eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Sorularımız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 23:26
GBB'den aldığımız Serdar Özbayraktar,Ömer Yalçın ve Sezgin Coşkun'un transferleri hakkında ayrıntılı cevap istiyoruz GBB ile oynadığımız lig maçında bu 3 oyuncumuzunda yapılan protokol gereği oynamadıkları söyleniyor bazılarımızın içine korku düştü acaba daha başka tavizlerde verildimi diye lütfen bu konuda sizden bir açıklama bekliyoruz.

VIP tribününün biraz daha genişletilip şehrimizin önde gelen isimlerine klübe ciddi gelir getirecek bir şekilde pazarlanabilir mi diye düşünüyorum ayrıca öğrenci kardeşlerimize bilet fiyatlarının 10 lira olmasının daha makul olacağını düşünüyorum.

Olurda Süper Lige çıkarsak bu stadın kapasitesinin bize az geleceğini düşünüyorum stadının kapasitesini arttıracak mısınız ayrıca açığın üstünün kapatılmasıda çok iyi olacaktır.

Eskişehir Sanayi Odasıyla ve Sararla ilişkilerin geliştirilmesinin klübümüz açısından çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

Saygılarımla.
Yukarı
robinho26 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı robinho26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 22:44
Bu ayderin üstü ne zaman kapanıcak Allah aşkına
Bırak Açığı Küçücük yer koca yaz kapanamadı
Lig başladı mardin maçına yetişcek dediniz.
Hala bir kıpırdama yok ??
Yukarı
miskin Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı miskin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 01:59
Gercekten bilet fiyatlarının yüksek oluşu tribünlere yansıdı bunu göremiyormusunuz? 2 ay sonra kış bastırınca ne yapmayı düşünüyorsunuz?O zaman seyirci sayısı azalıcak belki bilet fiyatlarını düşürüceksiniz ama bu sefer de kombine almış olanlara ayıp etmiş olacaksınız.(Gecen seneki bilet fiyatları gecerli olsa tek bir koltuk boş kalmaz)
İnadına Es-Es
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 02:14
Takım lider konumda ama hala stad full değil. Açık tribünde köşelerde boşluklar, kapalı ona keza. Neden hala diretiyorsunuz bu bilet fiyatlarında? Tamam başka gelirimiz yok. Biliyoruz ki 100 YTL de olsa bu taraftar yine o stadı doldurur fakat bu mantıkla taraftara yüklenmek bence çok yanlış... 
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 02:15
Alıntı yapılan robinho26

Bu ayderin üstü ne zaman kapanıcak Allah aşkına
Bırak Açığı Küçücük yer koca yaz kapanamadı
Lig başladı mardin maçına yetişcek dediniz.
Hala bir kıpırdama yok ??

Elimizdeki kombinelerde kapalı tribün yazıyor ama hala daha bir kıpırdanma yok. Kapalı tribün kombinesiyle üstü açık tribüne giriyoruz. Önümüzde iki haftalık zaman var, inşallah bir sonraki maça yetişir...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 08:44
Sayın yönetim kurulu anlaşmalı olduğunuz güvenlik şirketi ile tekrar anlaşmanızı gözden geçirmenizde fayda vardır 15-16 yaşlarında insanda diyemeyeceğim ben ona bir mahluk elini kolunu sallaya sallaya güvenliğin yanından geçiyor sahaya giriyor bu arada o güvenlik ne iş yapar fotoğraf çektirmek için orda duruyor her halde yarın saha kapatma cezası verirse federasyon para cezası geleceği kesinde bunu hesabını kimden soracaksınız içindesiniz yazık değilmi bu çarkı nasıl zor döndürüyorsunuz. 
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 14:19
Mardin maçı öncesi saat 17.45 civarı(kapılar henüz açılmadan) yeri açık tribün olan bir taraftar grubuna ait yaklaşık 15-20 kişi Necdet Yıldırım Kapısının açılması suretiyle ellerini kollarını sağlayarak içeri girdiler.Bu durumdan haberiniz var mıdır?Bu kişler maç ücretlerini önceden peşin mi vermişlerdir?   Teşekkürler.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
CemalOkan Yuksel Liste gör
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 11:08
Alıntı yapılan ermanka26

Mardin maçı öncesi saat 17.45 civarı(kapılar henüz açılmadan) yeri açık tribün olan bir taraftar grubuna ait yaklaşık 15-20 kişi Necdet Yıldırım Kapısının açılması suretiyle ellerini kollarını sağlayarak içeri girdiler.Bu durumdan haberiniz var mıdır?Bu kişler maç ücretlerini önceden peşin mi vermişlerdir?   Teşekkürler.
Sayın Ermanka ,
Konuyu İdarİ Asbaşkanımıza bildirdim. Kendisi bu tür kaçakların önüne geçmek için elinden  geleni yapmaktadır. İleriki maçlarda bu tür kaçakların önüne geçilmesi için gerekli önlemleri alacağını beyan etti. İlginiz ve uyarınız için teşekkürler.
Saygılarımla
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 11:12
Alıntı yapılan okankaramese

Sayın yönetim kurulu anlaşmalı olduğunuz güvenlik şirketi ile tekrar anlaşmanızı gözden geçirmenizde fayda vardır 15-16 yaşlarında insanda diyemeyeceğim ben ona bir mahluk elini kolunu sallaya sallaya güvenliğin yanından geçiyor sahaya giriyor bu arada o güvenlik ne iş yapar fotoğraf çektirmek için orda duruyor her halde yarın saha kapatma cezası verirse federasyon para cezası geleceği kesinde bunu hesabını kimden soracaksınız içindesiniz yazık değilmi bu çarkı nasıl zor döndürüyorsunuz. 
Sn.Okan Karameşe ,
Tüm Türkiyede olduğu gibi Eskişehir Atatürk Stadyumunun iç güvenliği Emniyet tarafından sağlanmaktadır. Güvenlik şirketi ile yapılan anlaşma sadece stad kapılarının güvenliğini kapsamaktadır.
Bu vesile ile sorumsuz taraftarın sorumsuz hareketine karşı Büyük Eskişehirsporun gerçek  taraftarının tepkisi takdire şayan olduğunu ve yönetim kurulumuzda seviyeli tezahuratın büyük memnuniyetle karşılandığını bilmenizi isterim.
Saygılarımla
Yukarı
Yazar

Cemal Okan Yüksel
  Alıntı CemalOkan Yuksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 11:22
Alıntı yapılan KaRa

Takım lider konumda ama hala stad full değil. Açık tribünde köşelerde boşluklar, kapalı ona keza. Neden hala diretiyorsunuz bu bilet fiyatlarında? Tamam başka gelirimiz yok. Biliyoruz ki 100 YTL de olsa bu taraftar yine o stadı doldurur fakat bu mantıkla taraftara yüklenmek bence çok yanlış... 
    Sn. Kara ve bu konuda daha önce soru ve eleştirilerini ileten diğer arkadaşlar ,
    Malumunuz olduğu üzere Eskişehirspor mücadele ettiğimiz ligdeki diğer rakiplerimizden daha üstün bir takım kurmuş ve hedefe kilitlenmiştir. Önümüzde kalan 31 maçlık sezonun başarı ile bitirilmesi bu aşamadan sonra ancak futbolcu ve teknik kadronun hakettiği paranın zamanında ve eksiksiz ödenmesi ve futbolcularımızın motivasyonunun üst seviyede tutulabilmesine bağlıdır.
    Yine Malumunuz olduğu üzere kulübümüz maddi anlamda bıçak sırtında gitmektedir. Kalıcı başarı için gerekli maddi kaynaklar yönetim tarafından araştırılmakta ve zorlanmaktadır. Fakat Süper lige çıkma yolunda yakaladığımız bu şansı değerlendirebilmek için yönetim-taraftar elele vermeli ve maddi güçlükleri beraberce aşmalıdır.
Bilet fiyatları belirlenirken kulübümüzün maddi kaynakları , hedefimiz ve Eskişehirspor taraftarının ortalama gelirleri göz önüne alınmış ve her zaman takımının yanında olar büyük taraftarın ( hedefimizin büyüklüğü ve iddialı olması da göz önüne alınarak)  açıklanmış olan bilet fiyatlarında karar kılınmıştır.
    Yönetimimiz Büyük Eskişehirspord taraftarının bu konuda da takımı yalnız bırakmayacağına ve maddi anlamdaki desteğini bu yolla sürdüreceğine inançlıdır. Unutmayın ki bilete verdiğiniz para sadece maç izlemenin bedeli değil , büyük hedefimize ulaşmada takıma destek olma manasında bizler için çok değerlidir. 
Saygılarımla
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır