eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir Ticaret Odası Başkanını kınıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:09
Dükkanlarının, şirketlerinin önüne: "Es-Es'e süper Ligde başarılar." (Zartzurt Ticaret) yazmayı biliyorlar...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:09
Alıntı yapılan uselen26

Şimdi kullanılan kulüp otobüsünün nesi var bence gayet güzel görünüyor?

otobus evet güzel görunuyor da uzun yolda futbolcuları yormayacak otobus gereklı
deplasmana giderken otobus konforlu olmalı buda futbolcuların performansı ufakta olsa etkıleyecek durumlar diye dusunuyorum.

ayrıca bu otobus olayını cok buyuttuler sehır dısında bir sürü arkadaslarım o baskan neydi diye guluyorlar utanç verici canlı yayında dılenmek gercekten komık. alınamıyorsa alınması seneye alın napalım. para yok...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:10

Sayın başkana sesleniyorum,

Protokole kurulup da kasılmayı biliyorsun ama iş onunla bitmiyor. Sizler de bu işe katkıda bulunun, bedava maç izlemeye gelince sürü sepet doluşmayı biliyorsunuz ama iş yardıma gelince yoksunuz. Bırakın siz bu işi,
Artık bundan sonra değil protokole açığa bile girmeyin, hatta şehri terk edin
YAZIKLAR OLSUNAngry Ayarsızlar
Yukarı
esesLK Liste gör
Deneyimli Yazar

Anıl Kaan
Yer: Ataturk stadyum
  Alıntı esesLK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:13
esesimize bir otobüsü çok gördüAngry  ve bir daha o stada adımını atmaAngry
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:15
Alıntı yapılan emrahblk_26

Alıntı yapılan uselen26

Şimdi kullanılan kulüp otobüsünün nesi var bence gayet güzel görünüyor?

otobus evet güzel görunuyor da uzun yolda futbolcuları yormayacak otobus gereklı
deplasmana giderken otobus konforlu olmalı buda futbolcuların performansı ufakta olsa etkıleyecek durumlar diye dusunuyorum.

ayrıca bu otobus olayını cok buyuttuler sehır dısında bir sürü arkadaslarım o baskan neydi diye guluyorlar utanç verici canlı yayında dılenmek gercekten komık. alınamıyorsa alınması seneye alın napalım. para yok...
Amaç  yeni alınacak takım otobüsünü A takıma vermek mevcut otobüsü ise PAF takıma kazandırmak onları 302 den kurtarmak...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:18
yazık ! ! ! ! ! ! 
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:22
2003 yılında 8000 faal üyeden bahsedilmiş.Benim herhangi bir bilgim yok ama 2003 te öleyse yıl 2009 hadi şimdide 10000 üye olsa 50şer TL toplasalar Neoplan alırlar :)
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:31
Amerikada eyaletler arasında kanunlar değişebiliyor. bi eyalette yasak olan diğerinde serbest olabiliyor bildiğim kadarıyla. ama bu ülkemizde de mi böyle ? belediye diyo yasalar el vermiyo eskişehirspora destek veremeyiz, ankara ve istanbulun yasaları elveriyor ama. eto diyo yasalar doğrultusunda desteklicez, bursa da o yasalar otobüs hediye etmeye engel olmuyo. karacandan uzun zamandır çok mecbur kalmadıysam birşey almıyordum zaten. aynen devam bundan sonra da.

gelelim öbür yönüne 40 trilyon bütce diyenler taner gülleriye 1750000 verebilecek olan adamlar klübe 750 000 lik otobüs mü alamıyorlar ? bu otobüsü sen alamayacaksan ne diye çıktım başkanım diye. stadı belediyeye ittir otobüsü eto ya sen necisin orda ???

lanet olsun böyle işe
Yukarı
upsidedown Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı upsidedown Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:37
Birşeyler istemek için birşeyler vermek gerekir.Olaya birde şu açıdan bakın.Eskişehir esnafı kan ağlıyor.Biz ne yapıyoruz,merkezi İstanbul olan vergisini oraya veren burdan aldığı parayı direk İstanbul'a havale eden firmalardan alışveriş yapıyoruz.Küçük esnafımızın halini yazmıyorum bile.Dükkanlar tek tek dolaşılıp bayrak,flama,saat gibi Eskişehirspor ürünlerini alanda yine Eskişehirli esnafımız.Biz alışverişe gelince Sarar yerine Kığılı vb. alırsak,alışverişi Sultan market vb. değilde migros,carreforursadan yaparsak,eve gereçlerimizi esnafımızdan değilde koçtaştan alırsak,ne yazıkki birşey istemeye yüzümüz olmamalı.Bir Eskişehir sevdalısı olarak her zaman paranın Eskişehir'de kalmasına dikkat ederim.Eğerki alışverişimizi onlardan yapsaydık baskı kurabilirdik.Şimdi almayacam desekte adam zaten almıyorsun çokta umurumdaydı der.Bakın iddia ediyorum başkan birkaç arkadaşı görevlendirsin.Makbuz karşılığı otobüs almak kaydıyla kendi esnafımıza bayrak,flama,saat,kalem gibi ürünlerimizi sattırsın en güzel otobüsü alırız.Zorlama olmazsa esnafımız zaten yardım edecektir.Ha 50 tllik saati alamazda 5 liralık kalemi alır;20 liralık bayrak ve flamayı alır o ayrı konu.Ben şahsım adına 20 tl. vereceğimi beyan ediyorum.Ama paranın otobüs alımında kullanılıcağına emin olayım yeterli.Saygılar.
Yukarı
AcemoĞLu Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı AcemoĞLu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2009 saat 10:40
bence sorun otobüs değil stat ta korkup orada burada konuşmasıdır o zaman stat da deseydi aynı şeyleri ................. gerçekten çok yazık
......
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır