eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

espana'yı benimsemek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
Online Durum: Offline
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 21:40

Helal olsun Bando Eses’e ve onlara eşlik eden coşkulu taraftarımıza.Espana’yı o kadar güzel çaldılar o kadar güzel söyledik ki otobüslerle dönerken birçok insan hala mırıldanıyordu,bize ait olması ise bizleri mutlu eden ayrı bir unsur.Sanki insan daha bir coşkuyla söylüyor melodiyi kendisine ait olduğunu bildiği için..Bundan sonraki maçlarda tüm açık tribünümüzün hep birlikte katılması dileğiyle elinize sağlık Bando Eses..Taklit konusuna gelince hiç önemli değil ilk biz yaptık mı yaptık.Gerisi hikaye..

İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 21:43
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan grk26es

Alıntı yapılan exespor

Alıntı yapılan zalim26

bencede beşiktaş maçına kadar espanayı iyi çalışıp beşiktaş maçında şov yapmalıyız ezikler görsün

Kesinlikle beşiktaş maçnda damalı bayrakla , balon show yapmaıyız tabii espana zaten olacak espana artık bizim marşımız en iyi en güçlü yapan biz olmalıyız ibret-i alem olsun eziklere Wink çarşı taraftar görsün de gözü gönlü açılsın lalelerin Big%20smile

Serdar ,Batu , Youla , Filelere yolla ...Smile

Çok haklısınız. Stadımıza Espanayı yaymamız gerekiyor Herkesin bilmesi ve maça mutlaka Atkıyla gelmeleri için uyarmamız gerekiyor. Hem görsel hemde Ses olarak Gerçekten Harika yaa.. İnş Başka takımlar özellikle Ts çalmaz.

Bu melodi gerçekten taraftarımıza bir canlılık ve tribünlerimize bir renk getirdi.
Bence melodinin çalınmasını engellemek ve bizim özdeşleştirmek için ESES ile ilgili bir şeyler araya sıkıştırmamız lazım.

Öyle olsa ne farkeder görmüyormusun laz uşaklarını biz kırmızı şimşekler diyoruz onlar bordo mavi diyor üçkağıtçı lazlar:))Şaka bi bu besteyi çaldırmamamız gerekiyor
Yukarı
aydinb Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
Yer: ESES
  Alıntı aydinb Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 21:43
Bugünkü taraftarımız yüzünden radyoda laliga maçı veriyor zannettim :) Tek kelimeyle harikaydı taraftar.
26 ESES 222
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 21:44
öyle diyorsun ama yarın bunu ts liler yaptığında televizyonda vay bee ts seyircisine bak diyecekler
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 21:53
Alıntı yapılan affetmezz

Helal olsun Bando Eses’e ve onlara eşlik eden coşkulu taraftarımıza.Espana’yı o kadar güzel çaldılar o kadar güzel söyledik ki otobüslerle dönerken birçok insan hala mırıldanıyordu,bize ait olması ise bizleri mutlu eden ayrı bir unsur.Sanki insan daha bir coşkuyla söylüyor melodiyi kendisine ait olduğunu bildiği için..Bundan sonraki maçlarda tüm açık tribünümüzün hep birlikte katılması dileğiyle elinize sağlık Bando Eses..Taklit konusuna gelince hiç önemli değil ilk biz yaptık mı yaptık.Gerisi hikaye..

Taraftarımız Bando EsEse çok güzel eşlik ediyor ESpanayı yanımda duran arkadaşa sordum " Kardeşim daha önce ben böyle bişey görmedim Bizmi bulduk" " evet" diyince daha çoşkulu söylemeye başladım. Çünkü bize ait Eskişehirspor taraftarı bulmuş geliştirmiş tribünümüze kazandırmış. Tabi böyle düşünüp Daha gür sesle söylemek Bir Eskişehirli için çok doğal olsa gerek.. ClapClap

SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 21:55
başka takımların taraftarı bunu söylerse kahrımdan ölürüm.Tüylerim diken diken oluyor özellikle ts bjk gs ya da fb bunlara hasta oluyorum gıcığım
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 22:03
Hepsi olgun, pırıl, pırıl tertemiz insanlar. Eğer o şaçma salak kavga olmasa idi 2. yarı marşlar eşliğinde oynaya, oynaya maçı koparırdık. Tüm tribünün havası kaçtığı gibi bandonunda havası kaçtı ve 2. yarı hiç çalmadılar. Haklılarda adamlar orada emek harçıyor. Büyük taraftarda ona eşlik ediyordu hepsi yalan oldu. Ta ki 88 de beraber golümüzden sonra maç bittiğinde ilk yarıdaki havamızı bulabildik. Bando için emek harcayanların eline, diline, yüreğine sağlık destek olunmalı ve her maçımızda gelenek olarak yapılmalı. Hepsi birbirinden değerli ve kaliteli insanlar. Teşekkürler bando Ankara'da ve tüm maçlarımızda bulunmanıza lütfen hep yanımızda ve yerinizde olun. Bizde daha büyük çoşkuyla size eşlik etmenin keyfini yaşayalım. 
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 22:11
"kırmızı-şimşekler"bizim değilki ankaragüçlülerin bestesi o hatta bizden önce bursanında yapmışlığı var
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 22:13
şinanari bestesini valla ben duymadım ne ank gücünden ne de bursadan yanlışın var
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2009 saat 22:18
must-ang doğru söylüyo,şinaniriyi bizden önce Ankaragüçlülerden duymuştum.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır