eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 22.Hafta Eskişehirspor - Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Online Durum: Offline
  Alıntı efsanesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 16:20
Alıntı yapılan champions26

Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan efsanesk

Uygun bir başlık bulamadığım ve Yeni stadla ilgili konu başlığı kilitli olduğu için buraya yazıyorum....
Biraz önce Yeni Şafak gazetesinde yılın stadı yarışmasına Türkiye'den 4 adayın bulunduğunu ve birinin bizim stadımızın olduğunu okudum. Ancak haberde stadımızın ismini göremedim haberde Yeni Eskişehir stadyumu olarak geçiyor. Diğer stadlar şuanki isimleriyle yazılmış. Atatürk isminin kalması için yoğun çaba harcadığımızı hatırlıyorum. İnşallah bir yazım hatasıdır konuyla ilgili şikayetlerinizi bildirip düzeltme yapması için gazeteye mail atmanızı rica ediyorum....

Söz konusu haber linki burada
http://www.yenisafak.com/spor/yilin-stadi-yarismasina-turkiyeden-4-aday-2616575

Okuduğunuz yayın gereği olsa gerek. "Atatürk" ismini pek bulamazsınız.

Boş verin şafağı. Siteden Eskişehir Atatürk Stadına oy verebilir misiniz ? Bizim ulusal basın Atatürk ismini kullanmaya kullanmaya yabancı sitede kullanmamış. http://stadiumdb.com/competitions/stadium_of_the_year_2016 Bu arada 5 tane stada yıldız vereceksiniz. 5 yıldız bizim stada,,, diğer stadlara 4,3,2,1 yıldız vereceksiniz.

Twitter adreslerinden yabancı siteye şu mesajı attım sizde atarsanız belki sonuç alırız.

Dear Sir or Madam,
I would like to inform you that one of stadium name has written wrong. It should have be '' Yeni Eskişehir Atatürk '. If you could change the name with true one we( Eskişehirspor fans) would be appreciated. Thanks in advance.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 18:48
Bi durgunluk olacak yine öyle seziyorum . Gelin arkadas zor günler geçiriyoruz kulub olarak maddi yönden. Ve tek cıkısımız bu sezon yasayacagımız şampiyonluk.. Ben ESESliyim demekle olmuyor. Yok hava soguk tv.den ızlerim, yok ulasım demeyin . Bu takımın bızlere ihtiyacı var... yürüyerek giderim yine giderim.... 2 saat kesin yürümüş olurum ama deger. Sen yoksan o da yok.. Gelen elbette olur diye düşünmeyin... bu sevda masalını , bu sezonu mutlu noktalayalım... su 5 para etmez ligden kurtulalım
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 20:08
Biletler ne zaman satısa cıkacak?
sadece eses
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 20:39
bu bilet olayı neden bizde çarşamba ögleden sonra başlıyor elalem pazartesi başlıyor
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 21:09
Pazar günü çok sinirliydim. Bir şey yazasım gelmedi. Biz buraya 9 puan farkı kapatıp geldik 4 puanlık fark bir şey ifade etmez. Bu maçı alıp Bolu'ya akarız. Bolu'nun deplasman tribünü kaç kişilik bilmiyorum ama en büyük derdimiz bu deplasmana bilet bulabilmek olur.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2017 saat 23:29
Solbekte kaanla baslayıp tarıgı ıkıncı yarıları kanat olarak oyuna alabılır. Tarıgın gercek yerı kanattır ve suratıde var bence daha cok yararı olur kanatta.
sadece eses
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2017 saat 00:26
Bana göre Tarık gününe göre Kanat gününe göre Bek ama daha çok bek iy bir kanat değil. Çünkü isabetli ortası yok resmen
Daha çok bek dememin sebebi bazen çok güzel savunuyor. Ama son zamanlarda saçma sapan bir çok hata yaptı. Özellikle manisa maçının öyle olmasında onun bireysel hataları çok fazla
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2017 saat 04:05
Alınması zaruri olan bir maç. Olmaz ise olmazlardan bir maç. Kaybedersek ara açılabilir. Bu nedenle 12 adamla top yekun saldirmaliyiz.(11futbolcu+taraftar)
ESES1965
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2017 saat 08:13
Şakası yok alamazsak ilk 2 ye havlu atarız. Sonrasında Bolu Giresun deplasmanlarından en az 4 puan
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2017 saat 10:17
nedense ümidim kalmadı kendime kızıyorum elimden bişey gelmiyor. Çünkü gol yemekten hatalardan sistemsizlikten ve hayal kırıklıkları bizi yıpratmaya başladı.

erkan sol kanatta çözüm değil ve tüm takımlarda bunu çözdü. geri defans tam bir güvensizlik abidesi. kalede boffin olmasa cidden yandik. Meye kaan ugur hasan Akamingo verim alamadığımiz oyuncular.
M Denizli ciddi büyük bir yükün altında bizde de başarılı olamazsa yok olur gider.
oyunculara para bulunursa oynar diyeceğim ama Hürriyet e bakıyorum canla başla erkan öyle ....
sistem tamamen değişmeli. Alpay in olmayan sistemsizligi yok edilmeli.

ısrarla erkan ve Bruno forvet oynamali diyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır