eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ö.T.O.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 133>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 19:55
Yasin abi 1500 adet konfeti ve 2000 adet maytap işini bize bırak... (Liseli Altes) Maytaplar konusunda da 2000 adet maytap fiyatına 2500 adet maytap satan yer buldum yani 500 maytap daha fazla olacak...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 20:56
sabah mavişle görüştüm .toplantılara sürekli katılacak en az  3 arkadaşı görevlendirecek zaten.çağırmamız durumunda kendisi de toplantılara katılım gösterecek..perşembe günü daha detaylı bir şekilde konuşuruz..maytapların ve konfetilerin dağıtılması konusuyla bizzat sen ilgilen madem.ihtiyaç halinde sana yardımcı olacak başka arkadaşlarıda görevlendiririz..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 21:58
Yasin abi eleman vs. sorun değil...Biz Liseli Altes olarak hacettepe maçında en az 15-20 kişi olacaz bilet fiyatı durumuna göre...Yani dağıtım konusunda sıkıntı çekmeyiz...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 22:27
Biraz geç oldu ama bi aksilik çıkmazsa ben de toplantıda yerimi alacağım..
KoreoESES
Yukarı
KIZILYILDIZ. Liste gör
Yazar

Eser DEMİR
  Alıntı KIZILYILDIZ. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 23:32
Alıntı yapılan eskan

Perşembe günü saat 19:30 da palmiye cafede toplantı yapmayı kararlaştırdık.toplantı gündem maddemizi sadece tanışma faslı ve hacettepe maçı oluşturmaktadır.bu foruma üye olan olmayan herkez toplantıya iştirak edebilir,bizlerle tanışabilir,hacettepe maçında düşünülen organizasyonlara ve şovlara destek verebilir.seyitgazili bir abimizin (ismail ERKARA 42)bastırdığı 1500 adet konfeti ve siparişini verdiği 2000 adet maytapın açık tribüne dağıtılması hususunda görev alabilecek gönüllü arkadaşlara da ihtiyaç vardır..gelin sizlerde destek olun.gelin bu heyecanı hep beraber bir kitle hareketine dönüştürelim..ben uğraşamam yapamam demeyin elbet sizinde yapabileceğiniz birşeyler mutlaka vardır..tükiyede herhangi bir örneği olmayan bu örgütlenmeyi gelin ülke genelinde ses getirecek bir seviyeye taşıyalım..70 lerin imrenilen traftar kimliğini tekrar geri kazanalım..bizim için imkansız değil...

Yasin KONAK

not: palmiye cafe adalar migrosun az ilerisindedir..yer konusunda herhangi bir değişiklik olursa  1-2 gün önceden sizlere duyrulacaktır..

yasincim
bu mesajın üstüne,
ben o beliritlen kafeye
ölümüne gelirim.
Eser DEMİR
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 13:01

Toplantıya seve seve katılacağım.Bana verilecek görevide seve seve yerine getireceğim.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 15:40
Toplantıya katılamayacağım ama toplantı öncesinde ya da sonrasında Ankara dan yardım edebileceğim herhangi bir durum olursa mutluluk duyarım.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
memati Liste gör
Yazar

kazım
  Alıntı memati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 17:29
selamün aleyküm Ben Murat DİRİ
Bizlerinde amaçladığı örnek taraftar olma yolundaki adımlarımızı desteklediklerinden dolayı bizlerde bu olusumu destekliyoruz umarız ki tüm türkiye ye örnek bi taraftar portföyü çizeceğiz yasin kardeşim ve beraberindeki arkadasların allah yar ve yardımcıları olsun
..Hepiniz Allah'a emanet olun...

ANADOLU YILDIZI DERNEĞİ BAŞKANI Murat DİRİ
Herkez Gider Biz Kalırız...NEFER

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 17:58
Tüm taraftar grupları, dernekler ile birlikte ortak hareket edilmesini sağlayacak bir oluşumun eksikliğini yıllardır hep hissettik. Çok parçalı olduğumuz için bir türlü gerçek gücümüzü tam olarak yansıtamadık. Tüm taraftarın ortak hareket etmesi açısından ve belirlenen kurallara uyulması açısından ÖTO'nun çok önemli olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. ÖTO'dan da tüm taraftar grupları ve derneklerin katılımı ile birlikte oturarak her taraftarın uyması gereken bir "Taraftar Anayasası" hazırlamasını bekliyorum. Buna uymayanı aramızdan afaroz ederiz, herkesin yakındığı nahoş olayları en aza indirgeriz.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 18:34
Ö.T.O'nun ilk kurulduğu günlerde maçları Ayder'de izlemeye başlamıştım.O zamanlar Yasin Abiye elimden geleni yapacağımı söylemiştim.Forumda isim yazdırıpta gelip gelmeyenlerin kontrol edildiği  listeyi ilk tutan bendim.Smile
Bana göre daha sonra Ö.T.O giderek kendi içine kapanan bir yapıya dönüştü.
Şimdi yeniden bu sefer çok daha kuvvetli bir şekilde başlıyoruz.
Elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 133>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır