eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UEFA Avrupa Ligi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 210>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulkuy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Hoca
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ulkuy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:51
Eğer Avrupa Ligine katılmamız kesinleşirse UEFA bizim sahada top oynatmaz. Dolayısı ile bizim için en uygun saha Kasımpaşa stadı. Haydi İstanbul'a bekliyoruz tüm hemşehrilerimizi..
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:52
Hey yavrum be acayip sevindim.Formamı giydim Giresunda çarşıda 2 tur atayım.
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:53
Alıntı yapılan irfnzcn

UEFA tarafından 30 Haziran 2011 ve 30 Eylül 2011 dönemlerine ilişkin olarak gerçekleştirilen denetimde Beşiktaş, UEFA Kulüp Lisans ve Finansal Fair Play Kuralları'nın 65. maddesindeki, "Futbol kulüplerine vadesi geçmiş borçların olmaması" ve 66. maddesindeki "Çalışanlara ve/veya vergi dairelerine vadesi geçmiş borçlarının olmamasına" ilişkin hükümlerle ilgili olarak, mevzuat ihlali gerçekleştirmiş olma ihtimali nedeniyle disiplin kuruluna sevk edilmişti.

acaba bizim kulüp bu maddelerden temiz mi? başkan efendi'de bu maddeleri gözardı etmiş olabilir

Çalışanlara ve vergi dairelerine borcumuz olabilir ama futbol klüplerine asla..Big%20smile
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:53
Alıntı yapılan messi26

HAYIR, TRT'de altyazi geciyor, Istanbul BB UEFAya gidiyor

TRT'nin ki temennidir.
Yukarı
Herpikul Liste gör
Deneyimli Yazar

Aziz
Yer: Turkey
  Alıntı Herpikul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:53
Ne dersiniz sizce bi düşünürler akıllarından geçirirler mi bizim yönetimdekiler? Bu kadar engellememize rağmen gidiyoruz Avrupaya! O ki gidiyoruz biraz da biz çaba gösterelim falan diye ? Belki satılması planlanan bazı oyuncular kalabilir bu vesile ile.
Adam Sürüsü...
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:56
Valla yönetimin artık eli mecbur duruma geldi.Böyle bir süpriz çıkmalıydı ki Halil Ağa bir şeyler yapmak zorunda kalsın.Bu işin en çok bu yönüne sevindim artık mecbur stad konusunda adımlar atılacak
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:57
Bence hemen sevinmeyin daha Uefa'nın şike kararını bilmiyoruz... Oradan da bütün takımlar men cezası alabilir...

Bu arada Yıldırım Demirören'in attığı kazığı hepimiz gördük... Çarşı q7 gelince Yıldırım Demirören'i kral yapmıştı istifa diye "yeter" derken, transfer için "yeter" diyordu... İşte böyle günlük süsler bir takımın anasını ağlatır...

Her zaman söylerim bir takımın başına ne gelecekse taraftarı yüzünden gelsin yönetiminden gelirse böyle tepetaklak gidersin...

Allah bizi korusun başka hiç bir şey demiyorum...
Yukarı
redroseeses Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Turkey
  Alıntı redroseeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:58
YİNEDE YÖNETİM İSTİFA!! Yeni yönetim şart Avrupa'ya bu kirli yönetim ile gidilmez...
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 12:59
Oooley oley oley en büyük ESES
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2012 saat 13:04
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman CAS'a gitsek bile sonucun değişeceğini sanmıyorum dedi.
Hürriyet Gazetesi'de Eskişehirspor'u Avrupa'ya gidecek takım olarak yazmış.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20656508.asp
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 210>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır