eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES-İBB. Deplasman Org.Foto16sy

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:38
Bende gelmek istiyorum.Sizin içinde sorun olmazsa tabi.Ücret önemli değil.Yağmalama,gasp,harala gürele olmaması yeterli.

Ayrıca yardımcı olabileceğim bir konu varsa yardım etmekten memnun olurum.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
  Alıntı it was 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 14:48
İşin içinde Semih hoca varsa geliriz tabiki...Doğru Düzgün örnek taraftar,imrenilecek bir camia,imrenilecek 12.ADAM,işte bunu göstermenin tam zamanı..90dkka susmak yok ama küfür hiç yok.... Unieses tebrikler şimdiden ve bu yıl organizasyonlarınız için şimdiden kolay gelsin..
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 16:16
Alıntı yapılan scarface_hkna

murat hocam hamdi çalışıyor onu halledeceğiz inşallah 3-4 kişi gelmek istiyoruz 
 temiz organizasyondan dolayıda teşekkür ediyorum

Hamdi'yi boşver ya.O alışkın nede olsa 70. dakikada deplasmandaki maça gelmeye.LOLLOL

Öncelikle buraya düşüncelerini belirten herkese teşekkür ediyoruz.Sizlerin yüzünü kara çıkartmadan,hocalarımızın desteğiyle ÜniEsEs olarak deplasman organizasyonları düzenleyeceğiz.
Gelmek isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 22:24
Alıntı yapılan Boraes

Alıntı yapılan scarface_hkna

murat hocam hamdi çalışıyor onu halledeceğiz inşallah 3-4 kişi gelmek istiyoruz 
 temiz organizasyondan dolayıda teşekkür ediyorum

Hamdi'yi boşver ya.O alışkın nede olsa 70. dakikada deplasmandaki maça gelmeye.LOLLOL

Öncelikle buraya düşüncelerini belirten herkese teşekkür ediyoruz.Sizlerin yüzünü kara çıkartmadan,hocalarımızın desteğiyle ÜniEsEs olarak deplasman organizasyonları düzenleyeceğiz.
Gelmek isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

naz yapıyor ya adam şimdiden başladım yalvarmaya anca gelirizi LOL
70. dk larda maça girmeyelim diye üni eses le gidelim dedik biz zatenClap
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ağu/2008 saat 22:43
Alıntı yapılan mr26

Alıntı yapılan leventizm

Alıntı yapılan Abdullah Palaz

eskişehirspor'un en son süperlige çıktığı sene yine seyircisiz takımlardan istanbulspor ile yine istanbulda başlamıştık sezona. istanbulspor da normal sezonda eskişehirspor ile son maçta eskişehirde berabere kalarak yükselmiş biz ise playofflarda yükselmiştir. o sene flash transferler yaparak dikkatte çekmişti. maç inönü stadında oynandı ve yaklaşık 10 bin kadar eskişehirli stadı atatürk stadına çevirmişti. maçı da 3-0 kazarak sezona iyi bir başlangıç yapıp bir yıl öncesinin de intikamını almıştık. bu yıl da umarım gene stadı doldurur ve umarım gene maçı kazanarak başlarız.

Ben o maçı 3:1 olarak hatırlıyorum ama...
Evet o maç 3-1 bitti!Bende o maçta tribünde idim!Ancak 10bin kişi falan değildik!İlk gol 30-35 metreden Ülgen'in füzesi ile gelmişti!Hollanda'lı Van Vossen defalarca Ömer'le karşı karşıya kalmış ama Ömer'i geçememişti!Bayram'da maçta yıldızlaşmıştı!

Evet bende o maçı tv den izlemiştim askerde idim asgari gazinoda izlemiştim 1994-95 sene si idi bayramın yanlı hatırlmıyosam çaprazdan atmıştı golü ve 3-1 kazanmıştık hatta asger ocafında çok kişi ile bahse bile girmiştim o maça. 3-1 aldık ne günlerdi be..
Birde bir keresinde deplasmana gidiyorduk şu tren garında uşaklı çocukların birini bıçaklama olayında maltepe maçına. ama o gun sabaha kadar emniyetin altında bu olaydan dolayı sorguya çekildik tespit etmek için bıçaklanan kişinin arkadaşları olayları çıkaran kişileri tespiti  için bizler karşılarına geçirildik adam o an kıllığına bunlarda var dese pisi pisine suçumuz olmadıgı halde belki hapse bile konulacaktık. Allahtan adam lar insaflıymışkı bizi göstermedi yani iftira olayına gitmedi. ve bende o gün yemin ettim taraftarlarla bir daha maça gitmeyecem diye.. Ama sağlam organizazyonlrda aklı başında olan kişlerle yemin parası dağıtarak gidebilirm aslında...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 01:00
Arkadaşlar işlerimin yoğunluğu dolayısıyla bir süredir siteyi takip edemedim...
Otobüs için fiyat alma konusunda tanıdık birkaç yerden teklif aldım,birkaç yerden daha fiyat bekliyorum.Bugün veya yarın Murat hocamla irtibata geçip gidiş geliş fiyatını ve otobusumuzu(304,403,travego,safir...)bir şekilde netleştirip en kısa zamanda size gerekli yerlerden duyurumuzu yaparız. Wink
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 01:03
liseliyim ama sizinle gelmek istesem ne olur acaba LOL
güvensoy istifa
Yukarı
nero-rosso Liste gör
Yazar

İbrahim Uysak
Yer: Lao People's Dem. Rep.
  Alıntı nero-rosso Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 01:23
ÖSS deneme sınavı yapacağız o zaman LOL
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 01:51
Smile
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2008 saat 03:35
nerro-rosso, kardeşim, gerçi abine söylemiştim ama bizi de unutmayın, biz iki kişiyiz oğuz hariç Smile
emre
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır