eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Online Durum: Offline
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:39
Yönetimin hatası ne; Hakem hatalarına Sesi çıkmıyor,  Klubü yönetemiyor Vs Vs...
İyide Sevgili Abilerim/Kardeşlerim Bu mevzu şimdi mi dank etti. Bundan 2 Hafta önce 1 ay önce neden aklınıza gelmedi.
Yeri ve Zamanı olmayan bir başlık açılmış Zaten taraftarlarımız Sivas macının siniriyle yaşıyorlar Duygular paramparça bi garip haldeyiz. Ve birgün içinde Protesto ediyoruz Vs.
Yönetim tabiki hataları var tabiki klubü iyi yönetemiyor.
Dikkat edersiniz ki biz Büyük Eskişehirspor TARAFTARLARIYIZ Bu zor günlerde faturayı ona buna keseceğimize TAKIMIMIZIN sonuna kadar arkasında olup Kayseri macından 3 puan nasıl alırız ona bakalım..
Tabiki Yönetim konusu önemli ama Ne yeri nede ZAMANI..!!
Zaman Destek zamanı..!!

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
Yer: Turkey
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:40
Alıntı yapılan MuratBayrak

demek ki 3-5 sira altta olsak ayvayi yedik. Kiyamet kopacak. Simdi hesaplasma zamani degil, kosulsuz destek zamanidir. Hesabi myista gorun, gorulecek hesap olursa. bu topic bana sampiyonluk yolunda sampiyonlugu kaybedip play-off'a kalmamiz kesinlestiginde takima, yonetime yuklenilen gunleri hatirlatti. Ne dedik o zaman "O futbolcular maclara cikacak destek olalim" dedik. Ne oldu Superlig deyiz. Bazi seylerin zamani vardir. LUTFEN......... simdi bunun zamani degil

sayın murat bey bunu hıc ama hıc soylemek de ıstemezdım ama aylardır ıcımde bu kadar cıkarsız taraftarı da gorup kendı kendıme dusununce de ıcım de sıser basıma gelen bır olay var foruma uye olan bır kısının de bundan haberı var cok saygıdeger bı abım.ısımden dolayı da tanısmıs oldugum ve sohbetler ettıgım uzun suredır yonetımımızde de olan bır kısı bır gun oyle bır cumle sarfettı kı.tek denılen sey bu maddı durumumuz transferler hakem hataları vs.bır cok konuda konusurken adeta alaycı bı sekılde saf yerıne konulacak bır sekılde nolcaaak yaaaa hakem hatalarıymıs fılan bısı olmaz sızın gıbıler var ya sırtımız yere gelmez bızım (yonetımı kendını kastederek tabıkı.) dıyerek ve sız yuruyorsunuz ya tff ye fılan bız nıye ugrasalım der gıbı cektı gıttı.su ankı yonetım esas sahıplerı bızlerı ıplemıyor bıle emın ol.ustune dalga gecıyorlar.bunu boyle bılın.ayrıca puan kayıpları basladıgı ıcın fılan yazılmıyor bu seyler emın ol.tartısılmayacak kadar cok eseslıyım ve sımgemızın pesınden hep kostuk.
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:41
yönetim kesinlikle klüpler birliği toplantısına katılmasın. her türlü tepkisini göstersin.
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:41
ilkertunes bak gordun mu? gereksiz topic yuzunden millet bolunuyor. ben de simdi sana cevap vereyim. kamplasalim, tartisalim, atisalim, hatta bazilarinin yazdigi gibi kirip dokelim. hani biz bizans oyunlarini sevmezdik, ne oldu, yonetimden istediklerinize dikkat, bakanla falan masa basi oyunlari isteniyor...... dedim ya 3-5 sira altlarda olsak vay halimize......
biz ne diyoruz, yonetimle hesaplasma olacaksa mayista, simdi inanin zamani degil..... Onlar giderse yonetimi kim alacak. Hemen yeni grup hazir galiba. Su anda basimiza gelecek en kotu sey bassiz kalmaktir....... ben yine de soyleyeyim benim sahsi fikrim BU bana cok komik geliyor, inan cok komik.........
Murat Bayrak
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:43
Murat Bayrak sen bu konu başlığının açılış mesajını şöyle dikkatlice okudunmu ?

Ben okuduğunu hiç zannetmiyorum...Dön ilk sayfaya ilk mesajı oku o mesajda ne anlatılmak istediğini ve nelerin yapılması gerektiğini, bunlar yapılmazsa bazı sonuçların şart olduğunu anlatıldığını gör...

Yönetim kulüpler birliği toplantısında Aziz Yıldırım'ın yanında hakemlere desteğimiz tam derken bazı kesimlere sempatik gözüktü ama şunu anlayamadılar şikayetçi olmayanın nefesini keserler... İşte bizimde şu an sayelerinde nefesimiz kesiliyor...

Bir an önce çok radikal kararlar alınarak ivedilikle yürürlüğe konmalı ve sesimiz heryere duyurulmalıdır... Şunu unutmayın Federasyon kulislerinde etkimiz şu anda "0" ve yenilen hakkımızı arayacak bir Allahın kulu yok.. Bunları beceremeyenler takım düştükten sonra istifa etseler ne olur ki...Eğer birazcık takdir kazanmak istiyorlarsa çok sert bir açıklama yapılmalı ve Eskişehirspor'un tavri açık, net ve sert olarak kamuoyuna açıklanmalıdır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:43
Yönetimin istifa etmesi gereken zaman şu an ya da bundan 3 ay sonrsı değildir. 3 ay önce istifa etmiş olmalıydı Halil Ünal denilen karaktersiz şahıs.... Çok sevdiği Gültekin Güvensoy u da beraberinde götürmüş olmalıydı. Ama insanda utanma arlanma olmayınca hala oturabiliyor o koltukta pişkin pişkin.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:44
Alıntı yapılan EsEsliyim

Murat Bayrak sen bu konu başlığının açılış mesajını şöyle dikkatlice okudunmu ?

Ben okuduğunu hiç zannetmiyorum...Dön ilk sayfaya ilk mesajı oku o mesajda ne anlatılmak istediğini ve nelerin yapılması gerektiğini, bunlar yapılmazsa bazı sonuçların şart olduğunu anlatıldığını gör...

Yönetim kulüpler birliği toplantısında Aziz Yıldırım'ın yanında hakemlere desteğimiz tam derken bazı kesimlere sempatik gözüktü ama şunu anlayamadılar şikayetçi olmayanın nefesini keserler... İşte bizimde şu an sayelerinde nefesimiz kesiliyor...

Bir an önce çok radikal kararlar alınarak ivedilikle yürürlüğe konmalı ve sesimiz heryere duyurulmalıdır... Şunu unutmayın Federasyon kulislerinde etkimiz şu anda "0" ve yenilen hakkımızı arayacak bir Allahın kulu yok.. Bunları beceremeyenler takım düştükten sonra istifa etseler ne olur ki...Eğer birazcık takdir kazanmak istiyorlarsa çok sert bir açıklama yapılmalı ve Eskişehirspor'un tavri açık, net ve sert olarak kamuoyuna açıklanmalıdır...

İnsanlara bir şeyleri sabırla açıklama azmine ve kararlılığına gerçekten hayranım Çağıl Abi... Ağzına sağlık...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:46
Biz yönetim istifa etsin demiyoruz. Aklını başına alsın diyoruz. Durum vahim diyoruz.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
ilkertunes Liste gör
Yazar

ilker tunca
  Alıntı ilkertunes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:46
Alıntı yapılan MuratBayrak

ilkertunes bak gordun mu? gereksiz topic yuzunden millet bolunuyor. ben de simdi sana cevap vereyim. kamplasalim, tartisalim, atisalim, hatta bazilarinin yazdigi gibi kirip dokelim. hani biz bizans oyunlarini sevmezdik, ne oldu, yonetimden istediklerinize dikkat, bakanla falan masa basi oyunlari isteniyor...... dedim ya 3-5 sira altlarda olsak vay halimize......
biz ne diyoruz, yonetimle hesaplasma olacaksa mayista, simdi inanin zamani degil..... Onlar giderse yonetimi kim alacak. Hemen yeni grup hazir galiba. Su anda basimiza gelecek en kotu sey bassiz kalmaktir....... ben yine de soyleyeyim benim sahsi fikrim BU bana cok komik geliyor, inan cok komik.........

kesınlıkle haklısınız ya aslında.bızım bu grup dıye nıtelendırdıgımız kısılerın yonetım tarafından nasıl susturulup bastırıldıgını az cok hepımız bılıyoruz.evet bence de en guzelı mayıs ayı ama keske kocaelılerın gosterebıldıgı cesaretı bulup da hepsını def edıp de yonetımı taraftarlar olarak (gercek taraftarlar cıkarsız taraftarlar)ele gecırebılsek. o zaman bu cıkarcı kısıler de basımızdakıler de nasıl ders alırlar bak.ınannın o cesaretın beste bırı bıle yeter.bu konu cok uzar ya.sonuc olarak basıretsızlık almıs basını gıdıyor.bunun cozumune de bakmamız gerekıyor
en buyuk es es; herkes tek nefes...
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Şub/2009 saat 00:53
Cagil arkadasim don onceki sayfalara bak. Direk okumadan tepkimi verdim. Sonra okudum ve tepki vermekte hakli oldugumu gordum ve yine ayni tepkiyi verdim. Senin yazdiklarin iyi de herseyin yolu yordami var. Bolunmeye yol acmak yerine verilecek tepkiler uzerine konusulur. Yonetim istifa diye degil. Diyelim dedilerki "Cok saygideger EsEs taraflari son zamanlarda yetersiz kaldik, istifa ediyoruz". buyur arkasindan olacaklari sen devam ettir. neler olabilir, sen yaz ki ben kendi fikrimi savunuyorum gibi olmasin...... Denizli 0-3 iken de yonetim istifa deseydik o maci alirmiydik, dusun bakalim..... Dibe yaklasmaktan dolayi duygusal tepki veriyoruz. Benim soylemek istedigim duygusal firtina yerine iyice oturup dusunulup yazilmasi. Topic'i acan arkadasimiz EsEs'imize yapilan haksizliklar yuzunden duygusal firtinaya kapilip acmis (Yargilamiyorum kendisini, saygi duyuyorum). Ama devam etmesin. Zaman mantikli dusunme zamanidir...... Duygusal degil. Bu da benim nacizane fikrim. (Sende okuyp okumadigima dair yazdigim mesaji okumadan yazmissin herhalde)
Murat Bayrak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır