eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:12
tamam adam hata yapmış olabilir bu sene takımın en iyi oyuncularından emre toromanın bu kadar da üstüne gidilmezki sayın apples ve sizin gibi düşünenler  affetmezsen affetme kardeşim bu mağlubiyet sadece emrenin suçu değil en büyük suç taraftarımızda el ele kol kola trübüne çağırın sen küme düşme potasındasın maç içinde kardeşlik dostluk felan olmaz maçtan önce yada maçtan sonra alkışlarsın küfür etmezsin olur biter taraftar olarak baskı kuramadık bize dostluk kardeşlik yaramıyor biz bize yeteriz kime dost kardeş dedik hepsi bizi yendiler ne dost nede kardeş olmak istemiyoruz emre hakkında yorum yaparken biraz saygılı olalım emre eskişehirsporun bir topçusu bu maçta hata yaptı ama galatasaray maçında hatasını affettirecektir kardeşimiz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:15
    Emre ne kadar suçlu ise 2 tane boş kaleye golü atamayan Youla' da o kadar suçludur.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:16
Alıntı yapılan apples26

Alıntı yapılan apples26

Arkadaslar günaydın,

Maçta fark edememiş olabiliriz ama özetlerde barixz belli.Pozisyon yokken gol atmasını anlamıyorum ben
Sağın solun boş kardesim ne işin var kaleyle adam direk forvet gibi goller attı.Sekme falan değil.
Sanki bursa forveti.bence gayette basarılıydı.Mevkisi yanlış demekki
Son vuruşları çok etkili ve güzel bence ileride forvette deneyebilirz......................
Ben bundan baska bişey demiyorum.emreyi de affetmiyorum.
Çünkü pozisyon yok kardesim 2.gol de hele elini kolunu kaldırıp orta shadan geliyo topu kaptıranda o.Sağına soluna da bakmış göz göre göre kalye atmış.
Nerdeyse art niyet arıcam.bank asya topçusu ne olcak geçen sen hepimiz küfr ediyoduk unutmayın.
Umarım bu hatadan hiç düşünmediğimiz şeyler başımıza gelmez........

Emreyi affetmiyen arkadaşım bana şu sorumun cvbını verirmisin ?Emre bu hafta oynamıcak bıdakı hafta fener maçında gol atarsa ve maçı onun golüyle kazanırsak ne düşünceksin bilemiyorum bu kadar ufak düşünen insanların bizim taraftarımız olabileceğini düşünemiyorum bence hangi takımı desteklediğini iyi düşün.saygılarımla
DSİ Es Es
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:21
aBİLERİM sizlerde haklısın daha soğuk duşun etkisi geçmedi belki ondandır ama aşağıdaki resme bir bakın.Ayrıca youla 5 tane de atsa emre attıklarını çıkartmak güç olurdu.
Ayrıca bu golden sonra takım haliyle demoralize olduuu.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:24
Alıntı yapılan cresadur

Alıntı yapılan apples26

Alıntı yapılan apples26

Arkadaslar günaydın,

Maçta fark edememiş olabiliriz ama özetlerde barixz belli.Pozisyon yokken gol atmasını anlamıyorum ben
Sağın solun boş kardesim ne işin var kaleyle adam direk forvet gibi goller attı.Sekme falan değil.
Sanki bursa forveti.bence gayette basarılıydı.Mevkisi yanlış demekki
Son vuruşları çok etkili ve güzel bence ileride forvette deneyebilirz......................
Ben bundan baska bişey demiyorum.emreyi de affetmiyorum.
Çünkü pozisyon yok kardesim 2.gol de hele elini kolunu kaldırıp orta shadan geliyo topu kaptıranda o.Sağına soluna da bakmış göz göre göre kalye atmış.
Nerdeyse art niyet arıcam.bank asya topçusu ne olcak geçen sen hepimiz küfr ediyoduk unutmayın.
Umarım bu hatadan hiç düşünmediğimiz şeyler başımıza gelmez........

Emreyi affetmiyen arkadaşım bana şu sorumun cvbını verirmisin ?Emre bu hafta oynamıcak bıdakı hafta fener maçında gol atarsa ve maçı onun golüyle kazanırsak ne düşünceksin bilemiyorum bu kadar ufak düşünen insanların bizim taraftarımız olabileceğini düşünemiyorum bence hangi takımı desteklediğini iyi düşün.saygılarımla
Hepimiz bu takımın iyi yerlerdde olması için uğraşıyoruz.
renklere aşığız futbolculara değil.
Futbolcu gelir gider bizler hep burdayız bu mantıkla düşünelim arkadaslar.

Ayrıca inşallah dedğin gibi olur da bizzat gidip kendisinde özür dilerim.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:42
emre toramanı ıslıklayanlar kendi arasında seçme yapsın.
sonra  gitsinler lisans çıkartsınlar. sonra federasyona dilekçe verelim bunu lütfen oynatın diye. daha 10 hafta var ve takım tehlikede. bi insana böyle davranılmaz ki. adam 10maç 20 maç istenileni veremez o zaman ıslıklarsın. onun da bir adabı var.  adam hata yapmış olabilir. ama ıslıklayanlar emreyi bitirdi.
ıslıklayanlar önce kalksın bu takıma tribünden maç kazandırsın. kazandırmaya uğraşsın. sesinin bir kısmını rakibi baskı altına almaya, kendi takımına moral vermeye harcasın sonra ıslıklasın.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:49
Alıntı yapılan d0rli0n

emre toramanı ıslıklayanlar kendi arasında seçme yapsın.
sonra  gitsinler lisans çıkartsınlar. sonra federasyona dilekçe verelim bunu lütfen oynatın diye. daha 10 hafta var ve takım tehlikede. adam hata yapmış olabilir. ama ıslıklayanlar emreyi bitirdi.
hakılsın ıslıklamak hataydı.
O nedenle yarın tesislere kırmızı güller gönderelim yüzlerce binlerce Emre görsünde sevinsin diye.
samsundan ve izmirden arkadaslarım aradı bugün hatta körfezli bir arkadasım daha .
Telefon da dedikleri tek şey Emre maçı satmış.......

bizde gördük zaten ben asla sattı diyemem bu kadadr laçka goller olmaz.Arkadaslar uyanın artık düşersek bi 15 yıl daha bekleriz belki bizler göremeyiz.Bizler Avrupa ' da oynayan bir takımın taraftarı olmak istiyoruz.
O nedenle Emre benim için bitmiştir.
Takım tek Emre ' ye gebe gibi yazılar yazıyosunuz.gol kaçar kötü oynar eyvallah göz göre göre de kaleye süper goller atılmaz...

Benm tek ümidim ve beklentim ankarasporu yenip ankara ' ya çıkartma yapıp ankaragücünü de yenip nefes almak...
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:52
Maç dünde kaldı.
Artık önümüze bakalım.
Bu tartışmalar sadece zarar verir.

İnşallah Galatasaray'ı yenip geleceğiz.
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 14:02
canın sağ olsun emre...
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 14:22

insanlık hali adam isteyerek kendi kalesine gol atarmı.ayıptır ya bu formayı terleten bir futbolcuya bu kadar yüklenilmez.emrede hata yapmıştır tıpkı sivasta yarım metreden topu ıskalayan serdar gibi tıpkı kaleciyi geçip boş kaleye atamayan youla gibi bu hatalar futbolun içinde var.kendi kalesine atarak yenilgiye neden olanda adı forvet olup her maç birkaç yüzde yüz gol kaçıran kadar suçludur fazla değil.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır