eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bu Sezon Şampiyon ve Düşme Adaylarınız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:33
Rızalı ve rızasız iki tahminim var. İyi bir hoca bulursak şampiyon adayı oluruz. Rıza kalırsa düşmeye aday oluruz. Gerisi beni alakadar etmez.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
askavesevgiyedair Liste gör
Yazar

recep
Yer: Turkey
  Alıntı askavesevgiyedair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:35
Şampiyonluk:  Bjk   GS
Küme düşme  :  Manisa  Kasımpaşa  Konya
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:42
şampiyonluk yarışında bu sene 5 takım olur. fb, gs, bjk üçlüsüne bursa ve trabzon da katılacaktır. ibb, kayseri, es-es'im, gençlerbirliği ve gaziantep ilk onu oluşturacaktır. şampiyonluk konusunda şu günkü durum trabzon beşiktaş ve bursayı öne çıkartsa da bu üç takımın da düşüşe geçeceğini ve galatasaray ile fernerbahçenin 3-4 hafta sonra çıkışa geçeceklerini düşünüyorum. Şampiyonluk favorim ise fenerbahçe, trabzonun da ikinci olacağını düşünüyorum. 

şu ana kadar izlediğim kadarıyla manisa ve konya düşmeye en aday takımlar. buca, karabük ve kasımpaşa düşme korkusunu şiddetli yaşayacak ekiplerden. antalyanın sivasın ve ankaragücünün nispeten rahat bir sezon geçireceğini düşünüyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:49
valla ne yalam söyliyim ben her sene es esten küme düşmeme bekliyorum düşmesin yeter diyorum  eğerki ilk 5 uefa falan olursa bal kaymak olur...çünkü küme düşmesini hiç düşünemiyorum içimiz burkulur bir süre hayattan zevk bile alamayız...bu takımı düşüren başkanı bu taraftar artık hayatı boyunca unutamaz inşaallah öyle bi şeyler olmaz...neyse bursa maçından sonra bu takım puanları toplayacaktır toplayamazsa işte ozaman kötüdür...toz kondurmuyoruz ama böyle eleştiriler yaparak bi yerlere mesaj vermek iyidir.çünkü burada her yazılanlar ihtimal dahilindedir...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 17:57
1-trabzonspor
2-bursaspor
3-bjk
4-fb
5-kayseri

16-kasımpasa
17-manısaspor
18-bucaspor
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:23
ben hala Eskisehirsporun ilk 5 e girebilecegine inaniyorum.

1 BJK
2 FB
3 TS
4 KaYserispor
5 GS
6 ESES

16 Bucaspor
17 MP Antalyaspor
18 Manisaspor

Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:26
şampiyon: bjk-fb

düşecekler : manisa, konya, kasımpaşa
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:27
Alıntı yapılan eses260

Rızalı ve rızasız iki tahminim var. İyi bir hoca bulursak şampiyon adayı oluruz. Rıza kalırsa düşmeye aday oluruz. Gerisi beni alakadar etmez.

yeni bir hoca gelirse, küme düşme hattının 2-3 bsamak üstünde bitiririz. rıza kalırsa 8.lik ile 5.lik arsında bir yerde bitiririz
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:37
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan eses260

yeni bir hoca gelirse, küme düşme hattının 2-3 bsamak üstünde bitiririz. rıza kalırsa 8.lik ile 5.lik arsında bir yerde bitiririz

Yapma abi allah aşkına ya. Futboldan anlamayan adamla 5.lik ile 8.lik arasında nasıl bitirmeyi düşünüyosun. Bize yeni hoca ŞART.
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
beer_n_coffee Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre Göçer
Yer: Tekirdağ
  Alıntı beer_n_coffee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2010 saat 18:45
efsanee26 sen futboldan çok anlıyorsun sanırım. haklısın rıza hoca çok iyi hoca olmayabilir belki ama şu an onu gönderip yerine başka birini getirmek intihar olur. Gönderilmesi gerekiyorsa sezon sonu beklenmeli...
Seni bizim kadar seven oldu mu?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır