eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Leyla ile Mecnun'u kaldırdılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Online Durum: Offline
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 19:59
Alıntı yapılan frkneses

Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan dream26

Alıntı yapılan Starsky

Dindar kelimesi hafif kaçıyor o yüzden dinciyim, seriatciyim. Bak sende dindarsın ama Allah'ın koyduğu kuralla dalga geçiyosun. Ben taviz vermem. Aslinda sana bira da ismarlamam. Seni dogru yola çekmek için en fazla bira olan masada otururum. Ha Islam'a dil uzatirsan, kafani kesmesem de sesini keserim orasi kesin

Oooo dini demogojiyede başladın yaşşa be küçük enişte Tamam ağada sensin paşada sensin.. Biraz daha konuşursan kendini halife, mesih falan ilan edeceksin
Demagoji senin bu yaptığına denir. Fransızcan yoksa fransızcadan arak kelimelerle bana gelme

tartışmaya girmeyeyim girmeyeyim dedim de ''fransızcadan arak'' nedir arkadaş. her dil birbirinden kelime alır ne tuhaf adamlarsanız ya. adam muhtemelen fransızcanın birinci dil olarak konuşulduğu bir ülkede yaşadığı için gayet doğal olarak fransızca biliyor ama başarılması imkansız bir olayı başarmış gibi millete hava atıyor. fransızcan yoksa, fransızcadan arak kelimeler kullanmayacakmışsın, bak sen ! gören de adamı mavi kan fransız, şatoda yaşıyor zannedecek. o kelime türkçeye girmiş ve adam yanlış veya doğru kullanmış bunu cümle içinde. bu mudur verilmesi gereken cevap. senin burada yazdığın yorumların da bir kısmı ingilizceden, bir kısmı farsçadan, bir kısmı arapçadan, bir kısmı yunancadan, italyancadan vs. dillerden geçme, sen bu kelimeleri kullanırken bu dillerin hepsini biliyor musun ? tartışmanızı uzun uzun okumadım dediğim gibi, belki de haklısın tartıştığın konuda ama şu dinci tayfadaki (dinci olduğunu kendin söylemişsin anladığım kadarıyla) bu inanılmaz laf sokma cesareti beni benden alıyor.
Sorduk mu?
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 20:03
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan frkneses

Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan dream26

Alıntı yapılan Starsky

Dindar kelimesi hafif kaçıyor o yüzden dinciyim, seriatciyim. Bak sende dindarsın ama Allah'ın koyduğu kuralla dalga geçiyosun. Ben taviz vermem. Aslinda sana bira da ismarlamam. Seni dogru yola çekmek için en fazla bira olan masada otururum. Ha Islam'a dil uzatirsan, kafani kesmesem de sesini keserim orasi kesin

Oooo dini demogojiyede başladın yaşşa be küçük enişte Tamam ağada sensin paşada sensin.. Biraz daha konuşursan kendini halife, mesih falan ilan edeceksin
Demagoji senin bu yaptığına denir. Fransızcan yoksa fransızcadan arak kelimelerle bana gelme

tartışmaya girmeyeyim girmeyeyim dedim de ''fransızcadan arak'' nedir arkadaş. her dil birbirinden kelime alır ne tuhaf adamlarsanız ya. adam muhtemelen fransızcanın birinci dil olarak konuşulduğu bir ülkede yaşadığı için gayet doğal olarak fransızca biliyor ama başarılması imkansız bir olayı başarmış gibi millete hava atıyor. fransızcan yoksa, fransızcadan arak kelimeler kullanmayacakmışsın, bak sen ! gören de adamı mavi kan fransız, şatoda yaşıyor zannedecek. o kelime türkçeye girmiş ve adam yanlış veya doğru kullanmış bunu cümle içinde. bu mudur verilmesi gereken cevap. senin burada yazdığın yorumların da bir kısmı ingilizceden, bir kısmı farsçadan, bir kısmı arapçadan, bir kısmı yunancadan, italyancadan vs. dillerden geçme, sen bu kelimeleri kullanırken bu dillerin hepsini biliyor musun ? tartışmanızı uzun uzun okumadım dediğim gibi, belki de haklısın tartıştığın konuda ama şu dinci tayfadaki (dinci olduğunu kendin söylemişsin anladığım kadarıyla) bu inanılmaz laf sokma cesareti beni benden alıyor.
Sorduk mu?

bu yoruma bu cevabı vermenden anladık ki benim fransızcam, senin türkçenden biraz daha iyi.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 21:08
Forumda siyaset yasağı olmasa söylenecek o kadar çok şey var ki...

Ama eski forumdan beri hesabım var,akp ve rte için heba etmek istemiyorum değmez,yazık olur...
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 21:11
ne dızıymıs be arkadas
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 21:15
Alıntı yapılan Bidon26

ne dızıymıs be arkadas

Sorun dizi değil zihniyet.Gezi eylemine katıldıkları için reyting bahanesiyle yayından kaldırıldılar.

Eğer koyun gibi akp yandaşlığı yapsalardı,10 sezon devam ederlerdi.Ama sorun dizi değil,yasakçı zihniyet. Taraf olmayan bertaraf olur demişti rte, işte bertaraf ediliyorlar.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 21:45
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Alıntı yapılan Bidon26

ne dızıymıs be arkadas

Sorun dizi değil zihniyet.Gezi eylemine katıldıkları için reyting bahanesiyle yayından kaldırıldılar.

Eğer koyun gibi akp yandaşlığı yapsalardı,10 sezon devam ederlerdi.Ama sorun dizi değil,yasakçı zihniyet. Taraf olmayan bertaraf olur demişti rte, işte bertaraf ediliyorlar.

evet ılk sayfalarda oyle yazıyormus. dızıyı sonlandırma nedenıbencede sacma

ben hıc dızı bakmadıgım ıcın. nasıl bır dızı oldugunu bılmıyorum. yazılara gore cok ızlenen dızıymıs

ama bır gercek var
sen dızı yonetıcılerı olarak. hukumet karsıtı protestolara katılırsa boyle sonuclarada katlanacaksın (ne kadar acı olsa da)
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2013 saat 21:47
cumhuriyetin en büyük hatası özellikle 1950 den sonra yüce dinimizi bu yobazların eline bırakması ve ağızlarının pis salyalarını akıta akıta bugünlere gelmemiz.eskşiden güzelliğinden kendimden geçtiğim tekbir seslerini şimdi duyunca irkiliyorum çünkü biliyorumki o tekbirle beraber müslümanlar birbirlerini boğazlıyor.

ne güzel demiş sevgili mevlana İSLAMI YOBAZLARDAN KORUYUNUZ YOKSA BİRGÜN DÜNYAYI İSLAMDAN KORUMAK ZORUNDA KALIRSINIZ.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2013 saat 02:52
en iyi 50 diziye giren dizide reyting alamıyorsa kanallar batmış
kaldı ki trt de reyting gözetmiyor bir sürü sipariş diziyi yayında tutuyor
bizde yedik
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2013 saat 05:53
Alıntı yapılan şimşek65

cumhuriyetin en büyük hatası özellikle 1950 den sonra yüce dinimizi bu yobazların eline bırakması ve ağızlarının pis salyalarını akıta akıta bugünlere gelmemiz.eskşiden güzelliğinden kendimden geçtiğim tekbir seslerini şimdi duyunca irkiliyorum çünkü biliyorumki o tekbirle beraber müslümanlar birbirlerini boğazlıyor.

ne güzel demiş sevgili mevlana İSLAMI YOBAZLARDAN KORUYUNUZ YOKSA BİRGÜN DÜNYAYI İSLAMDAN KORUMAK ZORUNDA KALIRSINIZ.
Verilen tarih Arapça ezana dönüş tarihi... Ondan önceki süreçte İslam şaha kalktı galiba...

"Tanrı uludur" diyelim de duygu seli olsun şurada...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2013 saat 08:53
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan şimşek65

Verilen tarih Arapça ezana dönüş tarihi... Ondan önceki süreçte İslam şaha kalktı galiba...

"Tanrı uludur" diyelim de duygu seli olsun şurada...

Yozlaştıranlardan yobazlara geçmiş o halde..

Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır