eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 16:34
Böyle rezil görüntülerin oluşması, ilkokul müsameresi gibi tanıtım yapılmasının tek nedeni kulübün profesyonelleşememesi... Bu işleri yapacak, lansmanları organize edecek, Eskişehirspor'un pr çalışmalarını sağlayacak kadroları yok... Kulüp dingonun ahırı ve neresinden tutsanız elinizde kalıyor...

50. yılını kutladığın bir sezonda bütün organizasyonlar rezil ötesi... Şu işlerin bir reklam ya da tanıtım ajansına ihale edilmesi bu kadar zor olmamalıydı...

Şöyle görüntüler arasında formaların nasıl olduğu açıkçası benim pek de umursadığım bir durum değil...

Bu kulübün her manada profesyonel ellere teslim edilmesi gerekiyor, yönetim kim olursa olsun sadece işin idari ve mali boyutunda kalmalı... Taraftara sunulacak her şey medyası, ürün satışı ve hatta futbol işleri bu konulara aşina profesyonel adamlar tarafından yapılmalı...

Gerçekten çok üzülüyorum, şehrin ve kulübün potansiyelinin heba edilmesinden, Eskişehirspor'un yıllarının heba edilmesinden, çalınmasından...
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 17:19
offff lütfen damalıyı giyelim çok beğendim gerisi tırt bence zaten en çok satılan damalı olacaktır acaba fiyatı ne kadar olacak
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 18:32
resmi sitede "50. yıl için özel yapılan damalı formamız" diyor, ama bu özel falan değil, nike kataloglarından alınmış forma,

Bence çok amatörce ve bize yakışmayan bir forma
macabi haifa da aynı damalıyı giyecek:

http://www.footyheadlines.com/2015/07/nike-maccabi-haifa-15-16-kits.html
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
jaweil Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı jaweil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 18:37
Çok amatörce bir forma tanıtımı,çok çirkin forma tasarımları...

Damalı dışında çubuklu idare eder anca ama beyaz ve kırmızı basitlikten ölüyor resmen...

Katalogda daha iyileri vardı ama nike seçtirmemiş olabilir..
Yukarı
amour26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı amour26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 18:51
Formalar her sene gittikçe daha da kötüye gidiyor. benim anlamadığım neden forma üretim hakkını böyle nike, adidas gibi firmalara veriyorlar. benim şahsi fikrim verin yerel bir işletmeye yada veren birkaç taraftara yetki size en kaliteli kumaştan formayı en ucuza yaparlar. tasarım konusunda da burada pek çok yetenekli arkadaş var. açın bir yarışma taraftar katılsın. bir de şu tanıtım meselesine değinelim. bursasporda forma tanıtımı gerçekleştirdi ama adamlar voleybol, basketbol ve futbol branşlarının forma tanıtımını 2 bine yakın genel kurul üyesinin katıldığı iftar yemeğinden sonra gerçekleştirmişler. bizim başkan anca atıp tutsun icraata geldimi hiçbir şey yok
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 19:19
insan azıcık utanır ya. bir allahın kulu agalar bu bayrak pis, bu mekan güzek değil dememiş mi ya??? Gel bizim salonda tanıt daha güzek atmosfer yaratayım ya. nedesek boş nedesek!!!!
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 19:38
Tanıtımla ilgili profesyonel bir çalışma olsaydı keşke. Neyse.

Damalı bana pek sıcak gelmedi ama 13 numaranın giydiği yandan siyah çizgiliden alacağım. Defederico'ya seneyede giysin diye 2 beden büyük almışlar sanırım...
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 19:38
Çok beğendim ben damalı formayı onu diğer formalara kim ne derse desin hatta aynısını birisi tasarlayıp foruma koymuştu herkes ahh nerde bunu yapacak adam diye iç geçiriyordu.
sırf yönetim bu formayı seçti diye çamur atmaya gerek yok lige çıktığımızdan beri gördüğüm en iyi forma ve alıcam facebook da baktım yorumlara herkes damalı formayı çok beğenmiş herkes almak istiyor.
forumda belirli kişiler sürekli olarak planlı bir şekilde herşeye muhalefet olduğundan onların yorumlarını diğer üyeler görmezden gelebilir ben öyle yapıyorum
Yukarı
hornby Liste gör
Yazar

Nick Hornby
  Alıntı hornby Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 20:12
İstersen 10000 kişiye iftar ver Eskişehirspor'un klasiği düz kırmızı forma altına siyah şort giymeyi beceremiyorsun.
Yukarı
Konig Liste gör
Yazar

Batuhan Ataberk
Yer: ESkişehir
  Alıntı Konig Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2015 saat 20:14
Arkadaşlar forma numaralarının açıklandığı söyleniyor ama şuan sadece bir kaçını öğrenebildik yayımlanan bir yer ya da haber kaynağı bulan renktaşlarım paylaşabilir mi ?
EStiğin her yerde bizde varız!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır