eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 01:40
Seyirciyle takımın buluşmasına 2 ay var. Başakşehir maçında açık tribünde olanların cezası 20 Kasım'da bitiyor. Karamsarlığa gerek yok bence seri galibiyetlerle satışlar hızlanacaktır.
Geçen sene 7-8 bin bandındaydı kombine satışları. Yeni stadla birlikte en az 12-14 bin kombine satılır diyorum.
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
  Alıntı Çınar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 11:28
HALA, "bırakın alt üst muhabettini" diyenler var!

YAHU BİZLER BU TAKIMIN KÖTÜLÜĞÜNÜ MÜ İSTİYORUZ?
BU TAKIMIN, BOMBOŞ TRİBÜNLER ÖNÜNDE OYNAMASINI MI İSTİYORUZ?

Şuan ki uygulama doğru olsa bu rakamlarda mı kalırsın?

Demek ki yanlış yapıyorsun!

"Nereden alırsanız alın, yeter ki kombine alın" demek yerine,
seçenekleri sıfırlayıp, insanlara bir şeyler dayattırmayı doğru bulanlar
ESAS KÖTÜLÜĞÜ SİZLER YAPIYORSUNUZ, farkında değilsiniz!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 12:24
Yönetim bence nabız yokluyor daha zamanda var bence sayılar cok cok düşük mecbur acacaklar her yei ve bence takımda namaglup olursa buyuk bır patlama olacan benım bıldım yuzlerce kısı ben gıbı beklemede
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kekillist Liste gör
Yazar

bulut yılmaz
Yer: istanbul
  Alıntı kekillist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 13:27
Üst katları seve seve açacaklar. Maraton altı da sözde stad gişelerinden satacaklardı. Baktılar satış yok şehir dışındaki taraftarımız için bir kaç saatliğine açıyoruz yalanıyla hala açık internetten satışa. Kapatmayı unuttular heralde :) şimdi de bakıyolarki taraftar kararlı bi gruba girmek istemiyor. Mecbur açacaklar da kılıf arıyorlar ikinci kez sözünden dönmüş gözükmemek için. Herkes rahat olsun isteyen neferdende alabilir. Ben aldım neferden. Ama üst katı bekleyenler hiç acele etmeyin seve seve açacaklar o üst katları.
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 17:26
Herkes kendi keyfinin derdinde diyen renkdaşlarım, aynı şeyi tribün grupları için neden soylemez bende bunu anlamıyorum.
Koca koca tribunlerin her birine bir grup yerleşmiş, dolduramayacaklari aşikar ama işin kötüsü bunu bile bile etrafta 'sen gelme' 'o gelmesin' 'bu sene alt tribunde kimse mac izlemeyecek huzursuzluk çıkar' soylemleriyle gözdağı vermelere devam ediliyor.
Bilsek tamamen doldurcaksin kendine tahsis ettiğin tribunu, tamam haklısın deriz. Nasil olsa size ancak yetiyor koca tribun deriz.
Ama 500 kisi 1000 kisi olup da buraya giremezsin demek asıl Eskisehirspor düşmanlığı yapmaktır.
Kime sorsam abi biz girmeyecegiz oraya diyor.
Hayir konu bir sekilde tribun gruplarinın deplasmana gitmelerine cefakarligina geliyor. Zannetmiyorum ki deplasman yapan o kadar çile çeken taraftarimizin yaptiklarina saygı duyulmasin.
Herkes dogrunun da yanlışın da farkında.
Ve suan uygulanan politika herkesi tribunlerden uzaklastiriyor.
Benim etrafimda en az 5-6 kisi gelmeyi dusunmuyor bu çekincelerden oturu
Yukarı
Da Da Ding Liste gör
Yazar

Cihancan
  Alıntı Da Da Ding Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 20:33
Assanız da kesseniz de şehir eşkiyalarının içinde maç izlemeyeceğim. Gerekirse kombine almam, esstore'dan 10 forma alıp çoluk çocuğa dağıtırım, yine de bu şikeci kulüp yönetiminin paralı askerlerinin arasında maç izlemem. Bu kadar basit.

O üst tribün açılacak. Seve seve açacaksınız. Böyle saçma sapan, ben yaptım oldu kafasıyla kulüp yönetilmez.
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
  Alıntı Esdy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 20:44
Şunu taraftar bilsin takımın ekonomik durumu hiç iyi değil açıkladılar 10 yılık gelir temlik altında.halil ağa planları süper lige geri dönme üzerine yaptı.dönersek borçları süper lig gelirle riyle stad ismi vs ödeyebilmek.

Şimdi sevgili taraftar sen alt üst diye dur takıma bu sene bir katkın olmasın . Bu sene süper lige çıkamayalım kocaeli Sakarya'da n beter olmazsak ben bi şey bilmiyom.SON ŞANS BEYLER ANLAYIN LÜTFEN.OLAYI ANLAYAMAYANLAR ÇOK İÇİMİZDE
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 20:46
Alıntı yapılan Da Da Ding

Assanız da kesseniz de şehir eşkiyalarının içinde maç izlemeyeceğim. Gerekirse kombine almam, esstore'dan 10 forma alıp çoluk çocuğa dağıtırım, yine de bu şikeci kulüp yönetiminin paralı askerlerinin arasında maç izlemem. Bu kadar basit.

O üst tribün açılacak. Seve seve açacaksınız. Böyle saçma sapan, ben yaptım oldu kafasıyla kulüp yönetilmez.

Ne şikesi ??! uzayda mı yaşıyorsun ayda m ı yaşıyorsun , adamlar kumpas kurmuş aziz yıldırımı ve birkaç kulübü yok etmeye çalışmış hainler tuzak kurmuş sen burda kulubu zan altına sokuyorsun sen gelme zaten gerçekten gelme .
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 20:58
Alıntı yapılan EsatakanEs

Ne şikesi ??! uzayda mı yaşıyorsun ayda m ı yaşıyorsun , adamlar kumpas kurmuş aziz yıldırımı ve birkaç kulübü yok etmeye çalışmış hainler tuzak kurmuş sen burda kulubu zan altına sokuyorsun sen gelme zaten gerçekten gelme .

çocuk değiliz her şey ortada şike casta uefada her yerde tescillendi. ama şu var şikeyi yapan sadece fenerbahçe değil 18 kulübün özellikle istanbul kulüpleri olmak üzere en az 15i şikeye kesin bulaşmıştır. diğer kulüp başkanları da dinlenseydi neler neler çıkardı ama sadece fenerbahçe dinlendi. şikenin olmadığını iddia etmek komedidir. inşallah türk futbolunda şike teşvik gibi olaylar meydana gelmez.
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2016 saat 21:11
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan EsatakanEs

çocuk değiliz her şey ortada şike casta uefada her yerde tescillendi. ama şu var şikeyi yapan sadece fenerbahçe değil 18 kulübün özellikle istanbul kulüpleri olmak üzere en az 15i şikeye kesin bulaşmıştır. diğer kulüp başkanları da dinlenseydi neler neler çıkardı ama sadece fenerbahçe dinlendi. şikenin olmadığını iddia etmek komedidir. inşallah türk futbolunda şike teşvik gibi olaylar meydana gelmez.

Bırak ın bu işleri sizİn gibi taraftar olmasın zaten ,gidin üç eziklerden kombine alın , yok cas mış yok uefaymış hepsi düzmece şeyler , sizinle daha fazla seviyeyimi düşürüp tartışmayacağım allah size akıl fikir versin .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır