eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepkimizi Koymak İçin Akıyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
21eses21 Liste gör
Yeni Yazar

eses
Yer: kızılcıklı
Online Durum: Offline
  Alıntı 21eses21 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 18:29
ARKADAŞLAR BENDE VARIMM

ABDULLAH HAKAN ATABEK
BARIŞ ALİ ATABEK
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 18:39
Protestonun yeri ve zamanını herkese danışarak belirleyelim.Yerel gazeteleride devreye sokalım,şu gün şu saatte tepki yürüyüşü olacak diye.Ayrıca şehirde belli noktalarada duyuru asabiliriz,fotokopiyle çoğaltarak.Liste yapmaya gerek yok,bilet fiyatlarını yüksek bulan herkes katılacaktır,katılmalıdır.Yok eğer bunada artık fazla katılım olmazsa herkes razıdır bu fiyatlara,kimse bilet fiyatlarından şikayet etmesin.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 18:42
bursa maçında tepkimi vericektim eğer böyle birşey olursa seve seve desteğimi vericem

1.Ünal Yalçın
2.Reha Yılmaz
3.Hasan Balaban
4.Kemal Üner
5.Sinan Meşe
6.Toprak Kara            
7.TOLGA ERKARA
8-Can Konrat
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 18:49
tek yürek tek ses olmadığımız için bu işi de becereceğimize inanmıyorum malesef...Biz taraftarlar herşeye tavız havasını yönetime bizzat biz veriyoruz.Bravo bize!
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 19:14
evet kesinlikle böyle bir tepki lazım keşke elimde olsada bende destek versem ayrıca bu tepki yürüyüşü sadece bilet fiyatları için değil büyük bir yanlış olan muttalıba stad içinde yapılması ve en az 5000 kişinin katılımıyla olması dahada güzel olur bakın bursayada şehir dışına stad yapıcaklardı ama bursaspor taraftarı tepkisini koydu ve istediğini yaptırdı hadi arkadaşlar lütfen silkelenelim ve gereken tepkiyi en kuvvetli şekilde verelim
Yukarı
nofear_2626 Liste gör
Yazar

fuat çakır yıkılmaz
  Alıntı nofear_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 19:14
abi anlaşmaya varılmalı adam akıllı kalabalık bir protesto yapılmalı.....  benşm konbinem var   ben de orada olcammmm
EESSKKİİŞŞEEHHİİRR
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 19:19
Bence yürüyüş demek, haklılığımızı gölgeye düşürür. Bu yürüyüşlük bir durum değildir. Dernek başkanları, Halil Ünal'la karşılıklı konuşarak bilet fiyatlarını rahatlıkla düşürebilir.
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 19:29
Arkadaşlar forumda liste yaparak binlerce kişi toplanamaz . Yer ve zaman belirlenmelidir . Bunada en uygun zaman tatil günü olan pazar günüdür . Yerel gazetelerimize , radyolarımıza ve TV'lerimize bu yer ve zaman bildirilmeli protesto gününe kadar medyada sık sık belirtilmelidir . Gruplar ve derneklerin tam desteği alınmalı . Ve en önemlisi acele etmeliyiz pazar gününe ve GS maçına pek bir şey kalmadı . Bana göre pazar günü uygun bir zaman çoğu kişi için .
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 19:32
bence bursaspor macından sonra pazar günü en uygun gündür hem milletin işi gücüde yok gelebilir
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
  Alıntı kkpitna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2008 saat 19:43

Pazar günü işyerinde olmaz diye tahmin ediyorum ben. Pazar günü evine gitmek lazım

Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır