eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor:1 - Eskişehirspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 12:05
Sivas'la şanslarımızı eşit görüyorum.Beraberliğe aday bir maç.Sivas'ta futbola fazla ilği yok.Eğer taraftar olarak imkan bulupta Sivas'a gidebilirsek sonuca etkimiz olacağını düşünüyorum.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 12:51

Yenecez yenecez rahat olun ve cümle alem şaşıracak Sivas'ı evinde yenen biri çıktı diye.

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 13:32
Sivas maçında değişik bir taktik varyasyonla sahaya çıkabiliriz.
Geçen sene deplasmanlarda Sergen-Coşkun ikilisini hatırlayın bunun gibi bir sistemle Engin-Youla veya Engin-Batuhan ikilisiyle maça çıkabiliriz...
Youla ve Batuhan sakatlandı bildiğimiz gibi hangisinin sakatlığı riske edilmek istenmiyorsa o oynamasın ve tek forvetle sahaya çıkalım bence...
------------------------------Ivesa------------------------------

-Sezgin-----------El Saka-------Nadarevic---------Emre Ö.(Murat)

-------------------B.Ertuğrul-------E.Toraman-------------------------

-Serdar-------------------------------------------------B.Kocabey-----

-----------------------------Engin-----------------------------------------

-----------------------------Youla------------------------------------------

Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 13:50
eğer bugün Sivasspor Bursasporu yenerse puan değil puanlar alabiliriz ama olası puan kaybında zirveden kopmama adına bize ölümüne saldırcaklar inşallah bugün yenerler de bizim maça daha bi havalı çıkarlar bize de havalarını almak düşer Smile
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 14:03
Ya haklısınız herhalde arkadaşlar...Ben sinirden kıskançlıktan saçmalamışım..Tabi bizde lider olalım bizide yayınlasınlar...Helal Sivas'a..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
tkisa Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: ISTANBUL
  Alıntı tkisa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 14:13
Ben yenebileceğimize inanmıyorum.. Herhafta bası aynı umıtsizlik.. hafta sonu yaklastıgında ise içimde bir heyecan oluyor sangi 2-3 atacakmısız gibi gene huzunlu bir pazar gunune girdim soyle diğer maçlara bir baktım almış olduğu skorlar bize yarayan skorlar değil .. ne diyelim hayırlısı...:/
Efsaneler Dönünce Hikayeler Biter ..!
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 14:38

Youla ve Batuhanın Sivas maçına mutlaka yetiştirilmesi lazım.Serdar formsuz gibi.El-Sakadanda iyi futbol bekliyorum.İvesa zaten güven veriyor.Diğer futbolcularımız bildiğimiz gibi aynen iniş çıkışlı grafiğinde ısrarcı.Youla ve Batuhana endeksli bir maç olarak görüyorum Sivas maçını.Şayet bu iki formda glcülerimiz oynarsa Sivas deplasmanından gayet emin olarak 3 puan,yetişemezlerse 1 puan bekliyorum.

1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 16:21
Sivas maçında Engin,Batuhan oynayacak gibi vede youla oynaması zor maç gününe kadar tedavisi devam edecek oynarsa defansımız sağlam kalemiz sağlam orta saha sağlam Bülent kocabey vede Serdar gününde olursa 1 puan demiyorum 3 puan bizimdir BEN YÜREKTEN İNANIYORUM....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
eses2638 Liste gör
Yazar

kazım
Yer: Turkey
  Alıntı eses2638 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 16:35
arkadaşlar taraftar olursa demeyim elimizden geldiği kadar gidiğ destek olacaz bugün biz kayseri ekibi 25 kişi kesinleştirdik maçtan önceki günde gecemiz var oradanda gelecekler çıkar biz burdan bir otobüs kesin gideceğiz büyük bi aksilik olmazsa eskişehirden de gelen olur mutlaka takımımız yanlız kalmayacak orada
Her sevdalının yüreğindedir.O ses kalsada son nefes her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
welldone Liste gör
Yazar

Yavuz
Yer: Turkey
  Alıntı welldone Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 16:43
Bu haftaki sonuçlar hiç iyi olmadı. Bir sıra geriye düştük. Düşecek iki takım kesinleşti gibi. Üçüncü takım olmamamız lazım. Zorlu maçlarımız başlıyo. Sivas-Kayseri-Kocaeli-Bursa. Bu 4 maçtan 2 galibiyet alırsak paçayı yırtarız.
Siyahın Yanına Kırmızı Koyduk....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır