eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:40
Ben kimseyi suçlamadım da , suçlamış olsam dahi zaten söylediklerim koskoca Eskişehirspor camiasına yönelik değil , Eskişehirspor Kulübü yönetimine yönelikti.

Mali Kongre'deki tablonun meşruiyetinin halen tartışıldığını , maliye konusunda ihtisas yapmış insanlar tarafından kabul görmediğini biliyor olman gerekir.

Ha sen bütün bunlara gözlerini yumar , sallabaş tavrından taviz vermezsen şayet - ki göründüğü kadarıyla vermiyorsun - , benim ve taraftarın büyük bir kısmının gördüğü bu gerçekleri görememeye devam edersin.

Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:40
Paulao için ümit karan yerine diego devreye girse belki daha çabuk ikna edilebilir
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:43
Kuşku duyduğun bir durum varsa yüce Türk adaleti herkese açık,kocaman adamsın git başvurunu yap didik didik yapsınlar tüm hesapları.Burada atıp tutma.Yönetime çamur atıp durma.

Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:47
eskisehirspor/forum/2011_2012 transfer sezonu>reset forum.exe
Arkadaşlar bırakın artık şu polemik olayları ya.Önceki konu polemikler yüzünden kilitlendi hala devam ediyoruz ya.Bende her defasında habermi var diye giriyorum.Yeter ama ya..
Yukarı
Optimus Prime Liste gör
Yeni Yazar

İbrahim
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:48
imscouting ile anlaşılmış sanırım kulüb olarak  güzel bir gelişme ...  

http://www.imscouting.com/clients-and-partnerships/

sağ taraftaki recently joined costumers'ın olduğu alandan bakabilirsiniz....  

Yukarı
26men Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: dünya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:48
Alıntı yapılan Nusrat

Ben kimseyi suçlamadım da , suçlamış olsam dahi zaten söylediklerim koskoca Eskişehirspor camiasına yönelik değil , Eskişehirspor Kulübü yönetimine yönelikti.

Mali Kongre'deki tablonun meşruiyetinin halen tartışıldığını , maliye konusunda ihtisas yapmış insanlar tarafından kabul görmediğini biliyor olman gerekir.

Ha sen bütün bunlara gözlerini yumar , sallabaş tavrından taviz vermezsen şayet - ki göründüğü kadarıyla vermiyorsun - , benim ve taraftarın büyük bir kısmının gördüğü bu gerçekleri görememeye devam edersin.

Tamam bak kendin demişsin ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNEYDİ DİYE...konuyu başka yere ckeme..var mı elinde ispatt,benim yok ..sen bu şekilde konuşarak eskişehirpsora faydalı oldugunu mu düşünüyorsun.bu mu fikir üretme?
hemen ''siz görmüyorsunuz,siz yalayın yönetimi'' ; bunlar kaçış noktalarınız.herkes herşeyi görüyor ,rahat ol...
ama elinde belge olmadan yazma..burayı sen,ben değil herkes okuyor,dostta ,düşmanda,
futbolcularda,,nedir buya ,sürekli kötüle,sonrada niye futbolcu gelmiyor,niye takıma yönetici bunlumuyor? diye konuşun.
sebebi belli...sarar ın sahibinin dedği gibi; Hem para vereyim,hem anama küfretsinler''adam haklı beyler..
Herşeyin söylenme zamanı var.gibi sürekli aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp koyuyorsanız bir amacınız var..zaten kırk kere bunları söyledin,niye ısıstıp ısıstp getiyon..nedir gayen ? yeni bir başlık acılmış, bide transferle alalakalı diyorsun,çok ilginç cookk....!!

BAĞIMSIZ ESKİŞEHİRSPORLU....
ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.....
84 den beri daima seninleyim ES ES İM..
İYİ GÜNDE,KÖTÜ GÜNDE
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:49
Boyd gelirse forvet sorununu halletmiş oluruz ama orta sahaya takviye şart abdülazizden çok şey beklesemde güzel bir oyun kurucu fena olmaz genede
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:49
Alıntı yapılan Mamuca

Kuşku duyduğun bir durum varsa yüce Türk adaleti herkese açık,kocaman adamsın git başvurunu yap didik didik yapsınlar tüm hesapları.Burada atıp tutma.Yönetime çamur atıp durma.

Hemen efelenme hele bakalım. Varsa doğru düzgün fikirlerin paylaş. Yoksa fikrin "git mahkemeye o zaman , kocaman adamsın" gibi içi boş laflar karalama. Dün de aynı şekilde sinirlerine hakim olamayıp adabını bozdun , bugün de aynı yolda ilerliyorsun.

Dediğim gibi , adamakıllı bir fikrin varsa paylaş , yoksa saldırmak yerine sessiz kal da kalabalık olmasın.
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:51
Alıntı yapılan Optimus Prime

imscouting ile anlaşılmış sanırım kulüb olarak  güzel bir gelişme ...   http://www.imscouting.com/clients-and-partnerships/sağ taraftaki recently joined costumers'ın olduğu alandan bakabilirsiniz....  
Bu sitenin olayı nedir tam olarak bilgin varsa açıklayabilirmisin? Transfer haberleri vs. gibi konularda birebir klüpten alınan resmi haberleri yayınlayan bir site mi?
Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:55
Alıntı yapılan Nusrat

Alıntı yapılan Mamuca

Hemen efelenme hele bakalım. Varsa doğru düzgün fikirlerin paylaş. Yoksa fikrin "git mahkemeye o zaman , kocaman adamsın" gibi içi boş laflar karalama. Dün de aynı şekilde sinirlerine hakim olamayıp adabını bozdun , bugün de aynı yolda ilerliyorsun.

Dediğim gibi , adamakıllı bir fikrin varsa paylaş , yoksa saldırmak yerine sessiz kal da kalabalık olmasın.

Ya sen ne terbiyesiz seviyesiz bir adamsın ya..

Koskoca Kulüp yönetimine çamur atıyor bir de tereyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır