eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Canlı Yayında Transfer Teklifi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 13:21
Alıntı yapılan toprak26

Alıntı yapılan esesliyiz

Yılmaz hocaya akpyede geçse, oyum yılmaz hocaya olacak.
ESES e sıcak bakmadıkça tüm partilerin ortak adayı olsa oy vermem,
ESES e yeşil ışık yaksın hangi partiden olursa olsun oy veririm.
Kulüp başkanı değil,belediye başkanı seçiyoruz!ayrıca bu şehiri şehir olarak süper lig,hatta şampiyonlar ligine çıkarmış bir şahsiyettir büyükerşen.Ben inanıyorumki sırf bu şehirde yaşamak için gelen,belki atıyorum sivastan 1 trilyon isteyipte eskişehirin yaşam standartını göz önüne alarak 250-300 milyara imza atan futbolcular halen takım bünyesinde bulunmaktadır.
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 13:26
Alıntı yapılan toprak26

Alıntı yapılan esesliyiz

Bu zihniyeti bırakırsak eminim Eskişehirspor daha iyi yerlere gelir.

Bence Yılmaz Hoca'nın yaptığı çok doğru.Eskişehirspor'un kendi ayakları üzerinde durmasını öğrenmesi lazım.O gelsin vesin bu gelsin versin nereye kadar gidecek?.Eskişehirspor'u kendi ayakları üzerinde tutacak ise başta yönetim olmak üzere taraftarlar ve Eskişehirlilerdir.Zaten Yılmaz Hoca'da Eskişehirspor'a belirli konularda yardım ediyor daha fazlasını da yapmak istiyor ama yöneticiler para beklediği için işler tıkanıyor.

Düşünmek lazım anne babaların görevi çocuklarını tamamen korumak kollamak onlara her zaman yardım etmek mi olmalı yoksa onları kendi ayakları üzerinde durmalarını öğretmek mi olmalı? Bizim durumumuzda buna benziyor.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 13:32
benim düşünceme göre belediyecilikte adayın partisine değil hizmetine bakılır.fakat bizim milletimiz yıllarca desteklediği partinin vizyon ve misyonunu,neyi savunduğunu, icraatlarını,parti politikasını bilmemesine rağmen ailesindeki büyükler öyle dediği için particilik yapmış ve yapmaya devam ediyor.ben bir sürü insan biliyorum  ben demirelciyim, ben çillerciyim, ben erbakancıyım diye gezinen.allahtan bu isimlerden kurtulduk gerçi daha beterleri geldi ama..?!
inşallah bir katakulle olmazda yine seçilir, şehrimizi güzelleştirmeye ve bize de gurbette gurur kaynağı olmaya devam eder.
Büyükerşen belediyeciliğin bütün gereklerini bana göre yerine getirmiştir ve şehrimizin başında uzun yıllar idarede olmasını istediğim biridir.gurbette yaşayanlar iyi bilir eskişehirli olmayanlar bile onun yaptıklarını övünerek anlatıyorlar.ki bu durumda bizim göğsümüzün kabarmaması olanaksız.5-6 ayda bir memlekete geldiğimde yapılan değişiklerle kendi şehrimi zor tanıyorum.bu güzelliklerden,memleketten,ESES'ten 1000km uzakta olmak, onlardan mahrum kalmak inanın çok koyuyor.

Eskişehirspor'a destek konusuna gelince; bu takım yeni kurulmuş 3-5 yıllık bir takım değil,1965 yılında kurulmuş 43 yıllık bir mazisi olan bir kulüp ve bu kulüp hala belediyeden,seçim önceleri siyasilerden, ordan burdan gelecek günü kurtaracak yardımlara el açıp milletin ağzına sakız oluyorsa durum hiç iyi değil bence.43 yılda bizim koşmamız gerekirken hala böyle düşünceler yüzünden taytay yürüyoruz.bize kim kalıcı gelir sağlamış hangi kulüp başkan hangi birey onları araştırmak lazım.
partiler seçim zamanı milletin hangi duygularını kullanarak oy kazabiliriz yarışına girdiler.kimi dini kullanıyor,kimi şehitlerimizi oy malzemesi yapıyor, bazıları ise ne yapacağını şaşırmış şekilde anlamsız hareketlere baş vuruyor.şehrimizde ise en çok değer verilen şeyi,ESES'imizi oy kapısı olarak görüyorlar..

akp olmadan dinimi,mhp olmadan ülkemi, chp olmadan ilke ve inkilapları sevebilirim ve siyaset bulaşmadan Eskişehirsporumun başarısını görebilirim..!!
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 14:01
Alıntı yapılan toprak26

Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan eroncel

Eskişehirsporun varlığı ve gücü herşeyden önemli.Eskişehirsporumuza maddi ve manevi destek verecek kim olursa o başkan olsun.

Şu anda Eskişehirspor'un başarısında kuşkusuz Büyükerşen'in de payı büyük.
Eskişehir'i Eskişehir yapan, halkıyla, kültürüyle yaşanılabilir bir şehir
(ki açıklanmış Türkiye'nin yaşam kalitesi en iyi 3. kenti) yapmış ise,
bu halkta bu sayede güven içerisinde Eskişehirspor'a destek olmaktadır.

Eskişehir sosyo ekonomik yaşanabilirlik endeksinde yıllardır ilk 3 te yani hocadan öncede veriler onu gösteriyordu. Bu tür endekslerde iki park bir bahçe değil kriter. 3.lüğü yanlız Yılmaz hocaya bağlarsanız bu zamana kadar şehire hizmet edenlere haksızlık etmiş olursunuz. Orta vadede Eskişehire yapılan en büyük hizmet Selami Vardar'ın alt yapının %80 ini yapması ve Aydın Arat'ın Doğalgazı şehre getirerek Türkiyenin en ucuz gazının burada kullanılmasını sağlamasıdır. Geride kalan tüm hizmetleri toplasanız bu 2 eserin kdv si olamaz.
Eskişehir ne zamandır ilk 3 de lütfen belgenizi belirtiniz.yıllardır kelimesi çok uzun ve ben bu uzun zaman içinde ilk 3 e girdiğimizi hiç hatırlamıyorum 30 yaşındayım.son 10 yıl hariç ondan önceki senlerde ilk 3-4 e girdiğimizi ispat edebilirmisiniz.istatistik kurumu veya ilgili kurumlardan bu bilgileri belki bulabilirsiniz bakalımyaşanabilirlik açısından  kaçıncıymışız
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 14:11
Alıntı yapılan toprak26

Alıntı yapılan esesliyiz

Yılmaz hocanın takıma sıcak bakmadığını nerden çıkardınız. Adam her fırsatta söylüyor plan proje konusunda yardımcı olabilir ama Belediye bütçesinden destek yasak diye. Zaten Yılmaz hocanın önünü iktidar partisi sürekli tıkıyor, sürekli açığını arıyor. Böyle birşey olsa hemen başlatırlar soruşturmaları. Ayrıca şehrin bu hale gelmesinin de Eskişehirspor'a olumlu katkısı vardır. Kimse köy kasaba gibi yerlere gidip top oynamak istemez. Bir diğer nokta ise amatör futbol ve altyapı. Bu kategorinin bütün malzeme ihtiyaçları belediye tarafından karşılanıyor diye biliyorum ki bu da uzun vadede Eskişehirspor'a bir katkıdır.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 14:16
Yılmaz Büyükerşen bugüne kadar yaptığı işlerde asla partisini ön plana çıkarmadı,bi bakıma partizanlk yapmadı.Kendi adıyla çalıştı demek doğru olur.Hangi partiye geçerse geçsin kendi tercihidir.Seçimi yine kazanır,yine kazanır.Smile
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
Yer: antalya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 14:34
Büyükerşen Eskişehirspora maddi destekte bulunmamıştır. Çünkü yasal olarak mümkün değildir. Fakat her fırsatta gelecekle ilgili ve alt yapıyla ilgili planlarından bahsetmiştir.Bunları dinlemeyen ve Eskişehire yaptığının yarısını Eskişehirspora yapması için gerekli ortamı yaratmayan yönetimlerin bu konuda hiç mi hatası yok. Yönetimler sadece nakit para istiyorlar. Birilerinin bunlara taşıma suyla değirmen dönmeyeceğini anlatması lazım. Tabii ki biliyorlar ama planlar sadece bugün için gelecekle ilgili planlar nerdeyse hiç yok. Çayıra yapılacak olan stadyum da aynen böyle...........
ClapClapClapÇAYIRDA DEĞİL ŞEHİRDE STADYUM İSTİYORUM..ClapClapClap
Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 14:37
Yönetim hala internet üzerinden forma satışlarını halledemedi. Böylesi gelirleri neden göz ardı ederler hala anlamış değilim.....

Yukarı
çamyuva Liste gör
Deneyimli Yazar

ufuk gökkaya
  Alıntı çamyuva Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 14:37
ClapClapClapÇAYIRDA DEĞİL ŞEHİRDE STADYUM İSTİYORUM..ClapClapClap
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2008 saat 15:01
Yukarı taraftan bakıyorum olmuyor,aşağı taraftan bakıyorum gene olmuyor...

Ben sporda siyasete kesinlikle karşıyım,sakın yanlış anlaşılmasın,buraya da siyaset yapmak için yazmıyorum...
Düşünüyorum da Yılmaz Hoca Belediye Başkanı olduğu dönemlerde Eskişehirspor Başkanları kimlermiş diye...
Hemen aklımda 2 isim çıkıyor Halil ÜNAL-Nebi HATİPOĞLU-Halil ÜNAL...Sonra düşünüyorum düşünüyorum da...Yılmaz Hoca ne kadar şanssız ve bahtsız adammış demeden kendimi alamıyorum...
Eskişehirspor'u yönetmeye talip olan bu çapsız adamlar sayesinde Yılmaz Hoca hangi eleştirilere maruz kaldı gördük...

Taraftar olarak biz şunu göremedik...Ya da göremiyoruz...Yahu Kulüp başkanlığı yapmak Belediyeden para almak demek değil ki...
Zeki olsan Belediye'den nasıl yardım alacağını çok iyi bilmen lazımdı...Para almazsın,proje koyar destek istersin...Yılmaz HOCA 9 senedir Belediye başkanı,bu stad 9 kere projelendirilirdi...Yılmaz Hocaya yeterki bu şehrin kent meydanı olsun de bakalım neler yapıyordu...

Araç Fenni muayenelerini Eskişehirspor kulübü Vakıf kursun diyen,bu ihaleyi de Eskişehirspor'a verelim derken Eskişehirspor yönetimde kim vardı..??
Bildiniz Halil ÜNAL....Şu Pancar Koop. Başkanımız...Başka hiç bir projeye kafası çalışmayan zerre kadar fikri olmayan adam çiftçilikten,traktörden ve kooperatifcilikten başka hiç bir şeyi bilmeyen adam...

Şimdi bu araç Fenni Muayenelerine 1 ocaktan sonra kim bakacak biliyormusunuz..?? Yıldırım DEMİRÖREN... Evet bildiniz Beşiktaş kulüp Başkanı...
Hadi buyrun farkı siz bulun...

Beyler kendinize gelin...Bir insanı karalarken veya göklere çıkarırken kişinin zekasına,karakterine,bilgisine ve çapına bakarak karar verin...
Sen Eskişehirspor'a başkan ol..Hiç bir proje üretme...İşkembe-i Kübradan salla,sıkışınca bana para ver....Vermeyene de oy yok derseniz isteyenin basiretsizliğinden zerre kadar farkınız kalmaz....
Kafam çalışmıyor ama paraya ihtiyacım var...Peeehhhhhhhh hadi canım sende ...Vermeyenin ne suçu var burada...

Dip Not:Amacım burada siyaset yapmak değil...Bazı doğruları ve yanlışları düzeltmek adınadır...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır