eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmir Göztepe Satıldı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESli_295 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 17:26
Küfür ve hakaret içerikli mesajlar yazmak üyelikten uzaklaştırılma sebebidir...Mesaj Silinmiştir

Mod.

HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Yer: Turkey
  Alıntı 26eses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 20:20
Üzüntüm şu ki Türk furbolu artık dibine kadar siyasete batmıştır. eskidende siyasetle iç içeyddi ama bu kadar belirgin değildi. Malesef artık belediyeler başbakan talimatıyla takım alıp satmaya da başladı. Bunun sonu nereye varacak çok merak ediyorum. Birde şu var ki bizim bunun yanında bizim aldığımız yardım devede kulak kalır evet keşke olmasaydı ama şunu merak ediyorum bize yapılanları engellemk için basın elinden geleni yaptı ne kadar abarttılar acaba göztepeye yapılanlara ne tepki gösterecekler
Yukarı
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 20:47
bize bi sergen geldi cümle alem kinini kustu...keşke gelmeseydi dahada zarar verdi bize...ama bakıyorumda bazıları direk süper lige bile çıkabiliyormuş siyasi destekle...hadi efsane göztepe biraz daha yalvarın sizi şampiyonlar liginde görmek isteriz...
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2008 saat 20:54

Endüstriyel futbola direnemedi Göztepe.

Yukarı
burak26eses Liste gör
Yazar

burak
Yer: eskişehir
  Alıntı burak26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 21:14

Ve Göztepe 3.Lig'de!

Göztepe'nin profesyonel liglerden bir takım ile birleşme projesi somut bir hal aldı! Futbol Federasyonu TFF 3. Lig'de mücadele eden Aliağa Belediyespor'un isminin Göztepe olarak değiştirilmesine onay verdi! Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş konu hakkında açıklamalar yaptı..

Ve%20Göztepe%203.Ligde!

1925 senesinde kurulan 83 yıllık futbol çınarı Göztepe, Türk futbolundaki efsanevi yerini yeniden alıyor. Milyonlarca taraftarıyla topluma mal olan, Avrupa kupalarında yarı final oynayarak Türkiye'yi en üst seviyede temsil eden ve Türkiye'nin ilk küresel futbol markaları arasında yer alan Göztepe, yeni bir atılım dönemine girdi.

Federasyondan yapılan açıklamada, Aliağa Belediyespor'un isim, renk ve logo değiştirme talebine onay verildiği belirtilerek, ''Yapılan başvuruyu inceleyen hukuk kurulu, profesyonel liglerdeki geçmiş örnekleri de inceleyerek değişiklik talebini
uygun buldu'' denildi.

-KARAR GÖZTEPE'DE SEVİNÇLE KARŞILANDI-
Yakın geçmişte sıkıntılı bir dönem yaşayan Göztepe, yeni futbol sezonunda tekrar profesyonel lige dönmenin sevincini yaşıyor.

Türkiye'de spora yaptığı yatırımlar ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışıyla dikkat çeken Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'a, Başkan Vekilleri Mahmut Özgener ve Lutfi Arıboğan ile yönetim kurulu üyeleri, hukuk kurulu ve genel sekreterliğine olumlu yaklaşımlarından ve Türk futboluna katkıda bulunmak amacıyla verdikleri tüm çabalardan dolayı teşekkürü borç bildiğini" dile getirirken; "Federasyon, bu son çalışmasıyla marka yaratmakta zorluk çeken ülkemize çok değerli ve sahip çıkılan bir Göztepe'yi geri kazandırmış ve Türk futboluna bir değer daha katmıştır" dedi.

İmam Altınbaş, Türkiye'nin futbol efsanesinin yeniden profesyonel ligde yarışacak olmasının, sadece Göztepeliler ve İzmirliler'e değil tüm Türkiye'ye hayırlı olmasını dilediğini ifade edereken; "bugüne kadar Göztepe'ye Türkiye Futbol Federasyonu ve biz sahip çıktık. Bundan sonra da İzmir'in de bize destek vereceğine ve bu sorumluluğu İzmirliler'in ve tüm Türkiye'nin paylaşacağına inancımız tamdır" dedi.

Altınbaş ayrıca Ege Bölgesi ve özellikle İzmir'de kendi ayakları üzerinde durabilen, çağdaş biçimde yönetilen ve dünya kulübü kimliği kazanan, ulusal kimliği pekiştiren bir
spor müessesi ihtiyacının böylece karşılanacağını da sözlerine ekledi.

-ALİAĞA'DA TEPKİ-
Türkiye Futbol Federasyonu'nun, TFF 3.
Lig'de mücadele eden Aliağa Belediyespor'un isim, renk ve logo değiştirme talebine onay vermesine Aliağa'daki siyasi partilerin ilçe başkanlarından tepki geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Turgut Oğuz, Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı Varol Gürbüz, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nail Kaymak, Eski Futbolcu ve Antrenör Uğur Eren ve Aliağaspor amigosu Muharrem Şen'in katıldığı basın toplantısında, Aliağaspor'un Göztepe Spor Kulübü'ne peşkeş çekildiği vurgulandı.

Aliağaspor'un eski başkanlarından ve CHP İlçe Başkanı Turgut Oğuz, kulüpte emeği bulunmayanların işi oldu bittiye getirmelerine anlam veremediğini belirterek; "Aliağa da bin bir emekle kurulan bir kulübü satmaya kimsenin hakkı yok. Biz bu kulübü başkasının parasıyla kurmadık, kimseye sormadan, danışmadan, hiçbir açıklama yapmadan böyle bir şey yapılmasına karşıyız. Aliağaspor babalarının malı değil sattırmayız" şeklinde konuşurken, MHP İlçe Başkanı Nail Kaymak, Aliağalılara ait bir kulübün satılmasına karşı olduklarını belirtti. Nail Kaymak; "Gerekirse insan hakları mahkemesine gideriz ama bu satışı durdururuz. Göztepeliler maç izleyecek, spor yapacak Aliağalılar bundan mahrum kalacak böyle bir şey olamaz" dedi.

DSP İlçe Başkanı Varol Gürbüz, Eski Futbolcu ve Antrenör Uğur Eren ve Aliağaspor amigosu Muharrem Şen de satışa karşı oldukları, Göztepe'nin kötü yönetildiği için küme düştüğünü ve kurtuluşu bu şekilde bulduğunu söylediler. Basın açıklaması yapan siyasi parti temsilcileri yarın 18:00'de Aliağa Demokrasi Meydanı'nda geniş katılımlı bir basın açıklaması yapacaklarını bildirdiler. Konuyla ilgili olarak yarın 10.00'da Aliağa Belediye Başkanı Tansu Kaya da makamında bir basın açıklaması yapacağını duyurdu.

BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 21:26
Şimdi arkadaşlar göztepe kimin İmam Altınbaş.Kaça aldı 1 milyon dolara .Şimdi kaçıncı ligde 3. ligde şimdi ne kadar yapar en az 5 katı.Bu olay en çok yaradı göztepelileremi evet ama bence en çok kar ı imam altınbaş yaptı.
S.nalbant
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
  Alıntı lucky strike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2008 saat 23:36
Sağlam el attılar bu futbol işine.
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 01:05
Alıntı yapılan esesli_-sarı-_1965

GÖZ GÖZ GÖZTEPE-ES ES ESESİM
arkadaşlar konuyla alakası yok ama bişey belirtmek istedim. bu mesajı ben yazmadım. birisi benim üzerimden bişeyler yapmaya çalışıyor. şifre falan nasıl değiştirebilirim...
güvensoy istifa
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 01:15
şimdi bu Göztepe 3.ligte öyle mi?
yazık !!! Unhappy
böyle futbol manteliTesi olamaz ya sen git bas parayı sonra bir üst lige çıktım de  böyle bir düzen olamaz yaa OLMAMALI Angry
bundan 3-4 yıl önce aynı senaryoyu Kayserisporla - Erciyes yapmıştı şimdi de Göztepe-Aliağa...
O zamanlar benim gözümde Kayserispor un TFF liglerindeki tarihi geçmişi  bitmişti eğer olursa şimdide Göztepe için aynı şeyleri söylüyorum !!!
Hani bu Göztepe şanlıydı basın öyle diyordu ya Confused böyle şanlılık böyle haksızlık olmaz kardeşim,şimdi bide basın çıkar Göztepe gümbür gümbür geliyor  şanlı tarihli Göztepe dönüyor der yazıklar olsunnnn böyle işe böyle federasyonaAngry ...
ExclamationÇıkarsın adam gibi çatır çatır futbolunu oynarsın ve sonra bir üst lige gelirsin Exclamation
Ne bu yaa iyice futboldan soğutuyorlar adamıAngry

İYİ Kİ SENİ SEVMİŞİM BE ESESİM NE MUTLU BANA Kİ ÜZERİNDE KİRLİ OYUNLARIN DÖNMEDİĞİ BİR CAMİANIN TARAFTARIYIM !!!
NE MUTLU Kİ ESESLİYİM !!!
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır