eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:1- Fenerbahçe:3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 104>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:17
Alıntı yapılan canegemen

Alıntı yapılan özkan k.

Maçı kaybedersek Trabzon camiasının baya bir eleştirisine maruz kalacağız. Bizim için kimin şampiyon olduğu önemli değil. Fener'i mutlaka yenmeliyiz.
Kimden eleştri alacağımız önemli değil. Biz büyük bir camiayız. Bir başkasının şampiyonluk yarışı beni ilgilendirmez ama yenilirsek dünyanın sonu değil; yenersekte trabzonspor'a şampiyonluk yolunda yol açacağımız için sevinirim. Her koyun kendi bacağından asılır.

bizim için önemli olan her iki maçada aynı motivasyon ile çıkmamız,çok iyi top oynuyoruz rakiplerin ne söyleyeceği  önemli değil, yeter ki biz oyunumuzu oynayalım...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:19
Alıntı yapılan canegemen

Alıntı yapılan özkan k.

Maçı kaybedersek Trabzon camiasının baya bir eleştirisine maruz kalacağız. Bizim için kimin şampiyon olduğu önemli değil. Fener'i mutlaka yenmeliyiz.
Kimden eleştri alacağımız önemli değil. Biz büyük bir camiayız. Bir başkasının şampiyonluk yarışı beni ilgilendirmez ama yenilirsek dünyanın sonu değil; yenersekte trabzonspor'a şampiyonluk yolunda yol açacağımız için sevinirim. Her koyun kendi bacağından asılır.

Hem büyük camiayız diyorsun, hemde Trabzon'a yol açacağız diyorsun. 3 hafta sonra da Fener'e mi yol açacağız o zaman?
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:29

Kardeş sen de haklısın ben de haklıyım. Biz kendi işimize bakalım. 2'si ni de yenip eli boş gönderelim.

Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:33
Bende öyle yazdım zaten. Kimin şampiyon olacağı önemli değil bizim için. Ama, teknik direktörümüz Bülent Uygun'un eski FB'li olması zaten ortalığı bulandırmaya yetecek. İnşallah eze eze yeneriz Fener'i.
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
canegemen Liste gör
Yazar

Egemen
Yer: ADANA
  Alıntı canegemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:36
Alıntı yapılan özkan k.

Bende öyle yazdım zaten. Kimin şampiyon olacağı önemli değil bizim için. Ama, teknik direktörümüz Bülent Uygun'un eski FB'li olması zaten ortalığı bulandırmaya yetecek. İnşallah eze eze yeneriz Fener'i.
Rıdvana ve bizans basınını da kapak olsun :)
Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:43
her iki takımıda yenelim ama ts şampiyon olsun o bizans takımı şampiyon olmasın
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 11:58
Arkadaşlar boş yere sıkmayın canınızı kim şampıyonluğu hakediyorsa o olsun,biz sahaya kim olursa onu yenmek için çıkacağız,gerisi bizi ilgilendirmez.
Feneri yendiğimiz takdirde önümüzde kimse duramaz yeterki sakatlıklar olmasın,her zamanki gibi dikkat edilmesi gereken tek isim alex,ona profosyonel anlamda birazcık sistematik sertlik uygulanmalı diye düşünüyorum 
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 12:01

Geçen sene dağıtılan dev bayraklar gelse güzel olur

Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 12:07
fener maçında karaborsacılara dikkat etmek lazım.  bursa ve bjk maçında cebi baya doldurdular. öğrenci biletleri 1 den fazla verilmesin.  !!!
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2011 saat 12:29

Fenerbahçe Maçını Kazanırsak Geçen sene Bursaspor'un şampiyonluğuna sevinen herkes sevinecek.

Ama Allah Korusun olurda Bu maçı Kaybedersek birsürü dedikodu alıcak başını gidecek.(Yok Bülent Hoca Eski Fenerli, Yok Azizle Halil Ünal'ın arası çok iyi falan filan)

biz hiç bir şeyi düşünmeyip bu maçı kazanmaya bakalım.Mağlup olursakda eses'imin canı sağolsun

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 104>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır