eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ali İsmail Korkmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 24>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
Yer: Vişnelik
Online Durum: Offline
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:49
Alıntı yapılan frkneses

Alıntı yapılan Durmayan Adam

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Bana göre valimiz güzel konuşmuş. Ölen kişiye allahtan rahmet ailesine sabır dilerim. Ülkedeki karışıklık umuyorumki düzelir. 10 yılda bir bize aynı oyunu oynayan dış güçler bu kez umarım başaramaz.

Sizin gibilerle aynı havayı solumaktan nefret ediyorum bi bitmediniz..

Bitmeyide düşünmüyoruz.Hava her ülkede var.Şimdi vizelerde kalktı.Umarım anladınız.Katılmıyosanız fikrime alıntı yapıp cevap vermek zorunda değilsiniz.
Vahşice Katledilen Bir Kardeşimizin Başlıgına sende Girip Burda Ahgem Kesemesin Beyenmiyorsan yazmasın olur Biter en azından ölene saygı Duy Oldugun yerde ADAMGİBİ DUR

ahgam değil ahkam. kesilen ahkamda ortada yok. önce dil bilgisi sonra anlam bilgisine davet ediyorum sizi.
ölene saygı duymasam allah acılı ailesine sabır versin diye girip yazmam.
birdaha yazılarımı alıntılamayın. işinize bakın. çünkü dikkat ettim çoğunluk birinin üzerine gittimi mod onu hemen banlıyor.
bu oyuna düşmeyi düşünmüyorum önünüze bakın.

ayrıca diğer yazımı alıntı yapan arkadaş için. dış mihrap değil dış mihrak denir ona.
mihrap camide olur.

ahahahah süpersin ya yarım saattir gül gül ölüyorum. dahi anlamındaki da-de'yi bulunma eki olan da-de'den ayıramayan bitişik yazan, soru eki mi'yi bitişik yazan, bağlaç olan ki'yi bitişik yazan adam gelmiş forumda dilbilgisi dersi veriyor. arkadaş insan bir kendi durumuna bakar öncesonra gelir başkalarına ders verir. siz gerçekten çok komik arkadaşlarsınız iyi ki varsınız.

@frkness Sen şu Halil Ünal'ı Eskişehir ili sınırları içerisinde savunan tek adam değil misin? Sen hiç konuşma. Ayrıca benim düzeltmelerim bağlaç olan ki bulunma olan de değil. Buzdolabına çamaşır makinesi diyen, keçeli gocuğa deniz gezmiş montu diyen tiplerle. Yani bir cisme başka bir cismin ismini takanlara.
E bırakta o kadar düzeltelim dimi?
Dilekçe yazacak olursam bağlaç olan ki ye dikkat ederim zaten hiç canını sıkma.
Noldu Halil Ünal kaybedince pek bir üzüldün? forumda göremedik o saatten sonra seni?
Bu forumda ya Halil ünal'ı savunmaya zıpladın ya gelip siyaset yapıp yapıp çıktın sen.
Bizim içni Eskişehirspor siyaset üstüdür. Sen git mahallende darbe yap hadi.

Zinhar yalnız yürümeyeceksin.
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:50
LÜütfen tartışmayın ne olursunuz
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:55
Durmayanadam sertaç sen durmamaya devam et.
Ne için durmayacağınıda itiraf et. Seni yönlendiren abilerin gibi olayları faiz lobisine otpora yükle ama Allah için gel insan öldüren katillerin bulunmasını sende iste ki senin insan hayatına değer verdiğini anlayalım.
Senin dilbilgi zenginliğin sana faydalı ama ne olur birazda insanlık için faydalı ol...
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:00
Alıntı yapılan mecek_baba

ahgam değil ahkam. ......
ayrıca diğer yazımı alıntı yapan arkadaş için. dış mihrap değil dış mihrak denir ona.
mihrap camide olur.

esesyucel kardeşimiz in imla hatasını bulabilirsin lakin onda damla riya, sahtecilik, el etek öpücülük ne daha bin türlü yalaka hareketlerini bulamazsın göremezsin.
Ortada bir cinayet var ve mülki amirler bunun sorumlularını bulacaklarına hala dış mihraklar yalanlarına başvuruyorlar sizde bunu destekliyorsanız. Bu alçakca cinayete fiilen olmasada fikren ortaksınız demektir.
İmla hatası bulma gayreti yerine cinayete kurban giden insanımızın katillerinin bulunmasını istemeniz daha insanca bir davranış olur.

Ayrıca ahkam da değil ahkâmdır o
Ve mihrap ı düzeltirken keşke mihrab olduğunuda söylese idiniz.
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:14

Alıntı yapılan frkneses

Alıntı yapılan esesyucel

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Bana göre valimiz güzel konuşmuş. Ölen kişiye allahtan rahmet ailesine sabır dilerim. Ülkedeki karışıklık umuyorumki düzelir. 10 yılda bir bize aynı oyunu oynayan dış güçler bu kez umarım başaramaz.

Sizin gibilerle aynı havayı solumaktan nefret ediyorum bi bitmediniz..

Bitmeyide düşünmüyoruz.Hava her ülkede var.Şimdi vizelerde kalktı.Umarım anladınız.Katılmıyosanız fikrime alıntı yapıp cevap vermek zorunda değilsiniz.
Vahşice Katledilen Bir Kardeşimizin Başlıgına sende Girip Burda Ahgem Kesemesin Beyenmiyorsan yazmasın olur Biter en azından ölene saygı Duy Oldugun yerde ADAMGİBİ DUR

ahgam değil ahkam. kesilen ahkamda ortada yok. önce dil bilgisi sonra anlam bilgisine davet ediyorum sizi.
ölene saygı duymasam allah acılı ailesine sabır versin diye girip yazmam.
birdaha yazılarımı alıntılamayın. işinize bakın. çünkü dikkat ettim çoğunluk birinin üzerine gittimi mod onu hemen banlıyor.
bu oyuna düşmeyi düşünmüyorum önünüze bakın.

mihrap camide olur.

ahahahah süpersin ya yarım saattir gül gül ölüyorum. dahi anlamındaki da-de'yi bulunma eki olan da-de'den ayıramayan bitişik yazan, soru eki mi'yi bitişik yazan, bağlaç olan ki'yi bitişik yazan adam gelmiş forumda dilbilgisi dersi veriyor. arkadaş insan bir kendi durumuna bakar öncesonra gelir başkalarına ders verir. siz gerçekten çok komik arkadaşlarsınız iyi ki varsınız.

@frkness Sen şu Halil Ünal'ı Eskişehir ili sınırları içerisinde savunan tek adam değil misin? Sen hiç konuşma. Ayrıca benim düzeltmelerim bağlaç olan ki bulunma olan de değil. Buzdolabına çamaşır makinesi diyen, keçeli gocuğa deniz gezmiş montu diyen tiplerle. Yani bir cisme başka bir cismin ismini takanlara.
E bırakta o kadar düzeltelim dimi?
Dilekçe yazacak olursam bağlaç olan ki ye dikkat ederim zaten hiç canını sıkma.
Noldu Halil Ünal kaybedince pek bir üzüldün? forumda göremedik o saatten sonra seni?
Bu forumda ya Halil ünal'ı savunmaya zıpladın ya gelip siyaset yapıp yapıp çıktın sen.
Bizim içni Eskişehirspor siyaset üstüdür. Sen git mahallende darbe yap hadi.

arkadaş şaka mı yapıyorsun sen, ne çeşit bir iftira bu anlamadım. ne halil ünal'ı savunması al benim bir mesajım http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4261&KW=&PID=1056721#1056721

bu da halil ünal'ı savunan doğrucuya verdiğim cevap. http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4206&KW=&PID=1056801#1056801

burada da halil ünal'ı destekleyen yönetim kurulu üyelerinin firmalarını boykot konusundaki mesajım var http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4254&KW=&PID=1052971#1052971

burada halil ünal'ın protesto edilmemesine yönelik eleştirim
http://eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4237&KW=&PID=1047909#1047909

alakasız konulardan insanlara saldırmadan önce bir araştırın halil ünal yönetimine destek veren bir tane mesajımı bulsana benim. arkadaş aklım almıyor bir grubun nasıl hepsinde aynı özellik olabilir ya ? biriniz de bilmeden sallamayın ya bir konu hakkında biriniz. ilk önce türkçe bilmeden milletin türkçesine laf attın, o tutmayınca geldin halil ünal destekçesi olduğum yalanını uydurdun.

be adam hadi diyelim ki harbiden halil ünal'ı destekledim. konuyla ne alakası var bunun ? üstte yazdığım mesajla alakası nedir ? bir tartışmaya girersen birileriyle, karşındaki adamın fikrini çürütmeye çalışırsın, kişinin kendisine saldırmazsın.

sen ne yap biliyor musun ? ilk önce şunu oku ki, iftira atmadan tartışmaya girmesini öğren http://tr.wikipedia.org/wiki/Ad_hominem

sonra da benim halil ünal destekçisi bir mesajımı bul.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:32
furkan forum başlığına gir ve bu insanın yeni üyelik açma sebebini gör. Bu foruma önceki atılmasının intikamını almak için üye olmuş belkide bu sefere sağlam olsun diye birkaç üyelik açmıştır. Almış olduğu üye isimide tamamen provakasyon amacını belli etmiyormu?
Gezi olaylarının sembolü duranadama inat durmayan adam!!!!

Durma adamım koş koşabildiğince çatlarsan yetiştiren hara utansın.

Yalnız birazda özgün olun, kendiniz olun, kendiniz üretin ve kendiniz kullanın.
Yukarı
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:32
frkness adlı insan kişisinin ESKİŞEHİRSPOR forumunda bulunma nedeni. son 2 ayda kastığı post yazdığı yorumların başlıklarının dökümü.

Direngeziparki
Tarih: 01/Haz/2013 saat 21:04

Yanıtlar: 1032
Okunma: 128242

Konu: Eskişehir ile ilgili yorum, sohbet ve bilgiler...
Forum: Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
frkneses

Yanıtlar: 1032
Okunma: 128242

Konu: Direngeziparki
Forum: Genel
frkneses

Yanıtlar: 1578
Okunma: 92003

Mesajları gör      Direngeziparki
Tarih: 04/Haz/2013 saat 08:59

frkneses

Tarih: 03/Haz/2013 saat 02:05

frkneses

Tarih: 03/Haz/2013 saat 01:59

frkneses

Tarih: 03/Haz/2013 saat 01:44

frkneses

Tarih: 02/Haz/2013 saat 20:04

frkneses

Tarih: 02/Haz/2013 saat 15:34

frkneses

Tarih: 02/Haz/2013 saat 14:06

frkneses

Tarih: 02/Haz/2013 saat 01:02

frkneses

Tarih: 01/Haz/2013 saat 22:27
Direngeziparki
Tarih: 19/Haz/2013 saat 23:27
@tugra20

frkneses

Tarih: 19/Haz/2013 saat 22:19

frkneses

Tarih: 19/Haz/2013 saat 20:47

frkneses

Tarih: 19/Haz/2013 saat 18:34

frkneses

Tarih: 19/Haz/2013 saat 00:18

Konu: Kasımpaşa
Forum: Rakipler
frkneses

Yanıtlar: 3024
Okunma: 305631

Mesajları gör      Kasımpaşa
Tarih: 17/Haz/2013 saat 22:03

frkneses

Tarih: 17/Haz/2013 saat 21:16

frkneses

Tarih: 16/Haz/2013 saat 21:17

frkneses

Tarih: 16/Haz/2013 saat 19:42

tahsil seviyesi yüksek olanları da biraz izleyin;

http://www.youtube.com/watch?v=gUPFlk9-7zk
Bu sözler yaşam tarzına müdehale değil mi?

frkneses

Tarih: 14/Haz/2013 saat 14:20

Tarih: 20/Haz/2013 saat 16:35

frkneses

Tarih: 20/Haz/2013 saat 00:15

Direngeziparki
Tarih: 20/Haz/2013 saat 22:03
2013 GENEL KURULU
Tarih: 22/Haz/2013 saat 16:54
halil ünal farkla başladı ama şu an hoşcan önde gibi.

frkneses

Tarih: 21/Haz/2013 saat 02:06

nası bi provakatörsün anlamadım ki.. en anlamadığım olayda o konuda senin provokasyonlarına cevap verenlerin banlanması.
Forumda muhalif olmayanların neden banlandığınıda ayrıca bilmek isteriz.

Şimdi burası ESKİŞEHİRSPOR forumu.Bizim için Eses senin darbendende statükondanda totaliter rejimindende silivrideki sözde yurttaş özde teröristindende önemlidir.
Siyaset yapmak istiyosan gidersin başka siyasi forumlarda yada çok okuduğun ekşinde yaparsın nutellanı sürer entry girersin.
Veya twitterdan vatanını kurtarırsın. O konu kapatıldıktan sonra topu topu 3 mesaj atmışsın foruma ne iş ? nerde kaldı o hız ? hani o heyecan ?

Ha bu arada aralarda KASIMPAŞA başlığına yazmış merak ettim ne yazmış buraya bu provakatör kardeş takımımıza diye. ordada siyaset.. ordada paşamıza eli sopalı bilmemneler demiş hakaret etmiş.
Şunu aklına sok. Senin gibileri bizim kardeşliğimizi bozamayacak. Çatlayacaksın bozamadığın için.

Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:38
Durmayan adam sen silivride devletin yetiştirdiği generallere terörist hapisteki ve dağdaki pekaka lıya sayın de.
Bu kafa ile çok yol alırsın.
Bak furkan sana bir link vermiş bu linke tıklada oku belki kazanımların olur

Bu arada size müjde vereyim. Suriyede desteklediğiniz teröristler yüzünden oradaki kürtler tek bir mermi atmadan pekçok yerleşim yerlerini işgal etmişler ve yakında ÖZERKLİK ilan edeceklermiş.
Acaba sırada neresi var sence?
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:54
@durmayanadam yine aynı şeyi yapıyorsun, yine alakasız yerden saldırıyorsun. türkçe'den millete ders verdin, yazım yanlışlarını buldum, halil ünal destekçisi olduğum yönünde ''İFTİRA'' attın, iftira attığını, halil'i desteklemediğimi kanıtladım ve sana dedim ki halil'i desteklediğim bir mesaj bul. onu da gezi parkı ile ilgili yazdığım mesajları göstererek geçiştirmeye çalışıyorsun. iftirayı madem attın, ya kanıtla ya da özür dile. evet gezi parkı ile ilgili mesaj yazdım çünkü ülke gündeminde o vardı, çok önemli bir konuydu. istediğim konuya mesaj yazma konusunda özgürüm diye düşünüyorum. kasımpaşa konusuna gelince de yine iftira atıyorsun, ben ''eli sopalı bilmemneler'' falan demedim. ''eline satır alıp adam kovalamak nedir'' dedim ve dediklerimin arkasındayım. kasımpaşa ile kardeşlik bitsin de dememişim zira bu benim kontrolümde olan bir şey değil, bir takımla olan ilişkilerin boyutuna eskişehirspor taraftarı toplu olarak karar verir. ben şahsım adıma kasımpşayı sevmiyorum ve maalesef bu da seni ilgilendirmeyen bir şey aynı hangi konuya mesaj attığımın seni ilgilendirmediği gibi. kardeşlik bitsin gibisinden tek bir şey söylemedim.

o konuda banlanan adamlar da bana cevap verdikleri için banlanmadı, ya küfür ettiler, ya da nefret suçu sayılacak şeyler yazdılar. doğru düzgün yazan kimse banlanmadı o tartışmada tarafı ne olursa olsun. hee bana kalırsa yalancılık, iftira falan da banlanma sebebi olmalı. benim mesajlarıma bakmışsın bulabildin mi bu arada halil ünal'ı savunduğum bir mesaj ?
Yukarı
Durmayan Adam Liste gör
Yazar

Sertaç
  Alıntı Durmayan Adam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 02:57
Alıntı yapılan mecek_baba

Durmayan adam sen silivride devletin yetiştirdiği generallere terörist hapisteki ve dağdaki pekaka lıya sayın de.
Bu kafa ile çok yol alırsın.
Bak furkan sana bir link vermiş bu linke tıklada oku belki kazanımların olur

Bu arada size müjde vereyim. Suriyede desteklediğiniz teröristler yüzünden oradaki kürtler tek bir mermi atmadan pekçok yerleşim yerlerini işgal etmişler ve yakında ÖZERKLİK ilan edeceklermiş.
Acaba sırada neresi var sence?

Suriye'de terörist Taksim'de Mısır'da Mursi devrilmeden önce eylemci ve aktivist dimi.
Siz ne demokrat insanlarsınız öyle.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 24>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır