eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pankartımız Ne Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:27
çoçukça !!!!
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı Neden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 10:54
Alıntı yapılan freedom86

Şuan için bencede gereksiz ama seneye kaçıncı hafta olur bilmem fenerbahçe Eskişehir'e geldiği zaman ve eğerki Sevilla'ya elenirse bu pankartlar cuk diye oturur:)
Thumbs%20Up
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 11:07
biz coktan sampiyon oldukta febe macinimi dusunuyoruz. birakin bu adamlari bu kadar sallamayi. biz bu kadar uzerlerine gittikce onlarda "buyuyuzki ugrasiyorsunuz" diyecekler. super lige dondugumuzde onlarin macindan once yapilmasi gerekenler planlanir ama simdi bunu yapmak sadece kompleks gostergesi olur.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 11:36
Alıntı yapılan SaMeT

öncelikle böyle pankartlarla kendi tribunumuzu dolduralım sonra arada güncemle alakalı pankart yapalım diyorum.

Hastayım şöyle pankartlara neden bizim yok :(( Bence Fb' ye gönderme değiL önce kendimize böyle pankartlar hazırlasak daha iyi olur..
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 11:51
Adamlar uğraşıyor yapıyorlar,emek veriyorlar bu işe.Biz de yapılanlar daha basit şeyler gibi oluyor.Para da lazım birazda.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 11:55

Forumda kaç kişi var, para sorun olmaz bence... Yeterki organize alalım ama nerdeeeeee :(

Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:11
Benim yasim 56. Efsane eskisehirspor'u gormus deplasman maclarina kadar gitmis hasta bir ESES liyim. Genc ESES'lilerin yazdiklarini okuyunca cok uzuluyorum.
Efsane ESES taklit etmezdi HERSEYIMIZ OZGUNDU . 

Niye Fener'i kafamiza taktik anlamiyorum? Efsane ESES'in hicbir takim karsiti slogani yoktu. Bizim icin sadece ESES vardi; baskalari ile ugrasmazdik.
FB,BJK,GS  maclarina butun Istanbul Basini gelirdi. Yazarlara (bize karsi cok yazi yazmis olmalarina ragmen) alkis tutardik.Ertesi gun (zaten maci kazanmis oldugumuzdan ) O yazarlar ESES takimi ,taraftarlari ile gaztelerde ovgu dolu yazilar yazardi.

Sadece Takim degil taraftar da cok olgundu. Eskisehir Bolgesi mactan once futbol kurallari ile ilgili kitapcik dagitirdi. (O zaman TV yoktu Dead) Erman hoca yoktu.Yani Turkiye'nin en bilgili futbol seyircisi de bizdeydi.

Lutfen taklit etmeyelim , yaratici olalim ve Ozgun seyler bulalim.

aksi takdirde "Kotu bir taklit " olmaktan oteye gidemeyiz...

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:14
Alıntı yapılan eseschicago

Benim yasim 56. Efsane eskisehirspor'u gormus deplasman maclarina kadar gitmis hasta bir ESES liyim. Genc ESES'lilerin yazdiklarini okuyunca cok uzuluyorum.

Niye Fener'i kafamiza taktik anlamiyorum? Efsane ESES'in hicbir takim karsiti slogani yoktu. Bizim icin sadece ESES vardi; baskalari ile ugrasmazdik.
FB,BJK,GS  maclarina butun Istanbul Basini gelirdi. Yazarlara (bize karsi cok yazi yazmis olmalarina ragmen) alkis tutardik.Ertesi gun (zaten maci kazanmis oldugumuzdan ) O yazarlar ESES takimi ,taraftarlari ile gaztelerde ovgu dolu yazilar yazardi.

Sadece Takim degil taraftar da cok olgundu. Eskisehir Bolgesi mactan once futbol kurallari ile ilgili kitapcik dagitirdi. (O zaman TV yoktu Dead) Erman hoca yoktu.Yani Turkiye'nin en bilgili futbol seyircisi de bizdeydi.

Aklıselime çok ihtiyacımız var Erkut Bey...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:25
Alıntı yapılan eseschicago

Taklit derken ne konuda abicim, Adana Demirsporluların pankartı çok güzel bizde aynısı yapalım dedim onumu Taklit yerine koydunuz :(
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2008 saat 12:49
saçma...
gereksiz...
anlamsız...
amaçsız...
çocukca...

öncelikle şu an fenerle aynı kulvarda yarışmadığımızı berlirtmeliyim. ayrıca fenerbahçenin şampiyonlar liginde her ne kadar doğru dürüst türk oyuncu oynatmasa da formasında türk bayrağı taşıdığını ve ülkemizi temsil ettiğini söylemeliyim. ilerde olaki şampiyonlar ligine gitme şansımız olsa ve fenerbahçe gibi kulüplerin düşürdüğü iülke puanı yüzünden şampiyonlar ligi yerine uefaya gitsek çok mu güzel olacak? kaldı ki bu gereksiz hareket üzerimizde gereksiz bir antipatinin oluşmasını sağlar bu da fazladan düşmanlar kazanmamıza yol açar. ama illa ki "kardeşim, ben pankart hazırlayacağım, kafaya koydum" diyorsan önümüzde ordu ve sakarya maçları var, o maçlar için çok güzel pankart önerileri gelecektir...
KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır