eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 YK 222 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Karaburun
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 YK 222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:12
bizim için sıradan türkiye için sıradaşı birgün olurdu.
öyle ki anadoludan bir şampiyon çıkmış adıda eskişehirspor.
RÜZGAR OL FIRTINA OL KALEDEN KALEYE ES.
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:25
Maçın deplasman da oynanacağını düşünerek yazıyorum.
KoreoEsEs'in araştırma ekibi günler öncesinde stada gidip koltuk sayılarını not edip. Eni, boyu yüksekliği hesaplandıktan sonra çalışmalara başlardıCool(ASY hariç)
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:31
kesin  yine bi rekor kırardık allah o günleri bize nasip edecek
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:33
Ben bir hastanenin kardiyoloji servisine 2-3 gün önceden yatar yattığım odaya Lig Tv çektirir nöbeti nedeniyle maça gidemeyen doktorlarla birlikte paşa paşa maçı izlerdik. Bu kalp o maça ancak kardiyoloji servisinde dayanır.
Karadeniz ESES
Yukarı
OIdCiTy Liste gör
Deneyimli Yazar

EN BUYUK ES-ES
Yer: Türkiye
  Alıntı OIdCiTy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:33
Dünya bizim showlarımızı bando ESES i ve tezahüratlarımızı konusurdu diye tahmin ediorm gerçekleşmesi dilegiyle Clap
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:45
ben başka bir şey diyeceğim. şimdiye kadar konya, ankara ve istanbulda play of larda oynadık ve stadı doldurduk. kimileri 30 bin kimileri 20 bin kişinin maça geldiğini söylüyor .

bu yıl kupada final oynadığımızı düşünün ve finalde g.s, fb ya da bjk ile karşılaştığımızı . ve maç da bize uzak sayılabilecek olan kayseri de oynansa ( bu da olabilecek bir şey, stadları yeni olduğu için ) ve kupa finali olduğu için hafta içine denk gelecektir.

bu şartlarda kupa finalini izlemek için , play oflarda olduğu gibi stadı dolduracak kadar gider miydik?   örneğin ben ist. da çalışıyorum. o gün mutlaka izin almam gerekir.

kupa finalinde g.s, fb, ve bjk ile oynadığımızı ve onlardan daha fazla sayıda stadda olduğumuzu görmek . bu yıl gerçekleşebilme olasılığı yüksek bir hayal
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:53
    Bence aç gözlü yönetim bunu da fırsat  sayardı ve fahiş fiyat uygulardı. Hem stadı istediğimiz gibi dolduramazdık  , hemde burnumuzdan ağzımızdan gelirdi böyle bi maç da.
Bu başlığı gördülerse eğer onlarda ilk oluşan etki, kafalarının üzerinde oluşan $ şekilleri olmuştur muhtemelen.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 21:59

Eğer tarih; tekerrürden ibaret dendiği gibiyse,
orta hakem kesinlikle KUDDUSİ veya DERELİ olurdu...

Angry

# Direnmüdavim....

Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:15
Spor programlarında rakibimizin neden kaybettiği tartışılırdı.
Rakip kulüp başkanı gündemi değiştirmek için üye ve başkanı olduğu tüm birliklerden istifa ederdi.LOL
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 22:27
Şampiyonluğumuzu yayınlarken yanlış amblem kullanan bütün dünya kanallarına mail atardık.Embarrassed

to use our logoLOL
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır