıyorum Herkes Memleketine Sahip Cıkmalı Bugün Memleketine Sahip Cıkmasan FENERYUMGİBİ vs Şeyler Gelecekdir Havuzdan Sana Bir Şey Kalmayacakdır Benzin İstasyonlarda Bile 3 Takımın Hediyelerini Dagıtan Zihniyet Kolalarda Dagıtılan 3 Takımın Bardak Gibi Hediyeleri Mevcutur Öyle Bir Hal Almışızki Sanki Türkiyede Başka Takım Yokmuş Gibi Bu Olaylar Oldugu Sürecde 4 Takımdan Başka Hiç Şampiyon Olmamışdır Bu TÜRK insanın Bence Ayıbıdır Görüldügü Gibi Hakem Hatalarıda Meydana Gelmekdedir Biz Sadece Eşit Adalet İstiyoruz O Takımların Alt Yapısı Var Ya Annadolu Takımların Nesi Var Son Olarakda Şunu Sölüyorum Memleketine Sahip Cıkmayan Aiglesinede Faydası Olmaz Tüm Annadolu Takımlarına Cagrıda Bulunuyorum Gelin Sahip Cıkın Memleketinize
yucel.....

Yücel abime baştan sona noktasından virgülüne kadar herşeyiyle katılıyorum sonuna kadar haklısın abi,bu dediklerin sadece Eskişehirsporumuz ve Bozüyüksporumuz değil bütün anadolu takımları içinde geçerlidir,buradan başta bütün Eskişehire,Bozüyüke ve bütün anadoluya şehirlerine,şehrinin takımlarına,kısacası bütün anadoluya sahip çıkmaya davet ediyoruz,sesimizi ne kadar çok duyurursak o kadar daha çok başarılı oluruz...Ayrıca Yücel abimede bu yazısı için tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:35
Gündüz galatasaraylının biri,
İstanbuldan beni telefon ile aradı,
seninkiler burada federasyonun önünde 
protesto için toplanmışlar haberin varmı dedi.
Bu şu demek: BKŞ vasıtasıyla amacımıza ulaşmışız,
helal olsun hemşehrime, ne diyeyim helal olsun vallahi.

Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Yer: Turkey
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 18:44
Fotoğraflar çok güzel. Bu organizasyona katılan tüm taraftarlarımı kutlarım. Bir de ilginç not: Taraftarlarımızın yanındaki polisler de Kırmızı-Siyah üniformaları ile günün anlam ve ehemmiyetine cuk oturmuş.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:20
eee şimdi napıyoruz,sıradaki organizasyon? Wink
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 19:32
Alıntı yapılan tkolca

eee şimdi napıyoruz,sıradaki organizasyon? Wink

Görev adamısın vesselam Wink
Yeni görevler aşağıdadır...

Çok güzel ve etkili bir eylem yaptık, ancak görev henüz tamamlanmamıştır. 1 Hafta süresince öncelikli olarak medya desteğini sağlamaya çalıştık ve bunu başardık. Bir çağrı yaptık bu çağrımızın BOZUK DÜZEN'den rahatsızlık duyan herkese ulaşması için ilk adımı atmış olduk. Bundan sonra ikinci adımı atmamız gerekmektedir.

Biz Eskişehirspor taraftarları olarak "Anadolu'yu sahipsiz mi sandınız, 43 yıldır biz buradayız" dedik... Şimdi bu sözümün arkasında durma zamanıdır. 11 Ocak tarihinde yapılmasını istediğimiz eş zamanlı eylemlerin gerçekleşmesi için şimdi daha yoğun bir çalışma içine girmemiz gerekmektedir.

Bugün pek çok kulübümüzün taraftar sitesi bulunmaktadır. Bu taraftar sitelerine öncelikle basın açıklamamızı aktaralım ve meramımızı güzel bir dille anlatalım. Geçmişte yaşanmış tüm tatsızlık, olumsuzluk ve tartışmaları bir kenara bırakmak bize düşer. Biz "Anadolu'yu sahipsiz mi sandınız, Biz 43 yıldır buradayız" dediysek her şeyi unutmak bize düşer.  Bir Sakaryasporlu kardeşimizin ölümünde, Bir Karşıyakalı kardeşimizin ölümünde nasıl tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak onların acısını paylaşabiliyorsak, şimdi de her şeyi bir kenara bırakarak, Sakaryaspor'dan, Orduspor'a; Karşıyaka'dan, Antalyaspor'a, Şanlıur Belediyespor'dan, Diyarbakırspor'a; Feriköyspor'dan, İçel Mezitlispor'a, sözün özü, ülkemizdeki tüm BOZUK DÜZEN karşıtı taraftar topluluğuna sesimizi duyurma zamanı ve "BOZUK DÜZENDEN KURTULUŞ SAVAŞI"nın ikinci aşamasında da etkin bir rol oynamamız gerekmektedir.

Bunu yaparken elbette bazı olumsuz yanıtlar, bazı olumsuz eleştiriler, hatta art niyetli eleştiriler mutlaka yapılacaktır. kesinlikle ve kesinlikle bu tür eleştirileri muhatap almadan, olumlu eleştirileri muhatap alarak, meramımızı bize yakışır bir şekilde herkese anlatmaya çalışalım ve 11 Ocak'ta Eskişehir'de yapılacak olan eylemle birlikte bir çok kentte eş zamanlı eylemlerin gerçekleştirilmesini sağlamalıyız.... Biz Eskişehirsporluyuz, işimizi yarım bırakmayız...

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR, YAŞASIN ANADOLU TARAFTARININ ŞAHLANIŞI!!!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 22:19
Ben bu abiyi biryerden hatırlayacam ama neyse...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2008 saat 22:44
Selahattin abicim Bursaspor,Ankaragücü,Konyaspor,Trabzonspor,Sivasspor,Kayserispor,Antalyaspor taraftar forumlarına basın bülteni ve basın açıklamasının video linki konulmuştur.Herkes üye oldukları diğer takım forumalarına basın açıklamasını ve video linkini göndersin yorumlarını eksik etmesin ve eylemimiz amacına ulaşsın
BursaESES
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 01:39

Basta bu protestoyu gerceklestiren, ORADAYDIM diyebilen, ORADA OLMAK isterdim diyenlere, herkese tesekkurler.

Simdi sira Anadoluda.  Bizimle beraber haklarini aramalari icin bir kapi acildi, aralanan bu kapiyi onlarda iyicene acma vakti geldi.
Tum Anadolu takimlari yayin haklarini dile getirmesini isterim ben, cunku zaten buradan kazaniyorlar diger sehirlerin yeni kanlarini daha cocukken. Mecburen bu takimlara yoneliyorlar cunku o yaslarda bu cocuklarimizin beyinlerine kaziyorlar belirli takimlari. Anadoluyu yikmanin en basta gelen yontemi bu.
TFF, LigTV nin yayinlayamadigi maclari baska bir yayin kurulusuna vermesi lazim, ulusal olmasa bile yerel kanallar her maci sehirinin vatandaslarina sunabilir, boylelikle yeni yetisen cocuklarimiz sehirlerinin takimini izleyerek hic maclarina gidemedikleri takimlarin mecburiyetten taraftarlari olmaktan kurtulacaklardir.
TFFye bu hususta baya bir yuklenmek gerektigini dusunuyorum. Bu husus beni en cok rahatsiz edenidir.

Keske bende ORADA OLABILSEYDIM diyenlerdenim.

ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 74>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır