eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emre Toraman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 10:22

sağlık olsun emre toraman üstesinden geliceksin bu olayın be başarıyı yakalayacaksın.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 10:26
    Emre Toraman seni seviyoruz.Biran önce kendini topla takımın sana ihtiyacı var.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 10:47

Emre Toraman Toraman gerçketen şansızdın   umarım bu psikoljik baskıyı çabuk atladır formanı alırısn sana ihtiyacı var bu takımın...

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 11:59
Şansın böylesi yuh ya yazık oldu adama neyse umarım toparlar kendiniCry
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 12:25
olsun emre toroman üzülme şanssızdın şanssızdık hepimiz mühim olan bu hatanı telafi etmen için daha fazla çalışman
şimdi bir adım daha fazla koşacaksın....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 12:27
öncelikle geçmiş olsun. hepimize.
fakat şunu belirtmeden geçmeyeceğim. daha öncede özellikle , üstüne basa basa forumda yazdık:
defans oyuncusunun topla oynayacağı en son kişi kalecidir, kaledir. bu konuda son derece
dikkatli ve hassas olunmalı dedik. çok çok garanti olmadıkça geriye pas yapılmamalı hatta ve hatta geriye defans oyuncusuna pas, veya yan paslarda dikkatli olunmalı. sonuçta karşımıza çıkan tabloyu gördük.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 12:57
Alıntı yapılan apples26

Arkadaslar günaydın,

Maçta fark edememiş olabiliriz ama özetlerde barixz belli.Pozisyon yokken gol atmasını anlamıyorum ben
Sağın solun boş kardesim ne işin var kaleyle adam direk forvet gibi goller attı.Sekme falan değil.
Sanki bursa forveti.bence gayette basarılıydı.Mevkisi yanlış demekki
Son vuruşları çok etkili ve güzel bence ileride forvette deneyebilirz......................
Ben bundan baska bişey demiyorum.emreyi de affetmiyorum.
Çünkü pozisyon yok kardesim 2.gol de hele elini kolunu kaldırıp orta shadan geliyo topu kaptıranda o.Sağına soluna da bakmış göz göre göre kalye atmış.
Nerdeyse art niyet arıcam.bank asya topçusu ne olcak geçen sen hepimiz küfr ediyoduk unutmayın.
Umarım bu hatadan hiç düşünmediğimiz şeyler başımıza gelmez........

ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:02
Ahmet kendi yazdığına kendin cevap veriyorsun olmuş bir takım hatalar üstünü gitme kim ister kendi kalesine gol atmayı konuyu uzatma Emre bu takımın futbolcusu unutma bize daha çok lazım olacak şimdi hatasını telafi etmesi için iki katı savaşacak çünki bu takımın ona ihtiyacı var....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:06
Bir futbolcu bu kadar sakar olmamalı...Çünkü bu yenilgi bizi çok kritik bir duruma soktu...Sonuçta olan Gelincik Tarlalarına oldu..Yani seyircimize..Toparlanmamız lazım....
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2009 saat 13:07
Alıntı yapılan inadına_eses

Ahmet kendi yazdığına kendin cevap veriyorsun olmuş bir takım hatalar üstünü gitme kim ister kendi kalesine gol atmayı konuyu uzatma Emre bu takımın futbolcusu unutma bize daha çok lazım olacak şimdi hatasını telafi etmesi için iki katı savaşacak çünki bu takımın ona ihtiyacı var....
Haklısın melih kardeşim belki ama lig tv den golleri 12 kez seyrettim sabahtan beri.
Böyle goller olamazzz.
Aklım almıyo ve ben burdan Emreye sesleniyorum.Eğer oynarsa mutlaka tek baına 3 puan kazandırması gerekiyor.
Yoksa affetmiyor ve hakkım varsa helal etmiyorum
Unutmayalımki bu hatalardan dolayı 10 yıl daha aşağılarda sürünebiliriz .
O zaman Emre bey evinde yada sahilde güneşliyo olur..

SAYGILARIMLA

ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5859606162 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır