eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 13.Hafta Eskişehirspor-Çaykur Rizespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 19:51
Ag. maçına göre ilgi çok az.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 22:13
Geliyoruz Bilecik söğütten
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 22:30
Şuan için 12 500 gibi doluluk oranı gözüküyor.Güney alt az kalmış.Kuzey alt ve maraton üst yarı yarıya.
EsEs
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 22:34
Diğer takımlara göre çok çok iyiz tribün olarak. Taraftarımızı hep takdir ederim ama şu stadı bir Eskişehirspor maçında tıka basa dolu görememek çok üzücü. Ben bir Eskişehirspor taraftarı olarak skoru önemsemeden keyifli bir şekilde her maça giderim neden diğer renktaşlar maç seçiyor anlayamıyorum.
Yukarı
erhanateser Liste gör
Yazar

Erhan Ateşer
Yer: İstanbul
  Alıntı erhanateser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 22:36
Dayanamadım gene yarın 2 kişi oradayız!! Sonsuza dek ESKİŞEHİRSPOR!!
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!
Yukarı
oneman Liste gör
Usta Yazar

özgür
Yer: Turkey
  Alıntı oneman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2017 saat 23:47
Bırakma bizi ESES,
N'olur bırakma...1
Her Zaman ESES
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 00:21
Alıntı yapılan anil_es

passoligden beri maca gitmiyodum, eskiden izmit'ten haftasonlari gelirken uc senedir eskisehir'de olmama ragmen maclara gitmedim. icim gitti yeni staddaki tribunleri televizyondan izlerken. artik alt liglere dogru yol alacagiz, eski gunlerdeki gibi. aldim passoligi, yarin staddayim, benim gibi passoligi protesto eden uc arkadasimla. amatore de dussek donen namert olsun

Ayni sekilde. Boykotu bir kenara koyup Passolig aldim dayanamayip bu mac icin. Yalniz kart mart gelmedi tabi. Umarim stada girerken sorun olmaz. Tek gecislik kartla girebilirsiniz diyordu sitede.
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 00:30
Alıntı yapılan grezores

Daha 6 ay önce Samsun maçı şampiyon şampiyon eses şampiyon halil ünal başkan eses şampiyon diye bağırttıranlar ve efsane büyük başkan diye bağırttıranlar şuan hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Halil Ünal'a sallayan 6 ay önce hain damgası yiyordu daha 6 ay önce. Hadi ilk Halil Ünal dönemi protesto etmedin 2.de niye büyük başkan ilan ettin. Adam geçen yıl 108 milyon tl olan borcu 200 milyon tl yaptı 8 ayda.

bana göre de bu klübün bu durumda olmasının sebebi de bu kişilerdir

Hatta başkanlara tepki verilmesini engelleyerek, klübümüzün diğer takım taraftarları tarafından da kahp.şehir, şikeşehir vs. olarak anılmasına sebep olmuştur.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 09:00
Arma bize biz armaya sadık kaldık. İki yüzsüz hem taraftarı hem armayı kendi menfaatine yok etti.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
Diriliş26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ONUR
Yer: ESES
  Alıntı Diriliş26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2017 saat 09:20
12.500 eğer kombinelerle birlikteyse stad boş olacak demektir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır