eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:34
Alıntı yapılan ascolak

Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan EsSerdar26

Alıntı yapılan erman123

Daha önce de yazmıştım, 3 kombineyi bu yıl almıyorum.Sonuna kadar da yakınlarımın almamasını sağlayacağım.ESES im kaybetsin diye değil, KAZANSIN diye bu eylemi yapıyorum.Prestijli bir stata sahip olsun, küçük çocuklar, yaşlı amcalar huzurlu ve güvenle maçları seyretsin diye..

Canım kardeşim düştüğümüz sene (Olaylı Beşiktaş maçının olduğu yıl)bu stad Türkiye'nin en o zamanki şartlarına göre en iyi 2-3 stad'ından birisi idi,keza bir ara aynı durum DENİZLİ içinde geçerli idide ne oldu,nerde prestij denen olgu yani bizim stadımız ozaman iyidide ne oldu.

Şimdi taraftar olarak iyi bir stad istemek ve yönetimde daha önceden bu sayılan maddeleri yerine getireceği sözünü verdiği için bunları dile getirmek hatta eylem yapmak tabii ki en doğal hakkımız.Fakat her şeyi olduğu gibi eylem konusunuda abartıyoruz gibime geliyor,almak istemeyen almasın ama aldırmıyoruz demek bize yakışmaz bu takımımıza destekden çok köstek olmak demektir,öncelikle biz görevlerimizi yerine getirelim sadece kombine alarak maçlara gitmekle taraftarlık olmuyor,öncelikle KÜFÜR,ADAM BIÇAKLAMA,MİSAFİR TAKIMLARI MİSAFİR GİBİ AĞIRLAMA,STAD İÇERİSİNDE VE DIŞINDA OLAY ÇIKARTMA,SUDAN SEBPLERLE KAVGA ÇIKARTMA vb....daha sayılabilecek birçok konu var öncelikle bunları düzelterek kendi kendimize çeki düzen vereceğiz ondan sonra merak etmeyin herkez her türlü eylemin arkasında hiç merak etmeyin bu taraftar her türlü isteğini yaptırabilecek kudrete sahip ama öncelikle kendimizi düzeltelim daha sonra stad,alt yapı,tesisleşme kendiliğinden gelir.
Birincisi gerçek Eskişehirspor taraftarının çeki düzen verilecek bir tarafı yok, o dediğiniz rezillikleri yapan çapulcular bi tarafa, gerçek Eskişehir taraftarı dünyanın öbür tarafına. Onları orada besleyenlere zaten bu eylem.İkincisi biz zorba değiliz, kombine satılan yerlerin önünde 10-15 kişi bekleyerek, kombine alanları dövmeyeceğiz merak etmesin kimse. Burada "aldırma" dan kasıt, teyzemizin oğlunu,amcamızın kızını, dayımızı, yeğenimizi hedef alır. Anlatıp,uyandırması bizden gerisi herkesin kendi bileceği iş.Son olarak ben size tersten sorayım; Siz şuna razımısınız?Bu takım 30 sene süper lig de kalsın, 30 sene stata çivi çakılmasın,30 sene içerisinde her yıl Batuhan ayarında bir transfer yapsın; siz 30 sene kombine alacakmısınız? Buna razımısınız?Sizin tahammülünüz ne kadar? 5 yıl? 10yıl? 15yıl?

sevgi karşılık beklememektir sevgi acı çekeceğini bile bile sevdiğinin peşinden gitmektir biz ESKİŞEHİRSPORUMUZU karşılıksız sevdik sırf stad yapılmıyor diye maçlara gitmeyecek değilim o stad viranelikten başıma yıkılsa ben gene orada olurum
25 yaşında adamsın,çivili koltuklar olsa gene oturabiliyor olman lazım. Bu normal.
4,5 yaşındaki çocuğun zaturre olsun da , hastane köşelerinde, geceleri köh köh öksürük sesini duyduktan sonra sen yine orda ol bakalım,çocuğunu getir bakalım,ESES li yap bakalım.  Önce İnsanız beyler, sonra taraftarız, sonra da ESESliyiz.  Bu eyleme karşı olmak bu sıralamayı yapamamaktır.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:35
Sonuna kadar destekliyorum.Bu eylemi bir organizasyonla,binlerce kişinin katılımıyla yönetime duyurmalıyız.
Süper ligteki 2 senemizde üst üste kombine almış biri olarak bu sene kesinlikle almayacağımı bildiririm...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:35
yönetimin bilet +kombine gelirleri tamamen çerez.
diğer gelirler karun hazinesi gibi,ama halilin aç gözlülüğü yokmu !!
birgün başını yiyecek,örümcek maymunları gibi kendi kendinin ipini çekecek !!!

KIRMIZI PORSUK
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:37
Destekliyorum
Yukarı
26-es-26 Liste gör
Yeni Yazar

ergün
Yer: akarbaşı
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:42

"Prestijli bir stata sahip olsun, küçük çocuklar, yaşlı amcalar huzurlu ve güvenle maçları seyretsin diye." kombine almıyorum.
şu anda verebileceğimiz en anlamlı tepkinin bu olduğunu düşünüyorum.
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:43
sonuna kadar destekliyorum hersene 2 kombine en azda 50 ye yakın sattırıyorum ve sesimize cvp gelene kadar kombine almıyor aldırmıyorum
sevinmek için sevmedik
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:52

esesli taraftar böyle olmamalı lig tv maç seyretmek atatürk cd sinden geçmemek degil ben size diyorum ki protesto edelim toplanalım isteklerimiz iletim yok sa küstünmü bu iş olmaz eskişehirrli olan hiç kimsesenin eskişehirsporlulugunu tartışmam zaten yürüyüşmü bagırmak mı ne gerekiyorsa hazırım

eses1965
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:56
Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan ascolak

Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan EsSerdar26

Alıntı yapılan erman123

Daha önce de yazmıştım, 3 kombineyi bu yıl almıyorum.Sonuna kadar da yakınlarımın almamasını sağlayacağım.ESES im kaybetsin diye değil, KAZANSIN diye bu eylemi yapıyorum.Prestijli bir stata sahip olsun, küçük çocuklar, yaşlı amcalar huzurlu ve güvenle maçları seyretsin diye..

Canım kardeşim düştüğümüz sene (Olaylı Beşiktaş maçının olduğu yıl)bu stad Türkiye'nin en o zamanki şartlarına göre en iyi 2-3 stad'ından birisi idi,keza bir ara aynı durum DENİZLİ içinde geçerli idide ne oldu,nerde prestij denen olgu yani bizim stadımız ozaman iyidide ne oldu.

Şimdi taraftar olarak iyi bir stad istemek ve yönetimde daha önceden bu sayılan maddeleri yerine getireceği sözünü verdiği için bunları dile getirmek hatta eylem yapmak tabii ki en doğal hakkımız.Fakat her şeyi olduğu gibi eylem konusunuda abartıyoruz gibime geliyor,almak istemeyen almasın ama aldırmıyoruz demek bize yakışmaz bu takımımıza destekden çok köstek olmak demektir,öncelikle biz görevlerimizi yerine getirelim sadece kombine alarak maçlara gitmekle taraftarlık olmuyor,öncelikle KÜFÜR,ADAM BIÇAKLAMA,MİSAFİR TAKIMLARI MİSAFİR GİBİ AĞIRLAMA,STAD İÇERİSİNDE VE DIŞINDA OLAY ÇIKARTMA,SUDAN SEBPLERLE KAVGA ÇIKARTMA vb....daha sayılabilecek birçok konu var öncelikle bunları düzelterek kendi kendimize çeki düzen vereceğiz ondan sonra merak etmeyin herkez her türlü eylemin arkasında hiç merak etmeyin bu taraftar her türlü isteğini yaptırabilecek kudrete sahip ama öncelikle kendimizi düzeltelim daha sonra stad,alt yapı,tesisleşme kendiliğinden gelir.
Birincisi gerçek Eskişehirspor taraftarının çeki düzen verilecek bir tarafı yok, o dediğiniz rezillikleri yapan çapulcular bi tarafa, gerçek Eskişehir taraftarı dünyanın öbür tarafına. Onları orada besleyenlere zaten bu eylem.İkincisi biz zorba değiliz, kombine satılan yerlerin önünde 10-15 kişi bekleyerek, kombine alanları dövmeyeceğiz merak etmesin kimse. Burada "aldırma" dan kasıt, teyzemizin oğlunu,amcamızın kızını, dayımızı, yeğenimizi hedef alır. Anlatıp,uyandırması bizden gerisi herkesin kendi bileceği iş.Son olarak ben size tersten sorayım; Siz şuna razımısınız?Bu takım 30 sene süper lig de kalsın, 30 sene stata çivi çakılmasın,30 sene içerisinde her yıl Batuhan ayarında bir transfer yapsın; siz 30 sene kombine alacakmısınız? Buna razımısınız?Sizin tahammülünüz ne kadar? 5 yıl? 10yıl? 15yıl?

sevgi karşılık beklememektir sevgi acı çekeceğini bile bile sevdiğinin peşinden gitmektir biz ESKİŞEHİRSPORUMUZU karşılıksız sevdik sırf stad yapılmıyor diye maçlara gitmeyecek değilim o stad viranelikten başıma yıkılsa ben gene orada olurum
25 yaşında adamsın,çivili koltuklar olsa gene oturabiliyor olman lazım. Bu normal.4,5 yaşındaki çocuğun zaturre olsun da , hastane köşelerinde, geceleri köh köh öksürük sesini duyduktan sonra sen yine orda ol bakalım,çocuğunu getir bakalım,ESES li yap bakalım.  Önce İnsanız beyler, sonra taraftarız, sonra da ESESliyiz.  Bu eyleme karşı olmak bu sıralamayı yapamamaktır.

orada koltuk yokkende oturuyordum o şekilde de otururum ben kendi adıma konuşuyorum çok güzel bir konuya değinmişsin gelecek nesili ESKİŞEHİRSPOR sevgisini aşılamak en büyük görevimiz bunu yaparken uygun maçları seçer(sezon başında ki gece maçları gibi)ne çocuğun hasta olur neden sen vicdan azabı çekersin
ben eylem yapmayalım demiyorum kombine almamak bir çıkar yol değil kombine alan olacak yönetim bir şekilde kombineleri satacak yada açığı bilet satışları ile kapatacak sen kombine almayınca ESKİŞEHİRSPORDAN ayrı kalabileceğini düşünebiliyor musun kaç maç dayacaksın 2-3 sonra bilet alıp gireceksin herkes o şekilde yapacak yapacağımız eylem basın açıklaması yada geçen sene hakem hataları için yapılan yürüyüş gibi bir şey olmalı yoksa hiç birşey elde edemeyiz
Yukarı
ggenc_86 Liste gör
Yazar

Gençay Genç
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 11:56
bencede çok doğru bir karar . 1 2 hafta içierisinde de hiç bir hareketlilik olmazsa artık sesimizi sokaklarda da duyuyrmamız lazım .
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 12:00
kombine almamak, maça gitmemek faydalı bir tepki olmaz bence. takımın bize ihtiyacı var. farklı şekilde sesimizi duyurmalıyız. gerekiyorsa toplanalım, yardım kampanyası başlatalım, gazetelere gidelim, tesislere gidelim... 
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır