eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bucaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Online Durum: Offline
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:06
Dengeleri bozacak bir takım taraftarıda iyi sayılır
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 10:20
2 bin taraftarı olan bir takımın bence hiçbirşeyi iyi sayılmaz ayrıca düşecek takımlara aday gözümde buca...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 13:10
5 senedir bucada oturan biri olarak şunu söyleyebilirim, bucanın taraftar kültürü yeni gelişiyor fakat bana göre çoğu anadolu klübüne göre gayet iyiler. İlçede esnaf fena halde sahiplenmiş durumda takımı. İlk izmire geldiğim yıl bir tane bile atkı formalı insan göremezken şimdi her dışarıya çıktığımda görebiliyorum neredeyse.
Daha yolun çok başındalar. Başarının getirmiş olduğu gazla insanlar bilinçlenmeye ve semtlerinin takımını tutmaya başladı görünüşe göre. Süper ligde 4-5 sene tutunabilirlerse iyi bir kemik tayfaları olur.
Alt yapı konusunda Gençlerbirliğinden sonra en sistemli çalışma bucadadır tahminimce. Adamlar altyapı oyuncularına şehiriçi servis imkanı bile sağlıyorlar. Türkiye ve uluslararası turnuvalarda alt yapılarının bir çok başarısı var. Süper lige sıfır borçla çıktılar ve bu sayede iyi transfer yapıyorlar bu sene. Bilinçli bir yönetimleri var, hata yapmazlarsa bu ligde kalıcı olacaklarına eminim. Doğrusunu söylemek gerekirse yönetimlerini kıskanıyorum.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Faruk Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Faruk
  Alıntı Faruk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 14:12
bu sene bucaspor ligde ilk 10-12 arasına girecektir...
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 14:14

Bakın görün Buca 2 seneye Şampiyonluğa oynar.Adamlar tesisleşmesi süper.

"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2010 saat 16:13
Buca iki sene ligde tutunsun, yönetime rantçılar sızmasın, aynı mantelite ile devam etsinler 4-5 sene içinde şampiyonluğa oynayacak takım haline gelir. Yeni Gençlerbirliği olmaya aday bir kulüp.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 15:27
Alıntı yapılan forum26

Alıntı yapılan besyo26

1 numaralı Bank Asya yolcusu belli oldu...
    Buca'nın yönetim tarzı ve altyapısı iyidir.Kesinlikle düşmeyeceklerdir.Hatta İzmir halkının desteğini alıp İzmir'de bütünlüğü sağlarsa Bursa'dan sonra İzmir'den bir şampiyon bekliyorum.Eskişehirspor da iyi yönetilip kurumsallaşır ise şampiyon olur.çünkü başarı için artık tek şart iyi yönetim.
Görüşlerinize saygı duyuyorum fakat benim bir numaralı adayım bucadır.Süper lige çıkan takımlar için ilk sene zaten zor geçiyor.Teknik direktör seçimleride pek sağlıklı sayılmaz.Ayrıca altyapı sağlam denilmiş fakat bu takımı sürükleyen adamlar mehmet polat,yılmaz özlem ve erman güraçar gibi isimlerdi geçen sene. Mehmet battaldan başka isim hatırlamıyorum ben bucadan yetişen.Tutarsa en fazla gençlerbirliği kadar olurlar bence.Ne uzar ne kısalırlar...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 16:06
Bucaspor için ilk 2 yıl çok önemli. Özellikle ilk yıl tutunmaları zor olabilir. Süper lig farklı birşey. Çok iyi kadrosu olan ASAŞ bile tutunamadı. Dengeler değişik. 2 yıl tutunurlarsa da bu şekilde devam ederlerse süper ligin gediklisi olurlar. Lakin rant girer işin içine, popülist biri başkan olur, sistemi darmadağın eder gibime geliyor.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 16:25
Tamam Buca'nın altyapısı iyi de, düşmemeleriyle altyapılarının sağlam olmasının ne alakası var? Altyapı uzun vadede önemlidir, ve Buca'nın sağlam olan altyapısı bildiğim kadarıyla 10-15 yaş grupları. Birkaç sene bu lig de kalırlarsa büyük iş yaparlar gibime geliyor. Gerçi Bülent Uygun'u getirmişler takımın başına. İnşallah düşerler.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 18:35
Ona bakılırsa Ç.Dardanelinde sağlam alt yapısı var ve geçen sezon bankasyadan düştüler???
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır