eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Demirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 05:08
benim halamın oğlu oynuyor demirsporda ve en az sevinecem onun gibi çünkü bu şehire artık bi ikinci takım lazım
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
air_canada Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı air_canada Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 09:00
dualarımız dem demle Clap
KENDİNİ PAMUK ŞEKER ZANNEDENLER K*ÇLARINDAKİ ÇUBUĞU NEDEN GÖRMEZLER..
Yukarı
kabako74 Liste gör
Yazar

Can
Yer: Ankara
  Alıntı kabako74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 09:14
macı izleyebileceğimiz ya da dinleyebileceğimiz bir yer var mı? fikri olan var mı?
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 09:45
Alıntı yapılan ESEFE

Demirspor ile ilgili yakından ilgilenen bazı arkadaşlar,  3.lige çıkmak mali yükümlülükleride beraberinde getirdiği ve bu yüzden lige çıkmak istemedikleri gibi söylemlerin dolaştığını söylediler..
inanmıyorum yada inanmak istemiyorum.demdem yıllardır 3.ligi sonuna kadar kovaladı finallerden yarı finallerden döndü.her yıl oralara kadar giden demdemin böyle bir düşüncesi olmamalı.kaldıki bir kurum takımı olduğundan maddi açıdan çokta sorunlu olmayacaktır diye düşünüyorum.

zaten bu kurumlarımızın her yere dağıttıkları paraları spordan kıskanmaları eskişehir sporunun gerilemesinin en büyük nedeni.eti kılıçoğlu hentbol takımlarından tutun eski,şekerspordan çıkın yoksa bu kentin her branşta birkaç profesyonel takımı olurdu.

haydi dem dem buraya kadar gelmişken üzme bizi.
Yukarı
ESEFE Liste gör
Deneyimli Yazar

Efe
Yer: EStanbul
  Alıntı ESEFE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 09:56
Alıntı yapılan eskişimşek65

Alıntı yapılan ESEFE

Demirspor ile ilgili yakından ilgilenen bazı arkadaşlar,  3.lige çıkmak mali yükümlülükleride beraberinde getirdiği ve bu yüzden lige çıkmak istemedikleri gibi söylemlerin dolaştığını söylediler..
inanmıyorum yada inanmak istemiyorum.demdem yıllardır 3.ligi sonuna kadar kovaladı finallerden yarı finallerden döndü.

Buda bu iddiayı doğrular nitelikte. Umarım bugün kazanıp, şampiyonluğunu ilan eder ve bu iddia boş çıkar..
Simssiyah - Kıpkırmızı
Yukarı
excalibur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: siz yurtsuz
  Alıntı excalibur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 10:35
Alıntı yapılan ESEFE

Alıntı yapılan eskişimşek65

Alıntı yapılan ESEFE

inanmıyorum yada inanmak istemiyorum.demdem yıllardır 3.ligi sonuna kadar kovaladı finallerden yarı finallerden döndü.

Buda bu iddiayı doğrular nitelikte. Umarım bugün kazanıp, şampiyonluğunu ilan eder ve bu iddia boş çıkar..

Böyle saçma fikirleri kim çıkarıyor acaba?

Bu absürtlükler en hafif deyimle bu çocukların alın terine yapılan büyük saygısızlıktır...

Bunlara inanıp forumda paylaşmak bile abesle iştigal dir...

GÖKYÜZÜNDEN BİR YILDIZ SEÇ, BÜYÜK VE PARLAK OLSUN. ADIDA ESES OLSUN...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 12:09
Kimse merak etmesin yöneticiler futbolcudan daha çok istiyorlar 3.lige çıkmayı...
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 12:40
kaldı bir buçuk saat 
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 13:19
Arkadaşlar dün akşam Demirspor'lu Orhan ile görüştüm.Karabük'telerdi.Çok hırslılar,beraberlik değil bugün galip gelip Şampiyon olmak için şartlanmışlar.Sakat olan Orhan ve Ayhan iğne ile oynayacak,son maçta kırmızı kart gören 2 futbolcumuz yok,Kilimli'de ilk 11'den 3 cezalı,1 sakat futbolcu bulunuyor.Allahın izniyle güzel bir sonuç alacağız bugün..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Nis/2011 saat 13:46
Saldır Demirspor. İnşallah kazanıp işi bitiririz bugün.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır