eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Takım Otobüsümüz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 107>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2009 saat 18:56
hala oylamaya gecılmedı galıba........
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 02:32
eskişehirspor menejirinden  haber bekliyoruz. güzl kardeşim gecen hacettepe maçında konuştuk bana bağlı haber bekliyorsunuz  biliyorum  dedi  ist.da dedi biraz sabır dedi.Camlarda mutlaka siyah  bilim çeklilecekmiş futbolcuların isteği bilginiz olsun oldumu arkadaşlar oylamaya gecince ii değerlendirin.
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 08:54
Alıntı yapılan leventekizkuyu

Arkadaşlar gözümüz aydın bugün otobüsün parası geliyomuş ve dizayn işlerine başlanacakmış az önce temsa yetklililerinden aldığım bilgiye göre

sevindirici bir haber bu.
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 10:13
çok sewindim :D
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
leventekizkuyu Liste gör
Yazar

levent
Yer: Turkey
  Alıntı leventekizkuyu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 10:45
Satış departmanından aldığım son bilgilere göre aracın iç dizaynı muhtamelen bizim serviste olacakmış.Koltuk ara kısımlarına masa vs.bi şeyler konulacakmış yönetim dizayn şeklini beğenip bilgi verdikten sonra tadilat işlerine başlanacakmış.

Eğer servisimizde bu işlem yapılırsa kademe kademe bilgilendirme yapmaya çalışacağım.
levent
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2009 saat 13:27
Levent abi son durum nedir? Dizayna başlanmadı mı?
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2009 saat 15:24
son durum nedir ?
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 19:31
[QUOTE=yıldırımrıdvan][QUOTE=cliperinesk]

ve altta ki resim deki gibi şimşeğin arkasından siyah-kırmızı bayrak dalgalansa daha güzel olmaz mı? Bu benim şahsi fikrim tabi ki.

bence bunlardan bırı secılsın orjınal calısma Clap
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 21:21
Alıntı yapılan leventekizkuyu

Satış departmanından aldığım son bilgilere göre aracın iç dizaynı muhtamelen bizim serviste olacakmış.Koltuk ara kısımlarına masa vs.bi şeyler konulacakmış yönetim dizayn şeklini beğenip bilgi verdikten sonra tadilat işlerine başlanacakmış.

Eğer servisimizde bu işlem yapılırsa kademe kademe bilgilendirme yapmaya çalışacağım.

Seviniriz Levent Abi Herhalde ivesanın otıracağı yere 2 koltuk sökülerek İmal edilecektir LOL
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 21:25
Artık Olsun ya şu otobüsün tasarımı üstteki resmin alttaki olanı çok güzel Bence

Ayrıca Otobüsün Tasarımından Sonra ilk maçımızda Atatürk Caddesinde Bir Meşale Şov  Gösteri gerçekleştirmeliyiz karşılıklı olarak çok güzel bir Organizasyon Olmalı Tam Otobüs gelirken Yakarız meşaleleri süper olur !!!
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 107>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır