eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıdvan Çakırgöz'den basın bülteni

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
Online Durum: Offline
  Alıntı antalyadanserkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 22:54
Alıntı yapılan sümeres

Hatipoğlunun haciz koydurduysa başka nedenler vardır.Heralde durup dururken başkanlığını yaptığı kulübü icraya vermek akıl karı değil ama Bu çakırgözle olan sürtüşmeden Çakırgözün ve diğerlerinin takıma haciz koydurup paraları almaması için yapılan bi düzendir.çünkü bi haciz bitmeden diğeri haciz koyduramıyo benim bildiğim.Bunlar ince konular .... 

antalyaspora da hacız geldı bende su an bır avukatın yanında calısıyorum ıc sorunlar benı ılgılendırmez haddım değil ama ıcra ıslerını bıldığım için bırı ıcraya verıldımı sırasını bekler aynı anda hacız konulmaz ama tv gelırlerınden  gelecek ıddaadan gelecek paralara hacız koyar yoksa klub de ne var masa sandalyeyımı alacak alacaklara temlık koyar mevcut alacaklar uzerıne hacız konulur mesela antalyasporuda gecen sene alacaklardan dolayı ılyas levent kartop ıcraya verdı klubun gelırleri ve banka hesaplarına ıcra koyulur bunların mevzu bahıs olması gundeme gelmesı bıle cırkın seyler allah her seyı sız taraftar olarak gönlunuze göre versın kardeslerım.
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 22:55
1 trilyon verdim diyor-kimse senden zorla almadı.hava atmanın anlamı yok.böyle reklam yapmanın gereğide yok.bu parayı hibe ettiğni söylede alnından öpeyim.bence arkadaşlar nasıl bazı firmalar cebinden para verip kendini denetlemesi için özel şirketlerle anlaşıyor.bunlarada herhalde böyle bir sistem lazım.maymuna döndük yaa.al takkeyi ver külahı.biz şampiyonluk bekliyoruz.beylerin derdine bak...
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 22:58
    Anlaşılan o ki Nebi Bey ile Rıdvan Bey geçinemeyecekler,şu anda başkanımız belli...Kendisi de deflarca söyledi.Başkanım dediğim olur şeklinde açıklamalar yaptı.Anlaşılan Rıdvan Bey her ne kadar söylemese de yakın zamanda istifa edeceğidir ve gerekli olanıdır.
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
  Alıntı UFUKESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:02

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=57629&kategori=6

“Çıkar oyunlarını bozmasını biliriz”

Ünlü koro şefi Orhan Erpek, seneler sonra suskunluğunu SAKARYA okurları için bozdu.
Eskişehirspor'un seneler sonra hırslı,geleceği gören ve tesisleşme ve kurumlaşma adına doğru adımlar atan bir başkana kavuştuğunu dile getiren unutulmaz Amigo Orhan, " Kimse söylediklerimi bir tarafa çekmesin. Kulübe kim doğru çivi çakarsa onun arkasında dururuz. İzlediğimiz kadarıyla sayın Başkan Nebi Hatipoğılu heyecanlı ve hırslı birisi. Hedeflerini yıllara yayan, tesisleşme konusunda ayağını sağlam basıp lige çıkma konusunda doğru adımlar atmaya çalışan Hatipoğlu'na kamuoyu desteğini sürdürmeli. " dedi.
EN BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR.
Eskişehirspor kulübünün, hiç grubun ve tarikat uzantılarının kulvarında olmayacağını ve buna izin vermeyeceklerinin altını çizen ünlü koro şefi Orhan Erpek, " Dünya üzerinde 2 Milyon taraftarı ve seveni olan bir kulüp senelerce zor dönemler geçirdi. 3. lige kadar indi. Şimdi ise son dönemlerde toparlanma sürecine girdi. Dışarıdan atmakla bu işler olmuyor. İnanın, Yalçın Kılıçoğlu döneminden sonra en iyi dönem Hatipoğlu dönemidir. " yorumunu yaptı.
DESTEĞİMİZ KULÜBÜN
GELECEĞİ İÇİNDİR.
Orhan Erpek, Kulübün tarihe olumlu olduğu kadar olumsuz notlarda yazdırdığını belirterek, " Geriye dönüp baktığımızda sadece eski Valilerden Hanefi Demirkol, çevre yolundaki araziye iyi bir tesis yaptırmış ve Eskişehirspor'un kullanıma açmıştı. Bakın yatırım yapanlar unutulmuyor. Şimdi ise Hatipoğlu ve ekibinin yanı sıra tesislerin yapılması için emek harcayan Devlet büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Doğru adım atıyorlar ve Eskişehirspor'un geleceğine yatırım yapıyorlar. " diyerek mesajlar vermeye devam etti.
TESİSLEŞMEYİ
10 ŞAMPİYONLUĞA
DEĞİŞMEM.
Dikili ağacı olmayan, üretime yönlenmeyen, kurumlaşma yolunda adımlar atmayan kulüplerin ayakta kalmasının mümkün olamayacağını vurgulayan Erpek, " Dünya futbolunda marka olan ve istikrarlı sonuçları alan kulüpler doğru yapılanma ile tarihe iyi notlar düşüyor. Bir kez daha söylüyorum. Bu tesis olayı inanın çok önemli. Sayın Hatipoğlu, ortada bir şey yokken tesis olayını gündeme getirmesini bildi. Bakın şimdilerde bitiyor tesisler. Bu tesis olayını 10 şampiyonluğa değişmem. Başarı gelir, kupalar müzelere konulur ve bir süre sonra bunlar unutulur. Ancak tesis olayı kulübün geleceğini kurtarır. Çağımızda kurarlara ayak uyduramazsak yok olur gideriz. " diyerek sözlerini tamamladı.

24.12.2007
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
antalyadanserkan Liste gör
Deneyimli Yazar

SERKAN
  Alıntı antalyadanserkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:04
antalyaspor rasıt hoca ve ahmet suphı hocayı gönderıyor genel menejer tayfun turkmen ısmı cısmı bellı değil umit turmusun yardımcısı yuksel yesıl ova dıye bırı onun hakkında gelen sey kulağımıza sezon bası  kahramanmaras sporda multescu ıle beraber klubu yağmaladığı komısyon aldığı tayfun turkmenın bır numaralı komısyoncu olduğu bunlar su an ayyuka cıkmıs meseleler bu takımmı sampıyon olacak ben sıze soruyorum sızden daha kötu durumda olanlar var
and olsun ki döneceğiz hesabı göreceğiz
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:10

Amigo Orhan'ın konuşmasıyla bu olayların denk gelmesi tesadüf mü acaba? Amigo Orhan bu şehirde başkandan da validen de daha önemli bir kişi.Eğer yönetimi destekliyorsa o yönetim doğru işler yapıyodur demektir(en azından tesisleşme bakımından)..

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:11
Bizden daha kötü yada daha iyi durumda olanlar bizi ilgilendirmez.Bizi şahıslar ilgilendirmez.
Bizler Eskişehirspor için olumlu davranışlar sergileyenleri takdir etmesini,olumsuz davranışlarda bulunanları da takdir e şayan bir biçimde haddini bildirmesini biliriz.
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:19
Kim haklı kim haksız olayları ve gerçekleri taraftar bilmediği için yorum yapamayız ama şu durumda Çakırgöz'ün istifa etmesi gerekir eğer birşeyleri düzeltmek veya eleştirmek istiyorsa yeni bir yönetim kurar ve Hatipoğlu'na karşı durur ama bir yönetim içerisinde bu şekilde ayrı gayrı olmaz..Çakırgöz'ün derhal istifa etmesi gerekir.Ve kimsede Eskişehirspor üzerinden oyunlar oynamasın yanlış olursa ikisinin de bir daha kulüpte yeri olmaz!! 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2007 saat 23:50
keşke ortalık bu kadar toz duman iken Amigo Orhan bir tarafta yer alıcı açıklamalar yapmasaydı. herkesin olayları farklı açılardan yorumlayıp, bir çok spekülasyonun yapılabileceği bir ortamda bence hoş olmadı. ki biz taraftarlarında şu aşamada ağır yorumlar yapmadan, serinkanlılıkla gelişmeleri izlememiz gerekiyor. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Yer: Eskişehir
  Alıntı SRKN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 00:33
Rıdvan Çakırgözün açıklamaları hatadır ama bu hatayı en başta Hatipoğlu yapmıştır !

Şimdi gördüm hatalar zincir gibi geliyor :( Şimdide Orhan Erpek :(
Bu gidişat hiç iyi değil.
Bi mahalle karıları gibi terlikte kavga etmediğimiz kaldı!

ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır